15.9 C
Ιωάννινα
16 Απριλίου 2024
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Η 12η αγωνιστική για τον ΑΟΙ

Την αναμέτρηση της 12ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής, δίνει την Κυριακή ο ΑΟ Ιωαννίνων.

Θα υποδεχτεί στις 15:00, στη Λιμνοπούλα, τον Κένταυρο Αγριάς Βόλου.

Πρόγραμμα και Διαιτητές (17-21/2/2024)

Σάββατο 17 Φεβρουαρίου 2024

Handball Premier (15η αγωνιστική)
Πανελληνίου 17:00, Πανελλήνιος ΓΣ- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Γερουλάνος- Γερουλάνος, Μίγκας)
ΟΑΚΑ 17:00, ΑΕΚ- ΠΑΟΚ –κεκλεισμένων των θυρών-
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Αντωνόπουλος)
Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΑΣΕ Δούκα
(Τζαφερόπουλος- Τσιάνας, Αγγελίδης)
Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Bianco Monte Δράμα
(Νάσκος- Χαρίτσος, Κατσίκης)
Ιωνικού 18:00, Ιωνικός Affidea- Διομήδης Άργους
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Τσάκωνας)

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)
Βριλησσίων 15:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- HC Σαλαμίνα
(Σκλαβενίτης- Βήτας, Ανταλής)
Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Τόλιος- Φωκίτης, Ανταλής)
Κέρκυρας 17:00, Φαίακας V-Hotels- Φοίβος Συκεών
(Μαυρίδης- Τομίδης)
Πάτρας 17:00, Ακαδημία Πάτρας- Ποσειδών Λουτρακίου
(Παπαματθαίου- Χρόνης)
ΔΑΚ Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- ΧΑΝΘ
(Πατιός- Πήτας)
Φιλίππειο 18:00, Φέρωνας Markakis Homme- Πανσερραϊκός
(Αγγελίδης- Βιολιτζής)
ΟΑΚΑ 20:00, ΑΕ Χαλανδρίου- ΓΣ Παπασιδέρης –κεκλεισμένων των θυρών-
(Μπράμου- Βαγγελτζίκης)

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)
Κιλκίς 16:00, Πόντιοι Κιλκίς- ΑΟΑ Καστοριάς
(Νάσκος- Χαρίτσος)
Κερατσινίου 21:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Ηλυσιακός
(Σκλαβενίτης- Βήτας)
Καματερού 21:45, Ασπίδα Αγ. Αναργύρων- Ολύμπιος Δίας Ασπροπύργου
(Δαμάσκος- Κολυβέρη)

Α1 Γυναικών (13η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Αθηναϊκός
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σαμαράς)
Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- ΟΦΝ Ιωνίας
(Γράψας- Κυριακού, Μιχαηηλίδης- Αποστολίδης)

Α2 Γυναικών (11η αγωνιστική)
Κλαδισού 16:00, ΕΑΧ ANEK Lines- Άρης Νικαίας
(Φωτεινάκης- Λιούντμπεργκ)
Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Ορφέας Σουρωτής
(Πατιός- Πήτας)
Καματερού 18:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ακαδημία Πάτρας
(Στασινού- Φραγκίσκου)

Κυριακή 18 Φεβρουαρίου 2024

Α2 Ανδρών (13η αγωνιστική)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Άρης Νικαίας
(Καρυδάκης- Δρακόπουλος, Αντωνόπουλος)
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Θεοδοσίου- Παπούλιας)

Β’ Ανδρών (12η αγωνιστική)
Ιωαννίνων 15:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Κένταυρος Αγριά Βόλου
(Πατιός- Πήτας)
Λαμίας 16:00, Αμφικτύονες Λαμίας- Δόξα Βύρωνα
(Καποτάς- Βελάνη)
Πολιτείας 17:00, ΑΟ Πολιτείας- ΓΑΣ Καματερού
(Χαραλαμπίδης- Ψύλλος)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, ΑΕΠ Πανόραμα- ΑΟ Κοζάνης
(Τορνικίδης- Εφραιμίδης)

Α1 Γυναικών (13η αγωνιστική)
Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών- Αναγέννηση Άρτας
(Γκόγκας- Σαχίνογλου, Σίσκου)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ Mateco- ΓΑΣ Καματερού
(Γράψας- Τορνικίδης, Γκόλια)
Γ. Χαλκίδης 16:00, ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού- ΑΕΚ
(Παπαματθαίου- Λεφάκης, Τσάκωνας)

Α2 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Αμυνταίου 15:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Φίλιππος Βέροιας
(Αγγελίδης- Τσιάνας)

Α2 Γυναικών (11η αγωνιστική)
Καπανδριτίου 17:45 ΑΣ Άνοιξης Διονύσου- ΑΣ Ηλιούπολης
(Γερουλάνος- Παπαπαύλου)
Κραχτίδης 18:00, ΓΣ Δράμα- ΑΟ Προσοτσάνης
(Ηλιάδης- Παρασκευούδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Βορέας Αλεξανδρούπολης
(Τορνικίδης- Εφραιμίδης)

Τετάρτη 21 Φεβρουαρίου 2024

Handball Premier (15η αγωνιστική)
Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Παρτεμιάν)

Κύπελλο Ανδρών (Προημιτελικά)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ- Ιωνικός Affidea
(Θεοδοσίου- Παπούλιας, Κατσίκης)

Related posts

Ήττα από τον Αμύντα ο ΑΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης

Εντός ο ΑΟΙ και μπαράζ οι έφηβοι

Κώστας Γεωργιάδης

Δεν ταξιδεύει στο Κιλκίς ο ΑΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης