5.9 C
Ιωάννινα
29 Ιανουαρίου 2022
ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ

Διεύρυνση της κατηγορίας στήριξης και των προεθνικών Ομάδων

Διευρυμένη είναι η λίστα αθλητών και αθλητριών της κατηγορίας στήριξης, ύστερα από πρόταση της Επιτροπής Υψηλού Αθλητισμού, την οποία ενέκρινε το διοικητικό συμβούλιο του ΣΕΓΑΣ, στη διάρκεια της σημερινής συνεδρίασης.

Η Επιτροπή Υψηλού Αθλητισμού αναγνωρίζοντας τις δυσκολίες της περασμένης σεζόν επέλεξε να εντάξει στην κατηγορία μεγαλύτερο αριθμό αθλητών και αθλητριών, προκειμένου να τους δώσει την ευκαιρία να συνεχίσουν την προετοιμασία τους για την επόμενη χρονιά.

Διευρυμένη είναι και η λίστα των προεθνικών ομάδων, αφού στόχος της Ομοσπονδίας είναι η επιβράβευση αθλητών και αθλητριών. Τα κριτήρια ένταξης στις ομάδας έχουν να κάνουν με την επίτευξη ορίων για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ18 του 2021 και αντίστοιχα του Κ20, να έχουν σημειώσει το 2021 τα όρια της ΕΑ για το Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ20 του 2021. Επιπλέον, όσοι αθλητές είναι γεννημένοι το 2004 και πέτυχαν τα όρια της ΕΑ για το Ριέτι, επίσης εντάσσονται στην προεθνική Κ20.

Επιπλέον στις προεθνικές ομάδες εντάχθηκαν αθλητές και αθλήτριες που εκτιμάται πως έχουν τα εφόδια να πετύχουν τους αγωνιστικούς στόχους της επόμενης σεζόν και να βρεθούν σε υψηλό επίπεδο τα επόμενα χρόνια. Συνολικά 99 αθλητές και αθλήτριες εντάχθηκαν στην κατηγορία Στήριξης, 60 στην προεθνική Κ20 και 32 στην προεθνική Κ18.

