2.9 C
Ιωάννινα
3 Φεβρουαρίου 2023
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Με τη Νέα Ιωνία το Σάββατο η Αναγέννηση Άρτας

Τον αγώνα της 11ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών δίνει το Σάββατο 14/1 η Αναγέννηση Άρτας.

Υποδέχεται τον ΟΦΝ Ιωνίας.

Σάββατο 14 Ιανουαρίου 2023

Handball Premier (14η αγωνιστική)
Σπίτι του Χάντμπολ 13:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
(Πατιός- Τσιάνας, Κατσίκης)
Σπίτι του Χάντμπολ 17:00, ΠΑΟΚ- Ιωνικός Affidea
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Μεϊμαρίδης)
Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας ΜanDynamic- ΑΕΚ
(Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΣΕ Δούκα- Bianco Monte Δράμα
(Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Τσάκωνας)

Α1 Γυναικών (11η αγωνιστική)
Άρτας 18:00, Αναγέννηση Άρτας- ΟΦΝ Ιωνίας
(Τζαφερόπουλος- Κυριακού, Μπουγιάκας)
Καματερού 18:00, ΓΑΣ Καματερού- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Φωτακίδης- Μπράμου, Μίγκας)
Σπίτι του Χάντμπολ 19:30, ΠΑΟΚ Mateco- AEΠ Πανόραμα
(Γράψας- Παπούλιας, Δελόγλου)

Α2 Ανδρών
Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Αρχέλαος Κατερίνης
(Γκόγκας- Σαχίνογλου)
Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- ΗC Σαλαμίνα
(Γερουλάνος- Γερουλάνος)
Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Αθηναϊκός
(Αβράμης- Χρόνης, Βέργος)
Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΓΑΣ Κιλκίς
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)
Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΟΦΝ Ιωνίας
(Βήτας- Λεφάκης)
Λουτρακίου 20:00, Ποσειδών Λουτρακίου- Πανελλήνιος
(Μερτινιάν- Τόλιος, Ανταλής)
Κερατσινίου 21:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Πήγασος Κυψέλης
(Σκλαβενίτης- Ψύλλος)

Α2 Γυναικών
Αλεξανδρούπολης 16:00, Βορέας- Ορφέας Κατερίνης
(Κιοσές- Παρασκεούδης)
Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- Εθνικός Κοζάνης
(Μαυρίδης- Τόμιδης)
Πάτρας 19:30, Ακαδημία Πάτρας- ΕΑΧ Χανιά
(Αβράμης- Χρόνης)

Κυριακή 15 Ιανουαρίου 2023

Α1 Γυναικών (11η αγωνιστική)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού
(Καρυδάκης- Γιακαλής, Αντωνόπουλος)

Α2 Ανδρών
Αλεξανδρούπολης 18:00, Κύκλωπες Αλεξ/πολης- Φίλιππος Βέροιας
(Ηλιάδης- Σαπανίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:30, Εκμάθηση- Άρης Θ.
(Παπούλιας- Σαχίνογλου)

Β’ Ανδρών
Καστοριάς 13:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Κερκυραϊκός
(Τσιάνας- Αγγελίδης)
Φιλίππειο 15:00, Φέρωνας Βέροιας- Άρτα Handball
(Μαυρίδης- Νικολαϊδης)

Α2 Γυναικών
Καστοριάς 15:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Κερκυραϊκός
(Τσιάνας- Αγγελίδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Μέγας Αλέξανδρος
(Γράψας- Βιολιτζής)
Ηλιούπολης 17:30, ΑΣ Ηλιούπολης- ΕΑΧ Χανιά
(Γιαβρούτας- Μυλωνάς)
Κερατσινίου 18:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Άρης Νικαίας
(Χρηστίδη- Θεοδώρου)

Τετάρτη 18 Ιανουαρίου 2023

Α2 Γυναικών
Καματερού 20:15, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Αθηναϊκός
(Δρακόπουλος- Φωτεινάκης)

Related posts

Πανέτοιμη η Αναγέννηση Άρτας για τον ημιτελικό με τον ΠΑΟΚ

Κώστας Γεωργιάδης

Όλα έτοιμα για το F4 στην Ηγουμενίτσα

Κώστας Γεωργιάδης

Αγώνες τριών αθλημάτων στο Κλειστό ΠΕΑΚΙ

Κώστας Γεωργιάδης