5.9 C
Ιωάννινα
5 Μαρτίου 2024
ΜΠΑΣΚΕΤ

Διαδικτυακά το ΠΑΣ Γιάννινα-Πρωτέας Βούλας

Και ο αγώνας του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Πρωτέα Βούλας, για την Α1 Γυναικών, θα μεταδοθεί σε live streaming.

Διαδικτυακά θα μεταδοθούν οι εξής αγώνες:

Elite League-Ερρίκος Ντυνάν

2/12 Αίας Ευόσμου-Ψυχικό από το κανάλι YouTube της ΕΟΚ (www.youtube.com/HellenicBF)

2/12 Ερμής Σχηματαρίου-Δόξα Λευκάδας από το κανάλι YouTube της ΕΟΚ (www.youtube.com/HellenicBF)

2/12 Χαρίλαος Τρικούπης-Αμύντας από το κανάλι YouTube της ΕΟΚ (www.youtube.com/HellenicBF)

2/12 Πανερυθραϊκός-Μύκονος από το κανάλι YouTube της ΕΟΚ (www.youtube.com/HellenicBF)

2/12 Νεανική Εστία Μεγαρίδος-Παπάγου από το κανάλι YouTube της ΕΟΚ (www.youtube.com/HellenicBF)

2/12 Κόροιβος Αμαλιάδας-Έσπερος Λαμίας από το κανάλι YouTube της ΕΟΚ (www.youtube.com/HellenicBF)

2/12 Ηρακλής-Ελευθερούπολη από το κανάλι YouTube της ΕΟΚ (www.youtube.com/HellenicBF)

National League 1

2/12 ΝΕΟΛ-Εθνικός Λιβαδειάς από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

2/12 Πανσερραϊκός-ΚΑΟ Δράμας από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

2/12 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-ΑΟ Π. Φαλήρου από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

2/12 ΑΣΑ Αναγέννηση-Δάφνη από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

2/12 Έσπερος-ΕΦΑΟ Ζωγράφου από το κανάλι YouTube EsperosTV

2/12 Λεύκιππος Ξάνθης-ΔΕΚΑ από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

National League 2

3/12 ΜΠΑΣ Αγίας Βαρβάρας-ΠΣ Ευκαρπίας από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

3/12 ΚΟ Χολαργού-ΓΣ Ηλιούπολης από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

3/12 ΚΣ Αετοί Βέροιας-ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος από το SportsFun.gr

3/12 ΑΟ Ένωση Ιλίου-ΑΟΦ Πορφύρας από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

3/12 ΑΕ Πικερμίου-Πανναξιακός από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

3/12 Ιόνιος ΑΣ-ΑΟ Αχαγιά από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

3/12 ΑΟ Αστέρας Τέμενης-ΑΕ Δόξας Πύρρου Άρτας 2001 από το κανάλι Aigialeia TV

3/12 Ίκαρος Καλλιθέας-Δούκας από το κανάλι YouTube moschatotaurossporty

3/12 Ερμής Αργυρούπολης-ΑΟΚ Χανιά από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

3/12 Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας-ΚΑΟ Κορίνθου από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

A1 Γυναικών

3/12 Εύνικος ΓΑΣ-Ολυμπιακός από το κανάλι YouTube της ΕΟΚ (www.youtube.com/HellenicBF)

3/12 Παναθηναϊκός-Νίκη Λευκάδας από το κανάλι YouTube της ΕΟΚ (www.youtube.com/HellenicBF)

3/12 ΠΑΣ Γιάννινα-Πρωτέας Βούλας από το κανάλι YouTube της ΕΟΚ (www.youtube.com/HellenicBF)

3/12 Ελευθερία Μοσχάτου-Αθηναϊκός από το κανάλι YouTube της ΕΟΚ (www.youtube.com/HellenicBF)

3/12 Ηρακλής-ΠΑΟΚ από το κανάλι YouTube της ΕΟΚ (www.youtube.com/HellenicBF)

Α2 Γυναικών

3/12 ΑΠΣ Προμηθέας-ΑΟ Αμύντας από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

3/12 Πανσερραϊκός-Παναθλητικός ΑΕ Συκεών από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

3/12 Σπόρτιγκ-Άμιλλα Περιστερίου από το κανάλι YouTube του γηπεδούχου σωματείου

Related posts

Η 2η αγωνιστική για τις Μικτές ΕΣΚΑΒΔΕ

Η Ntougias Basketball Academy επισκέφτηκε τον ΠΑΟΚ

Σαρηγιαννίδου: «Έχουμε αυτοπεποίθηση για το κάτι παραπάνω»