2.7 C
Ιωάννινα
5 Φεβρουαρίου 2023
ΜΠΑΣΚΕΤ

Γ΄ Εθνική: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 12ης αγωνιστικής

Επανεκκίνηση για το πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής Ανδρών με την 1η αγωνιστική του Β΄ γύρου.

Αναλυτικά:

Διαδικτυακά θα μεταδοθεί ο παρακάτω αγώνας:

Τετάρτη 11/1

ΕΑ Προμηθέας 2014-ΚΑΟ Κορίνθου Παλαίμων από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου.

Το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές

1ος Όμιλος – Κυριακή 8/1

Άστρους 17.00 Πήγασος Θ.-Νήαρ Ηστ Λιόνας-Παπαδόπουλος Νικ. (Νικολίτσας)

Π. Αλεξιώτισσα 17.00 ΑΟ Αχαϊας Η Γαλήνη-ΣΚ Καλαμάτα Περδετζόγλου-Σπυρλιδάκης (Πίγκας)

Ερμιόνης 17.00 Ερμιονίδα-ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου Πολάτογλου-Σίμα (Τρίγκα)

Κυπαρισσίας 17.00 Δίων ο Κυπαρισσεύς-ΚΑΠ Λιαρομμάτης-Πλέγας (Κοκορδάτος)

Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Παναχαϊκή Γαραντζιώτης-Δημουλάς (Γιαλικάρης)

Δια

Τετάρτη 11/1

Promitheas Park 20.00 ΕΑ Προμηθέας 2014-ΚΑΟ Κορίνθου Παλαίμων Χρόνης-Ψύχας (Δημόπουλος)

2ος Όμιλος – Κυριακή 8/1

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Πορφύρας Πετράκης Ιωάν.-Καψαρίδης (Κυριόγλου)

Αρκαλοχωρίου 17.00 Αναγέννηση-Πανναξιακός Τούσης-Ευφραιμίδης (Σκανδαλάκης)

Α’ Ηλιούπολης 17.00 Ηλιούπολη-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Ραπτογιάννης-Ιωάννου (Βακαλούδης)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Χαλάνδρι Καψιώχας-Μπον (Λιμνιάτης)

Μ. Λοϊζος 13.15 Άρης Νίκαιας-Εργοτέλης Καρακωνσταντόπουλος-Κατσέλη (Καλαρέμας)

Βυζαντινό Α.Κ. 17.00 Πέρα-Πεντέλη Κουλουμπαρίτσης-Γεωργόπουλος (Βαμβακάς)

3ος Όμιλος – Κυριακή 8/1

Α’ Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μ.-Ποσειδών Ν. Ψ. Γέρος-Τζιμινίδης (Σταματόπουλος)

1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Πικέρμι Βαγγάλης-Διολιατζής (Αλετράς)

Ραφήνας 13.00 Αργοναύτης Τρ.-Αιολικός Μυτ. Πετράκης Γεωρ.-Τζανετάκης (Φαλούκας)

Εσπέρου 17.00 Ίκαρος Καλ.-Ένωση Αττάλου Καλύμνου Κουτσοδήμος-Κωστής (Μπουρνάς)

Κοκκινιάς Αμαρ. 15.30 Νίκη Αμαρουσίου-ΦΟ Βροντάδου Τσαϊρίδης-Τσατταλιού (Ορφανός)

Π. Σαλπέας 19.00 Φοίνιξ Πειραιά-Δάφνη Βαλουξής-Αντωνέλου (Φιλίππου)

4ος Όμιλος – Κυριακή 8/1

Αγριάς 17.00 Αγριά-Τρίκαλα Χατζηκώστας-Αναστασιάδης Π. (Μηναρετζόπουλος)

Ιωαννίνων (Ν) 17.00 Ιωάννινα Σκ-Αχέρων Καναλακίου Χάνος-Νικολαϊδης (Καραδήμας)

Αλμυρού 17.00 Αλμυρός-Νίκαια 2012 Γκαρτζονίκας-Πάνος (Γκουντέλιας)

Παραμυθιάς 17.00 ΚΑΕ Παραμυθιάς-ΓΑΣ Άμφισσας Παπανικολάου Γ.-Λυγούρας (Τσιγγέλης)

Αμπελώνα 17.00 Αμπελώνας-Ανόρθωση Βόλου Δικταπανίδης-Αναστασιάδης Γ. (Βαρνάς)

Σοφάδων 17.00 ΓΣ Σοφάδων-Τιτάνες Παλαμά Παπαγερίδης-Χατζηχαρίσης (Καρακώστας)

5ος Όμιλος – Κυριακή 8/1

Μεσοποταμίας 17.00 ΠΑΟΚ Μεσοποταμίας-ΑΣ ΑΚ Αλεξάνδρειας Αθ. Διαμαντής-Κάννης (Πλεξίδας)

Μελίκης 17.00 Μελίκη-ΜΕΝΤ Μπουγλός Ι.-Αβραμίδου (Ντόγκας)

Ελευθερίου 17.00 Όλυμπος ΕΚΕ-Πιερικός Αρχέλαος Θεοδωρίδης-Καρυπίδης (Πανταζής)

Κιλκίς 17.00 ΚούΠα Κιλκίς-Ιωνικός Ιων. Τοπαλίδης-Γιατρόπουλος (Γκαντίδης)

Τετάρτη 11/1

Δ. Διαμαντίδη 19.00 Καστοριά-Εθνικός Κοζάνης Αγραφιώτης Β.-Κασούμης (Βόντζας)

Ρεπό: ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς

6ος Όμιλος – Κυριακή 8/1

Βασιλικών 17.00 Βασιλικά Θεσσαλονίκης-Ανατόλια Τσάνταλη-Κασούμης (Κασαπίδης)

Πολυγύρου 17.00 Γαλάτιστα-Κομοτηνή Καντερές-Κλεπουσνιώτου (Ιωαννίδου)

Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξ.-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Αθανασιάδης Αθ.-Μιχέλη (Σαλικίδης)

Αμπελοκήπων 17.00 Ελπίς Αμπελοκήπων-Αρίων Ξάνθης Ράπτης-Καραβάς (Τσιρτσιμάλης)

Σιδηροκάστρου 17.00 Ρούπελ Σιδ.-ΚΑΟ Δράμας Ντούρας-Ισιγώνης (Δραγκίογλου)

Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

Related posts

Με δύσκολη επικράτηση το 11 στα 11 για τον Ιόνιο

Κώστας Γεωργιάδης

Δεύτερος ο Βίκος και τρίτη η Δόξα Λευκάδας

Κώστας Γεωργιάδης

Με περίπατο στην Άρτα η 8η νίκη του ΠΑΣ Γιάννινα

Κώστας Γεωργιάδης