9.4 C
Ιωάννινα
29 Ιανουαρίου 2023
ΜΠΑΣΚΕΤ

Επιστροφή στα παρκέ για τα αναπτυξιακά της ΕΣΚΑΒΔΕ

Στα παρκέ επιστρέφουν οι ομάδες των αναπτυξιακών πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΒΔΕ μετά τη διακοπή για τις γιορτές.

 

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 7 – 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

ΑΞ. ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

7/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.

7/1/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ

7/1/2023 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 16:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΙΟΤΣΟΣ ΝΤΙΓΚΟ

** 7/1/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 15:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΠΛΙΑΚΟΣ

7/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΑΓΙΟΥΣ

7/1/2023 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 11:00 Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ –

7/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ

** 7/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΘΩΜΟΣ Β.

7/1/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13:00 ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΡΙΖΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

8/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑΣ ΚΑΖΑΝΑ

8/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΖΑΝΑ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.

8/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π. ΚΑΖΑΝΑ

8/1/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ

** 8/1/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 19:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΖΕΡΒΑΣ

** 8/1/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 17:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.

8/1/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:00 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΤΣΩΛΗΣ

8/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΑΓΙΟΥΣ

** 8/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ ΑΓΙΟΥΣ

8/1/2023 ΑΝΟΙΚΤΟ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 12:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Ο ΑΛΥΚΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ –

8/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ –

8/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ –

8/1/2023 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:00 ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΚΑΕ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΘΩΜΟΣ Β.

8/1/2023 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ

8/1/2023 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΡΙΖΟΣ

 

*** Με αστεράκια οι αξιολογημένοι αγώνες

Related posts

Γ΄ Εθνική: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 15ης αγωνιστικής

Κώστας Γεωργιάδης

Ηρακλής-Τρίτων για όλη την Ελλάδα

Κώστας Γεωργιάδης

Α2 Γυναικών: Συνέχεια με δράση σε τρεις ομίλους

Κώστας Γεωργιάδης