1.6 C
Ιωάννινα
29 Νοεμβρίου 2022
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Επιστροφή στη δράση για την Αναγέννηση Άρτας

Στις αγωνιστικές υποχρεώσεις της στην Α1 Γυναικών, επιστρέφει η Αναγέννηση Άρτας.

Για την 5η αγωνιστική υποδέχεται την ΑΕΣΧ Πυλαίας.

Το πρόγραμμα των αναμετρήσεων το διάστημα 12-16 Νοεμβρίου:

Σάββατο 12 Νοεμβρίου 2022

Handball Premier (7η αγωνιστική)
Έδεσσας 16:00, Αερωπός ManDynamic- Διομήδης Άργους
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)
ΧΑΝΘ 17:00, ΧΑΝΘ- ΑΣΕ Δούκα
(Γράψας- Κυριακού, Δελόγλου)
Ηλιούπολης 17:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΠΑΟΚ
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Τσάκωνας- Αντωνόπουλος)
Βύρωνα 18:00, ΑΕΚ- Bianco Monte Δράμα
(Μερτινιάν- Τόλιος, Μίγκας)
Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Ιωνικός Αffidea
(Nάσκος- Χαρίτσος, Σίσκου)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Φωτακίδης- Κινατζίδης, Μεϊμαρίδης)

Α1 Γυναικών (5η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ- Ορφέας Σουρωτής
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Δημόλας)
Άρτας 18:00, Αναγέννηση Άρτας- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Βέργος)
Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού
(Γιαβρούτας- Λεφάκης, Κυριακούλιας)

Κύπελλο Ανδρών (2ος γύρος)
Συκεών 16:00, Φοίβος Συκεών- ΑΟ Φαίαξ
(Θεοδοσίου- Παπούλιας)
Σαλαμίνας 18:00, HC Σαλαμίνας- ΟΦΝ Iωνίας
(Γερουλάνος- Γερουλάνος)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Άρης Νικαίας
(Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Προδρομίδης)

Α2 Γυναικών
Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Άρης Θ.
(Βελάνη- Καποτάς)
Αλεξανδρούπολης 16:00, Βορέας Αλεξ/πολης- Απόλλων Σταυρούπολης
(Ηλιάδης- Παρασκευούδης)
Καματερού 18:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Καρυδάκης- Γιακαλής)

Β’ Ανδρών
Άρτας 16:00, Άρτα Χάντμπολ 2005- Κερκυραϊκός
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Καλλιθέας 17:00, Έσπερος Καλλιθέας- Αμφικτύονες Λαμίας
(Δρακόπουλος- Μπράμου)
Κιλκίς 18:00, Πόντιοι Κιλκίς- ΓΕ Δράμας
(Γκόγκας- Νικόλας)
Κορωπίου 18:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Ιδομενέας Γαλατά
(Σκλαβενίτης- Βήτας)
Καματερού 21:45, Ασπίδα Αγ. Αναργύρων- ΑΟ Πολιτεία
(Ψύλλος- Μπράμου)

Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2022
Α2 Ανδρών
Αλεξανδρούπολης 14:00, Κύκλωπες Αλεξ/πολης- ΑΟ Φαίαξ
(Ηλιάδης- Σαπανίδης)

Α2 Γυναικών
Προσοτσάνης 16:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Μέγας Αλέξανδρος
(Βαγγελτζίκης- Γκόγκας, Σαμαράς)
Μάνος Λοίζος 16:00, Άρης Νικαίας- ΑΣ Ηλιούπολης
(Μπράμου- Χρηστίδη)
Κέρκυρας 17:00, Κερκυραϊκός- Ζαφειράκης Νάουσας
(Αβράμης- Χρόνης)
Καστοριάς 17:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Ελπίδες Αμυνταίου
(Αγγελίδης- Πήτας)
Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Ακαδημία Πάτρας
(Λεφάκης- Θεοδώρου)

Β’ Ανδρών
Μοσχάτου 17:00, Δίας Μοσχάτου Ταύρου- Ιδομενέας Γαλατά
(Δρακόπουλος- Παπαπαύλου)

Τετάρτη 16 Νοεμβρίου 2022
Handball Premier (8η αγωνιστική)
Βριλησσίων 16:30, ΕΣΝ Βριλησσίων- Αερωπός Έδεσσας Man Dynamic
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΣΕ Δούκα- Διομήδης Άργους
Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας
Ιωνικού 19:00, Ιωνικός Affidea- ΑΕΚ
ΧΑΝΘ 19:00, ΧΑΝΘ- Ζαφειράκης Νάουσας

*Εκκρεμεί ο ορισμός ΑΕΚ- ΓΑΣ Καματερού (Α1 Γυναικών)

Related posts

Χάντμπολ και στην Ηγουμενίτσα

Κώστας Γεωργιάδης

Αποτελέσματα Α2 και Β’ Εθνικής (26-27/11/2022)

Κώστας Γεωργιάδης

Αποτελέσματα Α2 και Β’ Εθνικής (26/11/2022)

Κώστας Γεωργιάδης