5.1 C
Ιωάννινα
15 Απριλίου 2021
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Δύσκολη έξοδος για την Καστρίτσα!!

kastritsa kanalaki

kastritsa kanalakiΤο εξαιρετικό στο ξεκίνημα του πρωταθλήματος Σταυράκι φιλοξενεί ο πρωτοπόρος Πίνδος Κόνιτσας που θέλει να συνεχίσει με το απόλυτο των νικών στα πλαίσια της 4ης αγωνιστικής για τον πρώτο όμιλο.

Ο ΠΑΣ Κράψης που καιροφυλακτεί λίγο πιο πίσω θα μεταβεί στο Δελβινάκι για να αντιμετωπίσει τον Πωγωνάτο ενώ αρκετά αμφίρροπα είναι τα παιχνίδια του Αετού Νήσου και της Αγίας Μαρίνας με Νεοχωρόπουλο και Αγροτικό Αστέρα Άνω Καλαμά αντίστοιχα.

Στον απέναντι όμιλο ο Αγροτικός Καστρίτσας που απολαμβάνει τη μοναξιά της κορυφής έχει δύσκολο έργο στην έδρα των επικίνδυνων Μικρασιατών. Από κει και πέρα ενδιαφέρον παρουσιάζουν το παιχνίδι του Μετσόβου με την Κοσμηρά ενώ τέλος ο Ολυμπιακός Βοτανικού θα επιδιώξει να πάρει το πρώτο του τρίποντο υποδεχόμενος τις Πηγές Λούρου.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής της Hall of Brands Α’ Ερασιτεχνικής:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 03/10/20 17:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 03/10/20 17:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ.
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 04/10/20 17:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 04/10/20 17:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 04/10/20 17:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Κυριακή 04/10/20 17:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο 03/10/20 17:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο 03/10/20 17:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 03/10/20 17:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΛΙΟΣ Μ.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 04/10/20 17:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Κυριακή 04/10/20 17:00 ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/10/20 17:30 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΝΟΣ Σ.

Τάσος Μπαλάσκας

Related posts

Ο Παναγιώτης Δαβής στην Επιτροπή Διοργανώσεων της ΕΠΟ

Κώστας Γεωργιάδης

Τα στιγμιότυπα από το Άρης-Γιάννενα WFC (vid)

Κώστας Γεωργιάδης

Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας της Α’ Εθνικής Γυναικών

Κώστας Γεωργιάδης