5.9 C
Ιωάννινα
20 Μαΐου 2022
ΜΠΑΣΚΕΤ

Μενού με νεανίδες, παίδες και προμίνι

Παιχνίδια για τις κατηγορίες νεανίδων, παίδων και προμίνι 2009, περιλαμβάνει το μενού του Σαββατοκύριακου στα αναπτυξιακά.

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 18 – 19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021
18/9/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12:30 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΛΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
18/9/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 15:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
18/9/2021 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 17:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
18/9/2021 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 16:00 ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 – –
18/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9:00 ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΑΛΦΑ 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
18/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 ΑΛΦΑ 93′ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 – –
18/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
18/9/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
18/9/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 – –
18/9/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 14:30 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
18/9/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΤΣΩΛΗΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
18/9/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΩΛΗΣ
18/9/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
18/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
18/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 Α.Γ.Σ.Ι. – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
18/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΠΛΙΑΚΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
18/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:45 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
18/9/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
18/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:30 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ (Β) – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΝΑΚΑΣ ΘΩΜΟΣ Ν.
18/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:45 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΡΟΥΓΚΑΣ
18/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021
19/9/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 15:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 – –
19/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α 93′ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 – –
19/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 11:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 – –
19/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:00 ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
19/9/2021 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 17:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΕΦ. ΖΕΡΒΑΣ ΤΣΙΓΑΣ
19/9/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΜΙΓΔΟΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
19/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 ΘΡΥΛΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΣΤΕΦΑ+ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗ+ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ
19/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
19/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
19/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
19/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:45 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
19/9/2021 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
19/9/2021 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:00 Α.Γ.Σ.Ι. – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
19/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:30 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.(Β) – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
19/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:45 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ (Β) ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
19/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΘΩΜΟΣ Ν. ΡΟΥΓΚΑΣ
19/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ (Β) ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΡΟΥΓΚΑΣ

Related posts

Ήττα στο φινάλε για τον Ολυμπιακό στο F4

Κώστας Γεωργιάδης

Το Σάββατο το ματς της χρονιάς για τον ΑΟ Αγρινίου

Κώστας Γεωργιάδης

Β. Λιόλιος: «Τα σωματεία έδωσαν μαζική εντολή για μοντέρνα ομοσπονδία με… λυμένα χέρια»

Κώστας Γεωργιάδης