12.2 C
Ιωάννινα
9 Δεκεμβρίου 2022
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Εκκίνηση της σεζόν στα πρωταθλήματα “Στέφανος Γεράσης”

Πρώτη σέντρα της σεζόν στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα της ΕΠΣΗΠ.

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει τις εξής αναμετρήσεις:

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16Α
(1η αγωνιστική)
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 26/11/22 10:00 ΠΑΣΙΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 26/11/22 10:00 ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α., ΜΙΧΑΣ Σ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 27/11/22 10:00 ΠΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 27/11/22 10:00 ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Λ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16Β
(1η αγωνιστική)
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 26/11/22 12:00 ΠΑΣΙΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14Α
(1η αγωνιστική)
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 27/11/22 10:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΙΧΑΣ Σ.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή 27/11/22 12:30 ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΗΛΙΑ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14Β
(1η αγωνιστική)
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 26/11/22 10:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 26/11/22 10:30 ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΩΓΟΥ Α.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 26/11/22 13:00 ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΓΩΓΟΥ Α.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Κυριακή 27/11/22 10:30 ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΗΛΙΑ Ε., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 27/11/22 13:00 ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12Α
(1η αγωνιστική)
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 26/11/22 10:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 26/11/22 11:00 ΖΙΑΚΑΣ Χ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 27/11/22 10:30 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 27/11/22 10:30 ΧΑΤΖΗΣ Κ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12Β
(1η αγωνιστική)
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 26/11/22 11:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 26/11/22 12:30 ΖΙΑΚΑΣ Χ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 27/11/22 13:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12Γ
(1η αγωνιστική)
ΑΟ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Γ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Γ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 26/11/22 10:30 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β EPIRUS SPORT Σάββατο 26/11/22 10:30 ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Γ EPIRUS SPORT Τετάρτη 30/11/22 18:15
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10Α
(1η αγωνιστική)
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο 26/11/22 10:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 26/11/22 14:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 27/11/22 10:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 EPIRUS SPORT Κυριακή 27/11/22 13:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Τρίτη 29/11/22 17:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10Β
(1η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Β ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο 26/11/22 10:30
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 26/11/22 11:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 26/11/22 13:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 27/11/22 11:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β EPIRUS SPORT Κυριακή 27/11/22 11:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β EPIRUS SPORT Κυριακή 27/11/22 12:30

Related posts

Γιάννενα WFC: Βλέπει δίχτυα η Βαλέρια Κουτσούρη! Οδηγεί την κούρσα των σκόρερ!

Κώστας Γεωργιάδης

Α’ Ερασιτεχνική: Οι ποδοσφαιριστές που δέχονται συχνότερα κίτρινη κάρτα

Κώστας Γεωργιάδης

Η βαθμολογία της Γ’ Ερασιτεχνικής μετά από τέσσερις αγωνιστικές

Κώστας Γεωργιάδης