15.9 C
Ιωάννινα
20 Ιουνίου 2021
ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ

Κορυφαίοι αθλητές στο 11ο μίτινγκ αλμάτων της Καλλιθέας

SEGAS logo

Πολλά αστέρια του στίβου θα συναντηθούν την ερχόμενη Τετάρτη 26 Μαΐου 2021 στο Δημοτικό Στάδιο Καλλιθέας και θα συμμετάσχουν στο 11ο Διεθνές Μίτινγκ αλμάτων που διοργανώνει ο Φιλαθλητικός Σύλλογος Καλλιθέας-Μοσχάτου-Ταύρου με συνδιοργανωτή την Περιφέρεια Αττικής ενώ τελεί υπό την Αιγίδα του Δήμου Καλλιθέας και του ΣΕΓΑΣ.

Μεταξύ των άλλων συμμετοχών ξεχωρίζουν αυτή της Ολυμπιονίκη και παγκόσμιας πρωταθλήτριας Ιβάνα Σπάνοβιτς από τη Σερβία που θα πάρει μέρος στο άλμα σε μήκος. Η συμμετοχή αυτή της Σέρβας αθλήτριας είναι η δεύτερη στον αγώνα αφού είχε συμμετάσχει πάλι το 2018 και είχε πετύχει 6.98μ που ήταν η κορυφαία επίδοση στον κόσμο.

Στο ίδιο αγώνισμα, στους άνδρες ξεχωρίζει η συμμετοχή Πρωταθλητή Ευρώπης Μίλτου Τεντόγλου, στο τριπλούν θα πάρει μέρος o «χάλκινος» πρωταθλητής Ευρώπης το 2018 Δημήτρης Τσιάμης, η περσυνή νικήτρια στο τριπλούν που είχε σημειώσει ρεκόρ νεανίδων με 14.12μ Σπυριδούλα Καρύδη, στο επί κοντώ η Ελένη Πόλακ και ο Εμμανουήλ Καραλής ενώ στο ύψος οι Κώστας Μπανιώτης, Αντώνης Μέρλος και στις γυναίκες Ιωάννα Ζάκκα και Τατιάνα Γκούσιν.

Μεταξύ των ξένων αθλητών που θα συμμετάσχουν είναι και ο Σουηδός Φαμπιάν Ντέρλιντ στο ύψος, στο μήκος οι Ζαν Πιερ Μπερτράν (Γαλλία), Γιάν Ραντριανασολο (Γαλλία), η Τουγκμπά Ντανισμάζ (Τουρκία) και Αριάνα Κουζμάνοβα (Βουλγαρία) στο τριπλούν και πολλοί ακόμη Έλληνες πρωταθλητές και πρωταθλήτριες.

Ο αγώνας συμπεριλαμβάνεται στο καλεντάρι της Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας Κλασσικού Αθλητισμού, European Athletics και της Παγκόσμιας Ομοσπονδίας Κλασσικού Αθλητισμού, World Athletics.

Οι φίλοι του στίβου μπορούν να παρακολουθήσουν το Διεθνές Μίτινγκ Αλμάτων σε live streaming μέσα από το επίσημο Site του Φιλαθλητικού Συλλόγου Καλλιθέας (www.filkal.gr).

Το ωρολόγιο πρόγραμμα
TIME HIGH JUMP POLE VAULT LONG JUMP TRIPLE JUMP
15.30 SENIOR U20 MEN
16.00 SENIOR U20 MEN WOMEN U20 WOMEN
17.15 SENIOR U20 MEN
18.00 WOMEN U20 WOMEN WOMEN U20 WOMEN
18.20 SENIOR U20 MEN
19.30 WOMEN U20 WOMEN

Απαραίτητη προϋπόθεση για την παρουσία όλων εντός του Σταδίου είναι η χρήση προστατευτικής μάσκας.

Λόγω του περιορισμένου αριθμού διαθέσιμων θέσεων, που ορίζει το υγειονομικό πρωτόκολλο για δημοσιογράφους και φωτογράφους θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας.

Οι συμμετοχές

Α/Α GENDER ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
(κεφαλαία) Ε. Γ. Σύλλογος
(κεφαλαία) Κατηγορία Αγώνισμα
1 F ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2000 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
2 F ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΜΑΡΙΑ 1991 CYP ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
3 F ΒΑΓΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
4 F ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
5 F ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 1999 ΓΣ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
6 F ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΝΙΚΗ 2000 ΑΓΣ ΙΩΝΝΙΝΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
7 F ΜΠΑΡΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2000 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
8 F ΠΟΛΑΚ ΕΛΕΝΗ-ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 1996 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
9 F ΡΕΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
10 F ΦΛΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΛΙΝΑ ΑΜΑΛΙΑ 2004 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Α/Α GENDER ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
(κεφαλαία) Ε. Γ. Σύλλογος
(κεφαλαία) Κατηγορία Αγώνισμα
1 M ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2004 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΝΔΡΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
2 M ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 Γ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
3 M ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
4 M ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
5 M ΣΑΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
6 M ΧΑΤΖΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
7 M ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΝΔΡΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
8 M ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1993 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ ΑΝΔΡΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
9 M ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2002 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΝΔΡΩΝ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ

Α/Α GENDER ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
(κεφαλαία) Ε. Γ. Σύλλογος
(κεφαλαία) Κατηγορία Αγώνισμα
1 M BERTRAND JEAN-PIERRE 1992 FRA ΑΝΔΡΩΝ ΜΗΚΟΣ
2 M POMMERY JULES 2001 FRA ΑΝΔΡΩΝ ΜΗΚΟΣ
3 M PRAVDICA FILIP 1995 CRO ΑΝΔΡΩΝ ΜΗΚΟΣ
4 M RANDRIANASOLO YANN 1994 FRA ΑΝΔΡΩΝ ΜΗΚΟΣ
5 M ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΜΗΚΟΣ
6 M ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2000 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΜΗΚΟΣ
7 M ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1991 ΑΕΚ ΑΝΔΡΩΝ ΜΗΚΟΣ
8 M ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1994 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΗΚΟΣ
9 M ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤΟΡ 1996 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΜΗΚΟΣ
10 M ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1997 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΜΗΚΟΣ
11 M ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΜΗΚΟΣ

Α/Α GENDER ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
(κεφαλαία) Ε. Γ. Σύλλογος
(κεφαλαία) Κατηγορία Αγώνισμα
1 F MAELLY DALMAT 2001 FRA ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΗΚΟΣ
2 F ROUGUI SOW 1995 FRA ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΗΚΟΣ
3 F SPANOVIC IVANA 1990 SRB ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΗΚΟΣ
4 F ΓΑΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1988 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΗΚΟΣ
5 F ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΕΚ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΗΚΟΣ
6 F ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1987 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΗΚΟΣ
7 F ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1998 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΗΚΟΣ
8 F ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1995 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΗΚΟΣ
9 F ΜΠΕΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 1997 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΗΚΟΣ
10 F ΠΑΝΑΓΗ- ΛΟΥΚΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1990 CYP ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΗΚΟΣ
11 F ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ-ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1996 ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΗΚΟΣ
12 F ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 Α.Σ ΣΙΣΥΦΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΗΚΟΣ
13 F ΧΑΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΑΣ ΠΑΟΚ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΗΚΟΣ

Α/Α GENDER ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
(κεφαλαία) Ε. Γ. Σύλλογος
(κεφαλαία) Κατηγορία Αγώνισμα
1 F DANISMAZ TUGBA 1999 TUR ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
2 F KUZMANOVA ARIANA 2000 BUL ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
3 F ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1990 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
4 F ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
5 F ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2001 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
6 F ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1992 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
7 F ΜΙΝΕΝΚΟ ΗΑΝΝΑ 1989 ISR ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
8 F ΝΑΖΙΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1996 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
9 F ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
10 F ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1998 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
11 F ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΕΛΕΝΑ ΜΑΡΙΑ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
12 F ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΞΕΝΗ 2001 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ

Α/Α GENDER ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
(κεφαλαία) Ε. Γ. Σύλλογος
(κεφαλαία) Κατηγορία Αγώνισμα
1 M ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 ΑΝΔΡΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
2 M ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1997 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
3 M ΑΥΘΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
4 M ΖΑΦΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2003 ΦΙΛΑΘΛΗΤΚΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘ ΑΝΔΡΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
5 M ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 1994 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
6 M ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΔΡΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
7 M ΚΟΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2004 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
8 M ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2004 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
9 M ΣΚΟΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2002 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
10 Μ ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1982 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΑΝΔΡΩΝ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
11 M ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1998 ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ

Α/Α GENDER ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
(κεφαλαία) Ε. Γ. Σύλλογος
(κεφαλαία) Κατηγορία Αγώνισμα
1 M DELRYD FABIAN 1996 SWEDEN ΑΝΔΡΩΝ ΥΨΟΣ
2 M ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2005 Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΝΔΡΩΝ ΥΨΟΣ
3 M ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 CYP ΑΝΔΡΩΝ ΥΨΟΣ
4 M ΔΟΓΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΥΨΟΣ
5 M ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 ΑΕΚ ΑΝΔΡΩΝ ΥΨΟΣ
6 M ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1999 ΑΣ ΠΑΟΚ ΑΝΔΡΩΝ ΥΨΟΣ
7 M ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1986 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΥΨΟΣ
8 M ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΥΨΟΣ
9 M ΡΟΥΣΣΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΝΔΡΩΝ ΥΨΟΣ

Α/Α GENDER ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
(κεφαλαία) Ε. Γ. Σύλλογος
(κεφαλαία) Κατηγορία Αγώνισμα
1 F SAVASKAN BUSE 1999 TUR ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΥΨΟΣ
2 F VUKOVIC MARIJA 1992 MNE ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΥΨΟΣ
3 F ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΛΚΙΣΤΗ 1997 ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΥΨΟΣ
4 F ΓΚΟΥΣΙΝ ΤΑΤΙΑΝΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΥΨΟΣ
5 F ΖΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΥΨΟΣ
6 F ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΑ 2001 Γ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΥΨΟΣ
7 F ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΑ 2003 CYP ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΥΨΟΣ
8 F ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2004 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΥΨΟΣ
9 F ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΥΨΟΣ
10 F ΡΕΤΖΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΥΨΟΣ
11 F ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 CYP ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΥΨΟΣ

Related posts

Ευρωπαϊκό Ομάδων: Τεντόγλου “φωτιά” και συνολικά καλές παρουσίες από τα μέλη της ελληνικής αποστολής

Κώστας Γεωργιάδης

Οι πρωταθλητές της 1ης ημέρας

Κώστας Γεωργιάδης

Ο Δ.Α.Ο. Ταύρου στους παίδες και η Δύναμη Α.Σ. Λάρισας στις κορασίδες τους πανελλήνιους τίτλους στο ομαδικό

Κώστας Γεωργιάδης