Τα θέματα του Υψηλού Αθλητισμού ψήφισαν ομόφωνα τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου. Παρόντες στη σημερινή συνεδρίασης ήταν οι Σοφία Σακοράφα, Κώστας Κεντέρης, Ιάκωβος Πετσούλας, Παναγιώτης Μελαχρινός, Γιώργος Γιατρουδάκης, Γιάννης Λιούμπας, Γιάννης Μυστακίδης, Παναγιώτης Δημάκος, Παρασκευή Παχατουρίδου, Αλέξης Αλεξόπουλος, Ηλίας Βασιλειάδης, Κώστας Γκατσιούδης, Στέλιος Δημότσιος, Τασούλα Κελεσίδου, Γιάννης Μπόλας, Βασίλης Οικονόμου, Χάρης Παπαδιάς, Κωνσταντίνα Ρετσινά, Νίκος Τσώνης, Πέτρος Μαντάς, Κώστας Τριαντάφυλλος, Μαρία Μπελιμπασάκη. Απουσίαζε ο Γιάννης Θεμελίδης.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΗΡΙΞΗΣ
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 2021 ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣ
1 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 5000Μ ΖΩΡΖΟΣ Γ. 17.14.95 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 3000Μ ΠΟΣΟΝΙΔΗΣ Μ. 8.22.04 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
3 ΣΚΟΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ ΣΙΟΥΝΤΡΗΣ Θ. 7.42 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΝΙΒΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΔΟΝΔΩΡΟΣ Γ. 18.02 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
5 ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΥΤΕΑΣ Δ. 5.10 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
6 ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ Γ. 14.16 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
7 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3000Μ ΖΩΡΖΟΣ Γ. 8.30.06 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
8 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΑΝΤΥ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΥΨΟΣ 1.79 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
9 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ Δ. 15.28 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
10 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1500Μ 4.19.55 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20
11 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 400Μ ΧΥΤΑΣ Κ. 47.21 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
12 ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 800Μ ΠΑΡΧΑΡΙΔΟΥ Π. 1.48.07 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
13 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1500Μ 3.45.91 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
14 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3000Μ ΚΑΡΡΕΣ Σ. 8.30.06 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
15 ΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 400 ΕΜΠ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π. 51.84 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
16 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3000Μ ΦΕ ΚΑΡΡΕΣ Σ. 8.59.26 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
17 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ Δ. 56.78 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
18 ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4Χ400 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ Λ. 47.26 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
19 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4Χ400 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 47.08 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
20 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ 1500Μ ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ Γ. 4.19.82 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
21 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 5000Μ ΚΑΡΡΕ Σ. 16.39.64 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
22 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 3000Μ ΦΕ ΔΑΓΚΟΓΛΟΥ Γ. 10.27.09 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΜΑΔΩΝ
23 ΣΑΜΑΝΗ ΚΕΛΛΥ 60Μ ΚΟΤΣΙΔΗΣ Κ. 7.62 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ
24 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΤΑΣΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΠΟΤΣΑΚΡΙΩΒ Γ. 19.78 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ
25 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ Κ. 66.26 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ
26 ΧΡΗΣΤΑΚΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΗΛΤΙΣΟΣ Γ. 72.43 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ
27 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ Κ. 63.10 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ
28 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΤΣΙΤΣΙΜΑΚΑΣ Θ. 55.37 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΩΝ ΡΙΨΕΩΝ
29 ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 10000Μ ΚΑΡΡΕΣ Σ. 36.17.44 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
30 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 20000Μ ΒΑΔΗΝ ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ Γ. 1.47.48 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
31 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 10 ΑΘΛΟ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ Ε. 7352 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
32 ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 10 ΑΘΛΟ ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ Ε. 7597 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
33 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 4Χ400 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π. 48.10 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
34 ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΡΗΣ 4Χ400 ΗΛΙΑΣ Κ. 52.48 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
35 ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 50.64 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
36 ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ Ν. 6.24 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
37 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΜΠΑΡΛΗΣ Γ. 15.70 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
38 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΥΨΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ Π. 1.81 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
39 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ ΠΑΝΤΟΣ Μ. 6.20 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
40 ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΑΓΙΑ 400Μ 54.88 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
41 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ Δ. 17.70 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
42 ΜΠΟΪΤΣΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 110Μ ΕΜΠ ΜΩΙΣΙΑΔΗΣ Α. 14.50 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
43 ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 110Μ ΕΜΠ ΜΠΑΡΜΑΡΟΥΤΣΗΣ Α. 14.38 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
44 ΣΑΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΣΤΕΦΑΝΗ Φ. 5.25 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
45 ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΜΑ ΕΙΣ ΜΗΚΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ Δ. 7.62 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
46 ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 71.21 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ23
47 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 10ΑΘΛΟ ΧΗΤΑΣ Κ. 6727 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
48 ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 400Μ ΠΑΛΑΙΟΓΙΩΡΓΟΣ Α. 49.30 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
49 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1500Μ ΦΩΤΙΟΥ Π. 3.55.72 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
50 ΓΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 400Μ ΕΜΠ ΒΛΑΧΑΒΑΣ Α. 55.05 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
51 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 110Μ ΕΜΠ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ Σ. 14.74 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
52 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3000Μ ΦΕ ΚΟΡΦΙΑΑΣ Ν. 9.27.51 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
53 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ 100Μ ΚΟΤΣΙΔΗΣ Κ. 12.16 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
54 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 400Μ ΕΜΠ ΤΖΙΚΟΣ Α. 61.59 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
55 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 200Μ ΧΑΤΖΙΗΩΑΝΝΟΥ Β. 25.15 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
56 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1500Μ ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Ν. 4.34.44 ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ Κ20
57 ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΥΨΟΣ ΤΣΟΥΓΚΟΣ Γ. 2.15 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
58 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΜΗΚΟΣ ΧΥΤΑΣ Κ. ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
59 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 7ΑΘΛΟ ΣΑΡΑΦΗΣ Γ. 5093 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
60 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ Ν. 7.63 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
61 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 7ΑΘΛΟ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ Ν. ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
62 ΤΡΕΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΣΚΟΣ ΔΙΑΛΕΣΙΩΤΗΣ Α. ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
63 ΧΑΤΖΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Μ. 5.55 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
64 ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β. 5.45 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
65 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΗΚΟΣ ΠΑΝΤΟΣ Μ. 7.80 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
66 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΝΤΟΣ Μ. 16.07 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
67 ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΛΚΙΣΤΗΣ ΥΨΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗ Λ. 1.83 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
68 ΧΡΙΣΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΥΨΟΣ ΠΟΜΑΣΚΙ Γ. 1.81 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
69 ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ Γ. 55.34 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
70 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10ΑΘΛΟ 7665 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
71 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΗΣ 10ΑΘΛΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ Θ. 7434 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
72 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 110 Μ 14.46 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
73 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 7ΑΘΛΟ ΜΗΝΑΣ Κ. 5557 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
74 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΕΛΛΛΑ 7ΑΘΛΟ ΓΥΛΤΙΔΗΣ Χ. 5345 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
75 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 7ΑΘΛΟ ΠΑΚΟΥ Δ. 5096 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
76 ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 400Μ ΕΜΠ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 51.84 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
77 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 400Μ ΕΜΠ ΧΥΤΑΣ Κ. 60.01 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
78 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 400Μ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
79 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΪΣ 100Μ ΕΜΠ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ. ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
80 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 110Μ ΕΜΠ ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ Θ. 14.55 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
81 ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 100Μ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ Κ. 10.67 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
82 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 100Μ ΧΡΥΣΑΦΗΣ Γ. 10.62 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
83 ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 3000Μ ΦΕ ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ Θ. 9.18.11 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
84 ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10000Μ ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ Γ. 30.16.61 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
85 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΚΑΡΡΕΣ Σ. 2.17.58 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
86 ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΚΑΡΡΕΣ Σ. 2.16.49 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
87 ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 5000 14.15.63 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
88 ΠΡΙΒΙΛΕΤΖΙΟ ΓΚΛΟΡΙΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ Γ. 2.37.09 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
89 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΓΕΡΑΚΟΣ Π. ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
90 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 20000 ΒΑΔΗΝ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ Η. ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
91 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 20000 ΒΑΔΗΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν. ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
92 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΚΟΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 7.56 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
93 ΤΖΕΜΑΛΑΪ ΙΟΥΛΙΑ 100 ΕΜΠ ΚΟΤΣΙΔΗΣ Κ. 14.19 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
94 ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 60 – 100Μ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ Κ. 11.87 ΠΡΟΤΑΣΗ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ
95 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 400Μ ΣΤΡΑΤΟΣ Κ. 47.90 ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΠ.Υ.Α.
96 ΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 400 – 800Μ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Μ. 48.74 ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΠ.Υ.Α.
97 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΑΣΚΑΡΗΣ 400Μ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Α. 48.89 ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΠ.Υ.Α.
98 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 400Μ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π. 48.96 ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΠ.Υ.Α.
99 ΣΙΜΟΝΙ ΙΩΑΝΝΗΣ 400Μ ΚΟΤΣΙΔΗΣ Κ. 48.98 ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΠ.Υ.Α.
ΠΡΟΕΘΝΙΚΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ20
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 2021
1 ΕΚΧΟΣΟΥ ΕΝΤΥ 2004 ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017 100Μ. 10.82
2 ΛΟΥΚΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 100Μ. 12.20
3 ΚΑΡΕΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 400Μ. 56.25
4 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2003 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015 800Μ. 1:50.99
5 ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 800Μ. 1.51.63
6 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 2004 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 800Μ. 1:53.43
7 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 1.500Μ. 3.54.34
8 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2004 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 1.500Μ. 3:56.85
9 ΚΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ 800 – 1500 – 2000 ΦΕ 1:54.99
10 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1.500Μ. 4:38.21
11 ΣΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2004 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.000Μ. 8:35.17
12 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3.000Μ. 10:09.78
13 ΜΟΡΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 10.000Μ. ΒΑΔΗΝ 44:20.21
14 ΜΠΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ 10.000Μ. ΒΑΔΗΝ 45:33.72
15 ΚΡΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 10.000Μ. ΒΑΔΗΝ 46:42.07
16 ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 2004 ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ 100Μ. ΕΜΠ. 14.25
17 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΑΛΚΥΟΝΗ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ 100Μ. ΕΜΠ. 14.20
18 ΒΑΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2.000Μ. Φ.Ε. 6:00.44
19 ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 2.000Μ. Φ.Ε. 6:09.31
20 ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΓΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 3.000Μ. Φ.Ε 10:31.72
21 ΡΑΦΑΙΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 3.000Μ. Φ.Ε 10:48.19
22 ΡΟΥΜΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 110Μ. ΕΜΠ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ
23 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ ΑΝΝΑ 2003 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 400Μ. ΕΜΠ. 59.00
24 ΖΕΝΕΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 400Μ. ΕΜΠ. 61.26
25 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 400Μ. ΕΜΠ. 61.90
26 ΚΑΡΒΟΥΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ 400Μ. ΕΜΠ. 62.10
27 ΠΑΠΑΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 400Μ. ΕΜΠ. (0,838) 54.24
28 ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 5.000Μ. ΒΑΔΗΝ 24:47.7
29 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5.000Μ. ΒΑΔΗΝ 25:15.77
30 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4.80
31 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4.60
32 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2004 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 4.60
33 ΒΡΑΔΗ ΗΡΩ 2004 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.95
34 ΦΛΩΡΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΛΙΝΑ-ΑΜΑΛΙΑ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.90
35 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.80
36 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ 3.70
37 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΗΚΟΣ 7.50
38 ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΜΗΚΟΣ 7.34
39 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΜΗΚΟΣ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ
40 ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ ΜΗΚΟΣ-ΕΠΤΑΘΛΟ 6.00
41 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΠΕΛΑΓΙΑ 2004 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΗΚΟΣ 5.86
42 ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 15.21
43 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2004 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 14.46
44 ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΥΨΟΣ 1.75
45 ΧΑΣΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2003 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΥΨΟΣ 2.07
46 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 58.27
47 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 58.24
48 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 46.15
49 ΑΛΕΞΕΕΒΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 45.09
50 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 Ο.Φ.Η. ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 44.04
51 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 14.05
52 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 13.66
53 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Α.Ε.Κ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 73.83
54 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 71.09
55 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (5Κ) 80.46
56 ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ ΕΠΤΑΘΛΟ 4.835Β (Κ18)
57 ΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΠΤΑΘΛΟ 4324Β
58 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ ΔΕΚΑΘΛΟ 6.442Β
59 ΤΣΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΥΡΓΟΥ ΔΕΚΑΘΛΟ 6238Β
60 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΤΟ ΗΡΩΙΚΟ ΔΟΞΑ ΔΕΚΑΘΛΟ 6221Β
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Κ18
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ 2021
1 ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ 2005 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 100Μ. 12.26
2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2005 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 200Μ. 22.23
3 ΙΒΙΤΣ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2005 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 400Μ. 57.33
4 ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 ΒΕΡΓΙΝΑ 1.500Μ. 4:29.61
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1.500Μ. 4:00.58
6 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1.500Μ. 4:04.56
7 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 100Μ. ΕΜΠ 13.67
8 ΜΑΛΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2005 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 400Μ. ΕΜΠ. (0,838) 54.44
9 ΤΣΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 2.000Μ Φ.Ε. 6:09.85
10 ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2005 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 2000Μ. Φ.Ε. 7.16.71
11 ΚΙΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ 2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Ο ΑΜΕΙΝΙΑΣ 2.000Μ. Φ.Ε 6:58.18 (Κ16)
12 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ 2006 ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 5.000Μ. ΒΑΔΗΝ 24:58.08
13 ΑΔΑΜΗ ΑΝΝΑ 2005 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.000Μ. ΒΑΔΗΝ 25:42.96
14 ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΩ 2005 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 5.000Μ. ΒΑΔΗΝ 26:04.18
15 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2005 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 ΚΟΝΤΩ 4.12
16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2006 ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 1877 ΚΟΝΤΩ 3.70
17 ΔΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2005 ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΜΗΚΟΣ 7.06
18 ΜΠΕΣΣΟΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡ 2005 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ ΜΗΚΟΣ 6.99
19 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΗΚΟΣ 6.00
20 ΣΤΑΘΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ ΜΗΚΟΣ 5.90
21 ΒΕΛΕΝΤΖΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 2005 ΓΣ ΒΟΛΟΥ ΝΙΚΗ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 12.36
22 ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ 2006 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 15.06 (4ΠΛΟΥΝ)
23 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2005 ΟΦΗ ΤΡΙΠΛΟΥΝ 14.25
24 ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑΣ 2005 ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ” ΥΨΟΣ 2.03
25 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ (700) 70.05
26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 43.50
27 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ (5Κ) 18.19
28 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 66.47
29 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (5Κ) 71.94
30 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2005 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ (5Κ) 69.99
31 ΚΟΝΤΟΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2005 ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΕΠΤΑΘΛΟ 4.431Β
32 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2005 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΠΤΑΘΛΟ 4.274Β

Related posts

Σημαιοφόροι ο Αγγέλης και η Ντάνου

Κώστας Γεωργιάδης

Η ΚΟΕ προγραμμάτισε τους αναβληθέντες αγώνες λόγω πανδημίας

Κώστας Γεωργιάδης

«Απόστολος Παύλος» στην Καβάλα, αγώνες και σε Γιάννενα, Πάτρα, Ηράκλειο

Κώστας Γεωργιάδης