1.9 C
Ιωάννινα
8 Δεκεμβρίου 2021
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Μετά από ενάμισι χρόνο επιστρέφει η δράση στα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΠΣΗΠ

atlas pas giannina u16

Από τον Μάρτιο του 2020, όταν και διακόπηκαν τα πρωταθλήματα λόγω της πανδημίας του κορωνοϊού, έχουν να αγωνιστούν οι ομάδες των πρωταθλημάτων υποδομών της ΕΠΣΗΠ.

Και μετά αυτή την πολύμηνη διακοπή, ήρθε επιτέλους η ώρα να κυλήσει και πάλι το τόπι.

Το Σαββατοκύριακο ξεκινάει η δράση.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής:

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β
(1η αγωνιστική)
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 16/10/21 13:30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΖΙΜΑ Μ.
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 17/10/21 10:00 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΣΗΠΑΚΗ Β.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 17/10/21 12:00 ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16Α
(1η αγωνιστική)
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ EPIRUS SPORT Σάββατο 16/10/21 10:00 ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΖΙΜΑ Μ.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 16/10/21 10:00 ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΗΛΙΑ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α
(1η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 16/10/21 09:30 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο 16/10/21 10:30 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ EPIRUS SPORT Κυριακή 17/10/21 12:00 ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 16/10/21 11:30 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 17/10/21 10:00 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 17/10/21 10:30 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΗΛΙΑ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο 16/10/21 10:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 10:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 17/10/21 10:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 11:30 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β
(1η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β EPIRUS SPORT Σάββατο 16/10/21 12:30 ΤΣΙΤΟΣ Μ.
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 17/10/21 10:00 ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 17/10/21 10:30 ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή 17/10/21 13:00 ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Γ
(1η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο 16/10/21 11:30 ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 EPIRUS SPORT Κυριακή 17/10/21 10:00 ΤΣΙΤΟΣ Μ.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 17/10/21 13:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α
(1η αγωνιστική)
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο 16/10/21 11:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 16/10/21 13:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 EPIRUS SPORT Κυριακή 17/10/21 11:30
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 17/10/21 12:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β EPIRUS SPORT Κυριακή 17/10/21 12:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 17/10/21 13:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β
(1η αγωνιστική)
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο 16/10/21 12:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 16/10/21 12:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 EPIRUS SPORT Σάββατο 16/10/21 12:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β SOCCER WORLD Σάββατο 16/10/21 13:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 – ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ SOCCER WORLD Σάββατο 16/10/21 13:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 17/10/21 10:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 17/10/21 12:30

Κώστας Γεωργιάδης

Related posts

Το πρόγραμμα των Πρωταθλημάτων Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων

Κώστας Γεωργιάδης

Δεν τα κατάφεραν τα κορίτσια των ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ απέναντι στη Βέροια (vid)

Κώστας Γεωργιάδης

Συλλογή τροφίμων και ειδών πρώτης ανάγκης από την Αναγέννηση Κεφαλόβρυσου

Κώστας Γεωργιάδης