1.1 C
Ιωάννινα
1 Φεβρουαρίου 2023
ΜΠΑΣΚΕΤ

Μενού με έφηβους-παίδες-παμπαίδες

Στο παρκέ θα βρεθούν το Σαββατοκύριακο οι ομάδες εφήβων, παίδων και παμπαίδων.

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 10 – 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022

ΑΞ. ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022

** 10/12/2022 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 10:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.

10/12/2022 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 12:00 Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.

10/12/2022 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 11:00 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ -Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ

10/12/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 16:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΙΓΚΟ ΛΥΤΡΑΣ

10/12/2022 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 12:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ

10/12/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ

** 10/12/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 11:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ

10/12/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ Β.

10/12/2022 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 17:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ

10/12/2022 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ

10/12/2022 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 15:00 Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ

10/12/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ

10/12/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13:15 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.

10/12/2022 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 17:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022

11/12/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΖΑΝΑ ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ

11/12/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΖΑΝΑ ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ

11/12/2022 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 11:00 Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ

11/12/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΜΑΚΡΗΣ

11/12/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΟΥΛΑΞΗΣ

11/12/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 12:00 Α.Γ.Σ.Ι. – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ

11/12/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:15 Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

** 11/12/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ

11/12/2022 EPIRUS SPORT CENTER 12:00 ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΘΩΜΟΣ Β.

11/12/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 17:00 Σ.Κ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΡΟΥΓΚΑΣ

11/12/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14:00 Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΕΦΗΒΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ ΡΟΥΓΚΑΣ

11/12/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Α.Ο ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ –

 

*** Με αστεράκια οι αξιολογημένοι αγώνες

 

Related posts

Πέρασε πρώτος ο Κρόνος Αγρινίου στον Α’ Όμιλο της Β’ ΕΣΚΑΒΔΕ

Κώστας Γεωργιάδης

Προπόνηση κλιμακίου ΕΣΚΑΒΔΕ στο ΔΑΚ Αγρινίου

Κώστας Γεωργιάδης

ΕΟΚ και ΚΟΚ υπογράφουν μνημόνιο συνεργασίας

Κώστας Γεωργιάδης