4.9 C
Ιωάννινα
2 Φεβρουαρίου 2023
ΜΠΑΣΚΕΤ

Αναπτυξιακό Κοριτσιών: Αρχίζει στο Τσοτύλι το τουρνουά «Πέτρος Καπαγέρωφ»

Το τουρνουά «Πέτρος Καπαγέρωφ» επιστρέφει για το Αναπτυξιακό Κοριτσιών και το 36ο ραντεβού έχει δοθεί στο Τσοτύλι, Δήμου Βοϊου Κοζάνης, το διάστημα 3-5 Ιανουαρίου με επικεφαλής τους υπευθύνους του προγράμματος ανάπτυξης κοριτσιών, Γιώργου Τσεμπέρη και Δήμητρα Καλέντζου.

Θα συμμετάσχουν επίσης, οι περιφερειακοί προπονητές: Ιωάννης Παπούλης (ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ), Μιχάλης Πετράκης (ΕΚΑΣΚ), Αφροδίτη Αραπατσάνη (ΕΣΚΑΘ) και Κώστας Παπαδημητρίου (ΡΟΔΟΣ).

ΑΘΗΝΑ
1 ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1 2008 ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
2 ΚΑΚΑΡΑ ΡΕΒΒΕΚΑ 1-2 2009 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3 ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΕΦΗ 1-2 2009 ΚΡΟΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΤΟΥΡΛΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1-2 2009 ΜΕΛΙΣΣΙΑ
5 ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2 2008 ΠΑΟΚ
6 ΔΕΝΕΚΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2 2008 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΤΗΝΟΥ
7 ΦΩΝΙΑΔΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2-3 2008 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
8 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΟΥ ΕΜΜΕΛΕΙΑ 2-3 2008 ΠΑΟ
9 ΠΑΠΠΑ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 3 2008 ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
10 ΣΤΑΘΙΣ ΧΡΥΣΗ 3 2008 POUPHALEN
11 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 3-4 2008 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
12 ΣΟΥΛΟ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 3-4 2009 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
13 ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ 4 2010 ΜΑΡΟΥΣΙ
14 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 4-5 2009 ΒΑΟΛ ΧΙΟΥ
15 ΓΕΡΑΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 5 2008 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΗΡΑ
1 ΣΚΟΥΜΑ ΝΕΦΕΛΗ 1 2010 ΚΑΔΜΟΣ ΘΗΒΑΣ
2 ΜΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1-2 2008 Ε.Α. ΚΑΛΥΜΝΟΥ
3 ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ 1-2 2008 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
4 ΖΑΦΕΙΡΗ ΜΑΡΙΕΛΛΑ 2 2008 ΚΡΟΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΚΑΤΕΡΙΑΝΝΑ 2 2009 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ
6 ΣΤΑΜΟΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2 2009 ΠΑΟΚ
7 ΓΚΕΟΡΓΚΙΕΦ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2 2008 ΝΕΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑΣ
8 ΠΑΦΥΛΛΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2-3 2009 ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ
9 ΤΣΟΥΜΠΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2-3 2008 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80’
10 ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 3 2009 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
11 ΛΑΓΩΝΙΚΑΚΗ ΑΝΝΑ 3-4 2008 Ο.Α ΧΑΝΙΩΝ
12 ΤΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 3-4 2009 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
13 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 4 2008 ΑΘΛΕΩΝ ΣΑΜΟΥ
14 ΚΑΒΕΛΙΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 4 2009 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
15 ΖΕΛΕΝΙΤΣΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 5 2009 ΑΡΗΣ
ΑΡΤΕΜΙΣ
1 ΜΑΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1 2009 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
2 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΗΡΙΔΑ 1 2008 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
3 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗ ΜΑΡΑ 2 2009 ΚΡΟΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΡΑΛΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 1-2 2009 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
5 ΠΑΣΧΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2 2008 Ν.ΙΩΝΙΑ
6 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2 2008 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΩ
7 ΛΙΛΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 2-3 2009 ΚΑΣΤΟΡΙΑ
8 ΜΑΓΚΛΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2-3 2009 ΔΑΝΑΟΙ ΑΡΓΟΥΣ
9 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 3 2009 ΑΙΟΛΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
10 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3 2008 ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ
11 ΚΑΛΑΠΟΘΑΡΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3-4 2008 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
12 ΝΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 4 2009 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
13 KAIRE DIOP 4 2008 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
14 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 4 2009 ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
15 ΜΠΟΡΟΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 5 2009 ΑΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΑ
1 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 1 2008 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
2 ΒΙΓΚΑ ΣΥΛΙΑ 1-2 2008 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
3 ΤΡΟΥΛΗ ΒΑΛΕΡΙΑ 1-2 2010 Ο.Α.ΧΑΝΙΩΝ
4 ΑΛΕΞΙΟΥ ΡΕΓΓΙΝΑ 1-2 2008 ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΛΙΝΔΟΥ
5 ΚΥΡΟΥ ΕΛΛΗ 2 2008 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ
6 ΜΟΣΧΟΥ ΜΑΛΕΝΑ 2 2008 ΖΑΟΝ
7 ΚΟΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΘΟΔΩΡΑ 2 2009 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
8 ΠΑΠΑ ΟΛΓΑ 2-3 2008 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ
9 ΚΩΣΤΑΡΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ 2-3 2009 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
10 ΤΡΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 3 2009 ΠΑΟΚ
11 ΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3 2008 ΠΑΟ
12 ΤΣΙΤΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3-4 2008 ΑΕΤΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
13 ΝΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 4 2009 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 5 2008 ΑΠΟΛ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
15 ΚΟΥΤΣΑΜΠΑΣΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 5 2008 ΑΡΗΣ

Related posts

Κύπελλο ΟΠΑΠ Final 8: Το πρόγραμμα των αγώνων

Κώστας Γεωργιάδης

Σε live streaming ο αγώνας Νίκη Λευκάδας-ΠΑΣ Γιάννινα

Κώστας Γεωργιάδης

Α1 Γυναικών: Μετάθεση των δύο τελευταίων αγωνιστικών

Κώστας Γεωργιάδης