20.9 C
Ιωάννινα
24 Σεπτεμβρίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Α2 Γυναικών: Το πρόγραμμα της αγωνιστικής περιόδου 2021-22

argonautes aginiou

Στον 3ο Όμιλο της Α2 Γυναικών συμμετέχουν οι Αργοναύτες Αγρινίου.

Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα υποδεχτούν την ΑΓΕ Πιερίας.

Το πρόγραμμα:

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2021-2022 (3ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 24/10/21
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

2η Αγωνιστική – 31/10/21
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

3η Αγωνιστική – 07/11/21
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

4η Αγωνιστική – 21/11/21
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

5η Αγωνιστική – 28/11/21
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ

6η Αγωνιστική – 05/12/21
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

7η Αγωνιστική – 12/12/21
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

8η Αγωνιστική – 19/12/21
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ

9η Αγωνιστική – 09/01/22
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

10η Αγωνιστική – 16/01/22
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ

11η Αγωνιστική – 23/01/22
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

12η Αγωνιστική – 06/02/22
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

13η Αγωνιστική – 20/02/22
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

14η Αγωνιστική – 27/02/22
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ

15η Αγωνιστική – 13/03/22
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ

16η Αγωνιστική – 20/03/22
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ

17η Αγωνιστική – 03/04/22
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ – ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ
ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ
ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ – ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ
ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ – ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

18η Αγωνιστική – 10/04/22
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ Ν. Ρ
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΙ – ΜΑΣ ΕΚΠΑΙΔ.ΦΡΥΓΑΝΙΩΤ
ΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΑΓΡΙΝΙ – ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ

Related posts

Παίδες και προμίνι 2009 στο παρκέ το Σαββατοκύριακο

Κώστας Γεωργιάδης

Με τη φανέλα του ΑΓΣΙ WBC η Ελένη Παππά

Κώστας Γεωργιάδης

Εννέα αναμετρήσεις στο πρόγραμμα του Νέου Κλειστού

Κώστας Γεωργιάδης