12.9 C
Ιωάννινα
18 Οκτωβρίου 2021
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Επανεκκίνηση του ερασιτεχνικού…. με Κύπελλο

kastritsa agrotikos asteras kypello1

Μετά από σχεδόν έναν χρόνο εξαιτίας της πανδημίας, ήρθε η ώρα να κυλήσει ξανά το τόπι στο ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο.

Η επανεκκίνηση γίνεται με τον θεσμό του Κυπέλλου Ερασιτεχνών της ΕΠΣΗΠ.

Το Σαββατοκύριακο διεξάγονται οι αγώνες της 1ης Φάσης και από το πρόγραμμα δεν λείπουν οι αμφίρροπες αναμετρήσεις.

Αξίζει να αναφερθεί ότι σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος στο 90λεπτο, δεν θα διεξαχθεί παράταση, και η συνάντηση θα οδηγηθεί κατευθείαν στα πέναλτι.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

1η Φάση
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 18/09/21 16:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 18/09/21 17:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 18/09/21 17:15 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 18/09/21 17:15 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 18/09/21 17:15 ΝΕΟΣ Κ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Σάββατο 18/09/21 17:15 ΤΑΣΗΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Σάββατο 18/09/21 17:15 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ.
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 18/09/21 18:30 ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 19/09/21 15:00 ΠΑΣΙΑΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΣ Ν. Γ.
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 19/09/21 16:45 ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 19/09/21 17:15 ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΓΩΓΟΥ Α.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 19/09/21 17:15 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 19/09/21 17:15 ΝΕΟΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ.
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Κυριακή 19/09/21 17:15
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 19/09/21 17:15 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΧΑΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Ν.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή 19/09/21 17:15 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν.
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 19/09/21 17:15 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 19/09/21 17:15 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 19/09/21 17:15 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 19/09/21 17:15 ΤΑΣΗΣ Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΣΙΟΝΤΗΣ Α.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 19/09/21 17:15 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε.
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 19/09/21 17:15 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 19/09/21 19:15 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.

 

Κώστας Γεωργιάδης

Related posts

“Χ” για Επισκοπικό και Ήφαιστο

Κώστας Γεωργιάδης

Έσπασε το ρόδι ο Πανζαγορισιακός

Κώστας Γεωργιάδης

Γάζωσε την Πλατανιά ο Αχέρων Ρωμανού

Κώστας Γεωργιάδης