31.9 C
Ιωάννινα
25 Ιουνίου 2022
ΜΠΑΣΚΕΤ

Διαιτητές – Κομισάριοι Β’ Φάσης Πανελληνίου Παίδων

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της Β’ Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων είναι οι εξής:

Α’ Όμιλος (Κιλκίς)

Παρασκευή 13/5

17.00 ΚΑΟΧ ευρώπη 87-Ηρακλής Κοζάνης Παπαγεωργίου-Λαδάς

19.30 Αγ. Βαρβάρα Καβάλας-Ζαφειράκης Παπαγεωργίου-Λαδάς

Σάββατο 14/5

16.00 Ζαφειράκης-ΚΑΟΧ Ευρώπη 87 Βασιλόπουλος-Δικταπανίδης

18.30 Ηρακλής Κοζάνης-Αγ. Βαρβάρα Καβάλας Βασιλόπουλος-Δικταπανίδης

Κυριακή 15/5

13.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Αγ. Βαρβάρα Καβάλας Ελευθεριάδης-Εκίζογλου

15.30 Ζαφειράκης-Ηρακλής Κοζάνης Ελευθεριάδης-Εκίζογλου

Β’ Όμιλος (Σχηματάρι)

Παρασκευή 13/5

17.00 ΑΛΦΑ 93 Αγρινίου-Αθλ. Λέσχη Μυτ. Κούλης Κ.-Κουλουμπαρίτσης

19.30 Πρωτέας Σχ.-Κεραυνός Λάρ. Κούλης Κ.-Κουλουμπαρίτσης

Σάββατο 14/5

16.00 Κεραυνός Λάρ.-ΑΛΦΑ 93 Αγρινίου Κοτσίρης-Καψιώχας

18.30 Αθλ. Λέσχη Μυτ.-Πρωτέας Σχ. Κοτσίρης-Καψιώχας

Κυριακή 15/5

12.00 Κεραυνός Λάρ.-Αθλ. Λέσχη Μυτ. Βελέντζας-Πετράκης Ιωάν.

15.30 ΑΛΦΑ 93 Αγρινίου-Πρωτέας Σχ. Βελέντζας-Πετράκης Ιωάν.

Γ’ Όμιλος (Κόρινθος)

Παρασκευή 13/5

16.00 Προμηθέας Π.-Ολυμπια Αργολίδας Αυγερινός-Αδαμόπουλος

18.30 Βούρειος-Πελασγός Αυγερινός-Αδαμόπουλος

Σάββατο 14/5

16.00 Πελασγός-Προμηθέας Παπαδόπουλος Χρ.-Ανδρεόπουλος

18.30 Ολυμπια Αργολίδας-Βούρειος Παπαδόπουλος Χρ.-Ανδρεόπουλος

Κυριακή 15/5

10.30 Προμηθέας-Βούρειος Τζιμινίδης-Χρόνης

13.00 Πελασγός-Ολυμπια Αργολίδας Τζιμινίδης-Χρόνης

Δ’ Όμιλος (Αρχάνες)

Παρασκευή 13/5

16.00 Άνδρος-Ηράκλειο Τσαϊρίδης-Ξυλάς

Σάββατο 14/5

16.00 Ηράκλειο-ΑΕ Δικαίου Κω Κουκουλεκίδης Β.-Ξυλάς

Κυριακή 15/5

11.00 Άνδρος-ΑΕ Δικαίου Κω Χατζημάρκος-Γεωργιλάκης

Ε’ Όμιλος (Αθήνα, Πεύκη)

Παρασκευή 13/5

21.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Περιστέρι Σπυρόπουλος-Λεβεντάκος

Σάββατο 14/5

18.00 Περιστέρι-Ηρακλής Λιαρομάτης-Λιόνας

Κυριακή 15/5

16.00 Ηρακλής-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Νάστος-Μπακετέα

Related posts

“Πόλεμος” ΕΟΚ-ΕΣΑΚΕ για τις άδειες

Κώστας Γεωργιάδης

Αγώνας πρόκληση για το IBC! Διεκδικεί την άνοδο στην Α2 Γυναικών!

Κώστας Γεωργιάδης

Νέα φιλική νίκη για την Εθνική Νέων Ανδρών

Κώστας Γεωργιάδης