13.9 C
Ιωάννινα
26 Φεβρουαρίου 2024
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Επόμενος σταθμός η Δράμα για τον ΑΟΙ

Η Δράμα είναι ο επόμενος σταθμός του ΑΟ Ιωαννίνων στη Β’ Εθνική.

Θα αναμετρηθεί με τη ΓΕ Δράμας, για την 10η αγωνιστική, την Κυριακή στις 2 το μεσημέρι.

 

Πρόγραμμα και Διαιτητές (3-4/2/2023)

Σάββατο 3 Φεβρουαρίου 2024
Handball Premier (13η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κιλκίς 17:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Παρτεμιάν)
Πανελληνίου 17:00, Πανελλήνιος ΓΣ- ΑΣΕ Δούκα
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Αντωνόπουλος)
ΑΠΚ Κραχτίδη 18:00, Bianco Monte Δράμα- ΠΑΟΚ
(Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μεϊμαρίδης)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Νάσκος- Χαρίτσος, Κατσίκης)
Ιωνικού 18:00, Ιωνικός Affidea- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic
(Tσιάνας- Τόλιος, Τσάκωνας)

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)
ΔΓ Βριλησσίων 15:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Ποσειδών Λουτρακίου
(Φωκίτης- Λεφάκης)
Κέρκυρας 17:00, Φαίακας Κέρκυρας V-Hotels- Aρχέλαος Κατερίνης
(Πατιός- Πήτας)
ΔΓ Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Ακαδημία Πάτρας
(Βήτας- Σκλαβενίτης)
Συκεών 18:00, Εκμαθηση- ΧΑΝΘ
(Γκόγκας- Σαχίνογλου, Μιχαηλίδης)
Φιλίππειο 18:00, Φέρωνας Markakis Homme- Φοίβος Συκεών
(Θεοδοσίου- Παπούλιας, Σαμαράς)
Γ. Χαλκίδης 20:00, Άρης Νικαίας- ΓΣ Παπασιδέρης
(Παπαματθαίου- Μπράμου)

Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική)
Ασπροπύργου 15:30, Δίας Ασπροπύργου- Ηλυσιακός
(Στασινού- Κολυβέρη)
ΔΓ Βύρωνα 16:00, Δόξα Βύρωνα- Ασπίδα Αγ. Αναργύρων
(Γερουλάνος- Γερουλανος)
Κερατσινίου 21:30, Δία Μοσχάτου- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Σκλαβενίτης- Φραγκίσκου)

Α1 Γυναικών (11η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 15:00, ΠΑΟΚ Mateco- Aθηναϊκός
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Μίχος)
Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- ΓΑΣ Καματερού
(Γράψας- Κυριακού, Αποστολίδης)
Γ. Χαλκίδης 18:00, ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού- Αναγέννηση Άρτας
(Παπαματθαίου- Μπράμου, Ανταλής)
ΟΑΚΑ 19:00, ΑΕΚ- ΟΦΝ Ιωνίας
(Καρυδάκης- Δρακόπουλος, Προδρομίδης)

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)
Φιλίππειο 15:00, Φίλιππος Βέροιας- Εθνικός Κοζάνης
(Λάσκαρης- Τομίδης)

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)
Κλαδισού 16:00, ΕΑΧ Χανιά- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Φωτεινάκης- Λιούντμπεργκ)
Καματερού 18:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΑΣ Ηλιούπολης
(Φωκίτης- Μυλωνάς)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Άρης Νικαίας
(Χρόνης- Θεοδοσίου)
ΑΠΚ Κραχτίδης 20:00, ΓΣ Δράμα- Πανελλήνιος Νεάπολης
(Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Μεϊμαρίδης)

Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2023
Handball Premier (13η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 16:30, ΑΕΚ- Διομήδης Άργους
(Βήτας- Σκλαβενίτης, Ανταλής)

Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Τόλιος- Φωκίτης, Αντωνόπουλος)
Σερρών 17:00, Πανσερραϊκός- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Γράψας- Κυριακού, Δελόγλου)
ΟΑΚΑ 20:00, ΑΕ Χαλανδρίου- HC Σαλαμίνα
(Ζήσης- Χαραλαμπίδης)

Β’ Ανδρών (10η αγωνιστική)
ΑΠΚ Κραχτίδη 14:00, ΓΕ Δράμας- ΑΟ Ιωαννίνων
(Ηλιάδης- Παρασκευούδης)
Μετς 14:30, Πήγασος Κυψέλης- Αμφικτύονες
(Χαραλαμπίδης- Παπαπαύλου)
ΔΑΚ Αμυνταίου 15:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Κερκυραϊκός
(Αγγελίδης- Πήτας)
Βόλου 15:30, Αγριά Βόλου- ΑΟ Κοζάνης
(Βελάνη- Καποτάς)

Α1 Γυναικών (11η αγωνιστική)
Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Σίσκου)

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)
ΔΑΚ Αμυνταίου 13:30, ΑΟΑ Καστοριάς- Κερκυραϊκός
(Αγγελίδης- Πήτας)

Α2 Γυναικών (9η αγωνιστική)
Αλεξανδρούπολης 17:00, Βορέας Αλεξανδρούπολης- ΑΟ Προσοτσάνης
(Μαυρίδης- Στεφανίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 19:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Ορφέας Σουρωτής
(Νάσκος- Νικόλας)

Κύπελλο Γυναικών (προημιτελικά)
Σπίτι του Χάντμπολ 15:00, ΠΑΟΚ Mateco- Αθηναϊκός
(Θεοδοσίου- Βιολιτζής, Δημόλας)

Related posts

Νικηφόρο πέρασμα από την Κοζάνη ο ΑΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης

Στην Κοζάνη ο ΑΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης

Δραματική νίκη του ΑΟΙ επί της Αγριάς Βόλου

Κώστας Γεωργιάδης