3.9 C
Ιωάννινα
31 Ιανουαρίου 2023
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Με την ΑΕΚ η συνέχεια για την Αναγέννηση Άρτας

Την Τετάρτη 14 Δεκεμβρίου είναι η συνέχεια της Αναγέννησης Άρτας στην Α1 Γυναικών.

Θα αναμετρηθεί με την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ για την 8η αγωνιστική.

Ορισμοί Αγώνων (10-14/12/2022):

Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2022

Handball Premier (12η αγωνιστική)
Βριλησσίων 15:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Bianco Monte Δράμα
(Τζαφερόπουλος- Λινάρδος, Μίγκας)
Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας- ΧΑΝΘ
(Χαρίτσος- Βαγγελτζίκης, Μιχαηλίδης)
Βύρωνα 18:00, ΑΣΕ Δούκα- ΠΑΟΚ
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Τσάκωνας)
Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- Ιωνικός Affidea
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ζαφειράκης Νάουσας
(Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Μεϊμαρίδης)

Α1 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Καματερού 16:00, ΓΑΣ Καματερού- ΟΦΝ Ιωνίας
(Καρυδάκης- Γιακαλής, Ανταλής)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού
(Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Δελόγλου)
Βασιλικών 18:30, Ορφέας Σουρωτής- ΑΕΠ Πανόραμα
(Νάσκος- Γράψας, Σαμαράς)

Α2 Ανδρών
Κέρκυρας 16:00, Φαίακας Κέρκυρας- Φίλιππος Βέροιας
(Πήτας- Αγγελίδης)
Πάτρας 17:00, Ακαδημία Πάτρας- Πανελλήνιος ΓΣ
(Μερτινιάν- Βήτας)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Αθηναϊκός
(Τόλιος- Λεφάκης, Ανταλής)
Κερατσινίου 21:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- ΟΦΝ Ιωνίας
(Σκλαβενίτης- Χρηστίδη, Τσάκωνας)

Β’ Ανδρών
Βόλου 17:30, Αγριά Βόλου- Αμφικτύονες
(Καποτάς- Παλαμιώτης)
Κιλκίς 18:00, Πόντιοι Κιλκίς- Πανσερραϊκός
(Μαυρίδης- Τομίδης)
Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Ασπίδα Αγ. Αναργύρων
(Γερουλάνος- Γιαβρούτας)
Καλλιθέας, Έσπερος Καλλιθεάς- Χαλάνδρι

Α2 Γυναικών
Κλαδισού 17:00, ΕΑΧ Χανιά- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Σαματά- Μπαγάκη)

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου 2022

Α2 Ανδρών
Μετς 14:45, Πήγασος Κυψέλης- HC Σαλαμίνα
(Γερουλάνος- Γερουλάνος)
Μάνος Λοίζος 15:30, Άρης Νικαίας- Ποσειδών Λουτρακίου
(Καρυδάκης- Γιακαλής)
Αλεξανδρούπολης 18:00, Κύκλωπες Αλεξ/πολης- Φοίβος Συκεών
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- ΓΑΣ Κιλκίς
(Νικολαϊδης- Κυριακού)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, Εκμάθηση- Αρχέλαος Κατερίνης
(Νάσκος- Παπούλιας)

Β’ Ανδρών
Άρτας 16:00, Άρτα Handball- ΑΟΑ Καστοριάς
(Πήτας- Αγγελίδης)
Μοσχάτου 17:30, Δίας Μοσχάτου Ταύρου- ΑΟ Πολιτείας
(Γερουλάνος- Παπαπαύλου)

Α2 Γυναικών
Μάνος Λοίζος 18:00, Άρης Νικαίας- Αθηναϊκός
(Λεφάκης- Μυλωνάς)
Ηλιούπολης 18:30, ΑΣ Ηλιούπολης-Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Χρηστίδη- Μπράμου)

Τετάρτη 14 Δεκεμβρίου 2022

Handball Premier (12η αγωνιστική)
Ηλιούπολης 21:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΑΕΚ

Α1 Γυναικών (8η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ, ΑΕΚ- Αναγέννηση Άρτας

Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική)
Μάνος Λοίζος 17:00, ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού- ΓΑΣ Καματερού

Related posts

Αποτελέσματα Α2 και Β’ Εθνικής (28/1)

Κώστας Γεωργιάδης

Θύμα έκπληξης η Αναγέννηση Άρτας

Κώστας Γεωργιάδης

Α1 Γυναικών: Η προαναγγελία της 13ης αγωνιστικής

Κώστας Γεωργιάδης