11.2 C
Ιωάννινα
21 Απριλίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Α’ ΕΣΚΑΒΔΕ: Οι ώρες διεξαγωγής των αγώνων του α’ γύρου

thrylos agof

thrylos agofΣυμπληρώθηκαν οι ώρες και οι ημέρες διεξαγωγής των αγώνων του α’ γύρου στον Β’ Όμιλο της Α’ ΕΣΚΑΒΔΕ.

Αναλυτικά:

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
11/10/2020 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
10/10/2020 16:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
11/10/2020 14:00 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ
11/10/2020 16:15 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
11/10/2020 14:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

2η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
17/10/2020 14:45 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
17/10/2020 17:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
17/10/2020 18:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17/10/2020 17:30 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ -ΦΑΙΑΚΑΣ
17/10/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ -ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

3η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
24/10/2020 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ
24/10/2020 16:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
25/10/2020 15:00 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
24-25/10/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
24/10/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
1/11/20 18:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
31/10/20 17:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ -Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
31/10-1/11/20 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
31/10-1/11/20 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
31/10/20 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

5η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
7/11/2020 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
7/11/2020 16:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
8/11/2020 15:00 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΑΙΑΚΑΣ
7/11/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ
7-8/11/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
21-22/11/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
21-22/11/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
22/11/2020 15:00 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
22/11/2020 17:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
21/11/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
28/11/2020 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΦΑΙΑΚΑΣ
28/11/2020 16:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
28/11/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
28-29/11/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
28/11/2020 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
6/12/2020 15:00 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
5/12/2020 16:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
5-6/12/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
5-6/12/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ
5/12/2020 16:30 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
12/12/2020 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
12/12/2020 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
12-13/12/2020 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12/12/2020 15:30 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ -ΦΑΙΑΚΑΣ
12/12/2020 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

B’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
9-10/01/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
9-10/01/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
9-10/01/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9/01/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΦΑΙΑΚΑΣ
9/01/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

2η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
16-17/1/2021 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
16/1/2021 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ
17/1/2021 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
16-17/1/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
16-17/1/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

3η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
23-24/01/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
23/01/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
23/01/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ -ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
23-24/01/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – ΦΑΙΑΚΑΣ
23-24/01/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
30-31/01/2021 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
30/01/2021 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
31/01/2021 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
30-31/01/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – ΦΑΙΑΚΑΣ
30-31/01/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ

5η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
13/02/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
13/14/02/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
13/14/02/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13/14/02/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
14/02/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
20-21/02/2021 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
20/02/2021 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΦΑΙΑΚΑΣ
20-21/02/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
20-21/02/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
20-21/02/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
27-28/02/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
28/02/2021 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
28/02/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
27-28/02/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
27/02/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
6-7/03/2021 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
6-7/03/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
6-7/03/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΦΑΙΑΚΑΣ
6-7/03/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.
7/03/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία Ώρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς
20/03/2021 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
20/03/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
20-21/03/2021 EANK ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
20-21/03/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΦΑΙΑΚΑΣ – Α.Σ ΜΟΛΟΣΣΩΝ
20-21/03/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ

***Οι ώρες διεξαγωγής που λείπουν στο ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ θα ανακοινωθούν όταν παραχωρηθούν.

Related posts

Δυσκόλεψε τον Ολυμπιακό ο ΠΑΣ Γιάννινα WBC

Κώστας Γεωργιάδης

Διαδικτυακές μεταδόσεις αγώνων

Κώστας Γεωργιάδης

Τζάμπολ στον β’ γύρο με δύσκολη έξοδο κόντρα στον Ολυμπιακό

Κώστας Γεωργιάδης