12.9 C
Ιωάννινα
1 Δεκεμβρίου 2022
ΜΠΑΣΚΕΤ

Εκκίνηση στο U21

Συνεχίζεται η δράση στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΒΔΕ, ενώ το μενού έχει και την πρεμιέρα του πρωταθλήματος U21 που διοργανώνει η ΕΟΚ.

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 4 – 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
4/11/2022 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 17:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΔΑΛΛΑΣ –
4/11/2022 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 19:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
5/11/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 10:30 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ
5/11/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12:30 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ –
5/11/2022 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 14:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΔΑΛΛΑΣ –
5/11/2022 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 12:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΔΑΛΛΑΣ –
5/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΚΑΖΑΝΑ ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ
5/11/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11:00 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
5/11/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13:00 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
5/11/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΡΟΥΓΚΑΣ
5/11/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΤΣΩΛΗΣ ΤΣΙΜΠΕΡΛΕΝΙΟΣ
5/11/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΤΣΙΓΑΣ –
5/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΠΑΠΠΑΣ –
5/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΠΠΑΣ
5/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ –
ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
6/11/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 15:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ
6/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΣΤΑ
6/11/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16:00 Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ –
6/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β) – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
6/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
6/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ U21 ΕΟΚ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
6/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΘΩΜΟΣ Β. –
6/11/2022 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΑΠΠΑΣ
6/11/2022 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:00 Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – Ε.Σ.ΚΑ.Θ ΕΝΩΣΕΩΝ U15 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΑΠΠΑΣ
6/11/2022 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:00 Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – Ε.Σ.ΚΑ.Θ ΕΝΩΣΕΩΝ U16 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΤΙΣΙΟΣ
12 6/11/2022 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 15:00 Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι. ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΓΚΟΥΜΑΣ –
6/11/2022 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 12:30 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΝΤΙΣΙΟΣ –
6/11/2022 ΑΝΟΙΚΤΟ ΛΕΥΚΙΜΗΣ 12:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΤΟΥΡΝΟΥΑ U13 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ –
6/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΓΙΟΥΣ

Related posts

Α1 Γυναικών: Άνετες νίκες για τους πρωτοπόρους

Κώστας Γεωργιάδης

Διαιτητές-Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (3-4/12)

Κώστας Γεωργιάδης

Πλήρωσε την αστοχία ο ΠΑΣ Γιάννινα απέναντι στη Νίκη Λευκάδας!

Κώστας Γεωργιάδης