1.9 C
Ιωάννινα
9 Δεκεμβρίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Η δράση στα αναπτυξιακά της ΕΣΚΑΒΔΕ (13-17/11)

Γεμάτο αγώνες θα κυλήσει το Σαββατοκύριακο στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΒΔΕ.

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 13 – 17 ΝΟΕΒΡΙΟΥ 2021
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021
13/11/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΜΙΝΙ 2009 ΜΠΕΣΤΙΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
13/11/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΙΝΙ 2009 ΜΠΕΣΤΙΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
13/11/2021 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 18:30 Α.Μ.Σ. ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
13/11/2021 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ 15:45 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
13/11/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 16:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
13/11/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 18:00 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
13/11/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΜΙΝΙ 2009 – –
13/11/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΜΙΝΙ 2009 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ –
13/11/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 12:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Β. ΧΡΗΣΤΑΚΗ
13/11/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 14:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΜΙΝΙ 2009 ΠΛΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗ
13/11/2021 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 11:00 Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ 2009 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
13/11/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
13/11/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΜΙΝΙ 2009 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΓΚΟΥΜΑΣ
13/11/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:45 Α.Γ.Σ.Ι. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΣΤΕΦΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021
14/11/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
14/11/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΙΝΙ 2009 ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
14/11/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΕΦΗΒΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΔΑΛΛΑΣ
14/11/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 15:00 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙ,ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ –
14/11/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΙΓΑΣ
14/11/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΝΑΚΑΣ –
14/11/2021 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 16:00 Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι. ΜΙΝΙ 2009 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑ
14/11/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΤΣΙΓΑΣ
14/11/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΜΙΝΙ 2009 ΜΙΓΔΟΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
14/11/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:15 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
14/11/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:30 Α.Γ.Σ.Ι. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΦΗΒΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
14/11/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:30 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΜΙΝΙ 2009 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021
17/11/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:15 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ

Κώστας Γεωργιάδης

Related posts

Αλλαγή κλειστού στο Πρωτέας Γρεβενών-Δόξα Λευκάδας

Κώστας Γεωργιάδης

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών (12/12)

Κώστας Γεωργιάδης

Διαιτητές-Κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (12/12)

Κώστας Γεωργιάδης