2.9 C
Ιωάννινα
3 Φεβρουαρίου 2023
ΜΠΑΣΚΕΤ

Ημιτελικοί στις νεανίδες και προημιτελικοί στους έφηβους

Οι ημιτελικοί στο πρωτάθλημα νεανίδων, και οι προημιτελικοί στο αντίστοιχο των εφήβων, θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο.

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 21 – 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

ΑΞ.  ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

21/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.

21/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ –

21/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19:30 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΚΑΖΑΝΑ

21/1/2023 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 14:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.

21/1/2023 ΔΑΚ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΤΣΙΓΑΣ

** 21/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΡΟΗ.ΕΦΗΒΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΚΟΥΜΑΣ

21/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:30 Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

21/1/2023 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 15:00 ΚΑΕ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ-ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΟΣ Β.

21/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ

21/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Ο ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ –

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2023

22/1/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΚΑΖΑΝΑ

** 22/1/2023 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 16:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΚΑΖΑΝΑ

22/1/2023 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 13:30 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.

** 22/1/2023 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 17:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΟΗ.ΕΦΗΒΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.

22/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.

22/1/2023 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.

22/1/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Ο ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ

** 22/1/2023 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14:00 Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΡΟΗ.ΕΦΗΒΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ

** 22/1/2023 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 15:00 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΗΜ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ

22/1/2023 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ

22/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ –

** 22/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:45 ΕΣΚΑΒΔΕ – ΕΚΑΣΘ / ΕΚΑΣΧ MIKTH U16 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΟΛΥΔΑΣ

** 22/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 ΕΣΚΑΒΔΕ – ΕΚΑΣΘ / ΕΚΑΣΧ ΜΙΚΤΗ U15 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ

** 22/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΗΜ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΝΤΙΣΙΟΣ

22/1/2023 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. –

** 22/1/2023 EPIRUS SPORT 14:00 Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -Α.Σ ΙΟΝΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΕΟΚ U21 ΘΩΜΟΣ Β. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

22/1/2023 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:00 Σ.Κ ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β) – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ –

22/1/2023 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΥΜΑΣ –

** 22/1/2023 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΡΟΗ.ΕΦΗΒΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΑΓΙΟΥΣ

 

***Με αστεράκια οι αξιολογημένοι αγώνες

 

Related posts

Φιλίππου: «Αυτή είναι η προοπτική της ομάδος»

Κώστας Γεωργιάδης

Συλλυπητήρια της ΕΣΚΑΒΔΕ για τον Σπύρο Σταυρόπουλο

Κώστας Γεωργιάδης

Όλα τα βλέμματα στο Χ. Τρικούπης-Ελευθερούπολη

Κώστας Γεωργιάδης