15.9 C
Ιωάννινα
16 Οκτωβρίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Μενού με νεανίδες, παίδες και προμίνι

Παιχνίδια για τις κατηγορίες νεανίδων, παίδων και προμίνι 2009, περιλαμβάνει το μενού του Σαββατοκύριακου στα αναπτυξιακά.

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 18 – 19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021
18/9/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12:30 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΛΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
18/9/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 15:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
18/9/2021 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 17:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
18/9/2021 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 16:00 ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 – –
18/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9:00 ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΑΛΦΑ 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
18/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 ΑΛΦΑ 93′ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 – –
18/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
18/9/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
18/9/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 – –
18/9/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14:30 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
18/9/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΤΣΩΛΗΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
18/9/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΩΛΗΣ
18/9/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
18/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
18/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 Α.Γ.Σ.Ι. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
18/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΠΛΙΑΚΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
18/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:45 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
18/9/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
18/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:30 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ (Β) – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΝΑΚΑΣ ΘΩΜΟΣ Ν.
18/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:45 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΡΟΥΓΚΑΣ
18/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021
19/9/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 15:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 – –
19/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α 93′ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 – –
19/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 – –
19/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
19/9/2021 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 17:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΕΦ. ΖΕΡΒΑΣ ΤΣΙΓΑΣ
19/9/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΜΙΓΔΟΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
19/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 ΘΡΥΛΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΣΤΕΦΑ+ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗ+ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ
19/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
19/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
19/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
19/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:45 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
19/9/2021 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
19/9/2021 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:00 Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
19/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:30 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.(Β) – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
19/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:45 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ (Β) ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
19/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΘΩΜΟΣ Ν. ΡΟΥΓΚΑΣ
19/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ (Β) ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΡΟΥΓΚΑΣ

Related posts

Αναβλήθηκε το Τρίτων-Χαρίλαος Τρικούπης

Κώστας Γεωργιάδης

Πρεμιέρα με περίπατο στην Κέρκυρα για τους Μολοσσούς BC

Κώστας Γεωργιάδης

Τρίτων-Χαρίλαος Τρικούπης Live Streaming

Κώστας Γεωργιάδης