13.9 C
Ιωάννινα
26 Φεβρουαρίου 2024
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Εντός με Κερκυραϊκό η συνέχεια για τον ΑΟΙ

Στον αγωνιστικό χώρο για την 5η αγωνιστική της Β’ Εθνικής θα κατέβει ο ΑΟ Ιωαννίνων.

Θα υποδεχτεί στο Κλειστό Λιμνοπούλας, την Κυριακή στις 15:00, τον Κερκυραϊκό.

Η ομάδα της Κέρκυρας βρίσκεται στην 5η θέση με απολογισμό ως τώρα 2 νίκες και 2 ήττες.

Πρόγραμμα και Διαιτητές (25-29/11/2023)

Σάββατο 25 Νοεμβρίου 2023
Handball Premier (9η αγωνιστική)
Πανελληνίου 17:00, Πανελλήνιος ΓΣ- ΓΑΣ Κιλκίς
(Σκλαβενίτης- Βήτας, Μίγκας)
Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- Bianco Monte Δράμα
(Πατιός- Πήτας, Αγγελίδης)
Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΣΕ Δούκα
(Τσιάνας- Τόλιος, Κατσίκης)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΠΑΟΚ
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Μεϊμαρίδης- Μιχαηλίδης)
Ιωνικού 18:00, Ιωνικός Affidea- AEK
(Φωκίτης- Γιακαλής, Ανταλής)

Α2 Ανδρών
Σερρών 15:00, Πανσερραϊκός- Φαίακας V-Hotels
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)
Φιλίππειο 16:00, Φέρωνας Markakis Homme- Αλέξανδρος Αξιούπολης
(Γράψας- Κυριακού, Μπουγιάκας)
Αλεξανδρούπολης 18:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Εκμάθηση
(Γκόγκας- Σαχίνογλου)
Καματερού 18:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ακαδημία Πάτρας
(Γερουλάνος- Μυλωνάς)
Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών Λουτρακίου- ΗC Σαλαμίνα
(Παπαματθαίου- Μπράμου)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- Αρχέλαος Κατερίνης
(Θεοδοσίου- Βιολίτζης)
Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Σκλαβενίτης- Βήτας)
Γ. Χαλκίδης 20:00, Άρης Νικαίας- Αθηναϊκός
(Αβράμης- Χρόνης, Καραπάνος)

Β’ Ανδρών
Ασπροπύργου 15:00, Ολύμπιος Δίας- Πήγασος Κυψέλης
(Παπαπαύλου- Κολυβέρη)
Κοζάνης 16:00, ΑΟ Κοζάνης- Πόντιοι Κιλκίς
(Μαυρίδης- Λάσκαρης)
Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- Έσπερος Καλλιθέας
(Δαμάσκος- Δρακόπουλος)

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- ΠΑΟΚ Mateco
(Xαραλαμπίδης- Ζήσης, Τσάκωνας)
Γ. Χαλκίδης 18:00, ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού- ΑΕΠ Πανόραμα
(Αβράμης- Χρόνης, Καραπάνος)

Α2 Γυναικών
Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- ΑΟ Προσοτσάνης
(Μπαλάκος- Παρούσης)
Συκεών 16:00, Πανελλήνιος Νεάπολης- Ορφέας Σουρωτής
(Παπούλιας- Μαυρίδου)

Κυριακή 26 Νοεμβρίου 2023
Α2 Ανδρών
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- ΑΕ Χαλανδρίου
(Γερουλάνος- Δρακόπουλος)

Β’ Ανδρών
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 15:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Κερκυραϊκός
(Μαυρίδης- Λάσκαρης)
Βόλου 15:30, Κένταυρος Αγριά Βόλου- Αμύντας Αμυνταίου
(Βελάνη- Καποτάς)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΠ Πανόραμα- Άρτα Handball
(Παπούλιας- Νικόλας)
Καματερού 16:00, Δίας Μοσχάτου Ταύρου- ΓΑΣ Καματερού
(Παπαματθαίου- Κολυβέρη)
Κερατσινίου 16:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Αμφικτύονες Λαμίας
(Μυλωνάς- Ψύλλος)
Ιλισίων 17:00, Ηλυσιακός- ΑΟ Πολιτείας
(Δαμάσκος- Γιακαλής)

Α1 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Άρτας 16:00, Αναγέννηση Άρτας- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Βέργος)
ΟΑΚΑ 16:00, ΑΕΚ- Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών –κεκλεισμένων των θυρών-
(Βήτας- Μπράμου, Αντωνόπουλος)
Βύρωνα 19:00, Αθηναϊκός- ΓΑΣ Καματερού
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Ανταλής)

Α2 Γυναικών
Καπανδριτίου 17:45, ΑΣΑ Διονύσου- Άρης Νικαίας
(Σκλαβενίτης- Φραγκίσκου)
Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- Βορέας Αλεξανδρούπολης
(Γκόγκας- Σαχίνογλου)
Κερατσινίου 18:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- ΑΣ Ηλιούπολης
(Φωτακίδης- Ψύλλος)

Τετάρτη 29 Νοεμβρίου 2023
Κύπελλο Ανδρών (2ος γύρος)
Γ. Χαλκίδης (εκκρεμεί η ώρα), Άρης Νίκαιας- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Αντωνόπουλος)
Κορωπίου 21:00, ΓΣ Παπασιδέρης- ΑΕ Χαλανδρίου
(Γερουλάνος- Δαμάσκος)

Related posts

Νικηφόρο πέρασμα από την Κοζάνη ο ΑΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης

Στην Κοζάνη ο ΑΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης

Δραματική νίκη του ΑΟΙ επί της Αγριάς Βόλου

Κώστας Γεωργιάδης