12.9 C
Ιωάννινα
26 Φεβρουαρίου 2024
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Με τους δυνατούς Πόντιους Κιλκίς ο ΑΟΙ

Τον αγώνα της 7ης  αγωνιστικής δίνει ο ΑΟΙ στη Β’ Εθνική.

Υποδέχεται τους ισχυρούς Πόντιους Κιλκίς την Κυριακή στις 15:00, οι οποίοι έχουν ρεκόρ 5 νίκες σε έξι αγώνες.

Πρόγραμμα και Διαιτητές (9-13/12/2023)

Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2023
Handball Premier (11η αγωνιστική)
Νέα Κίος 16:00, Διομήδης Άργους- Bianco Monte Δράμα
(Μπέτμαν- Τζαφερόπουλος, Αγγελίδης)
Έδεσσας 16:30, Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΑΕΚ
(Γκόγκας- Σαχίνογλου, Μιχαηλίδης)
Πανελληνίου 17:00, Πανελλήνιος ΓΣ- Ζαφειράκης Νάουσας
(Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Αντωνόπουλος)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΓΑΣ Κιλκίς
(Νάσκος- Χαρίτσος, Κατσίκης)
Ηλιούπολης 18:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΠΑΟΚ
(Βήτας- Σκλαβενίτης, Μίγκας)
Ιωνικού 18:00, Ιωνικός Αffidea- ΑΣΕ Δούκα
(Κινατζίδης- Φωτακίδης, Τσάκωνας)

Α2 Ανδρών
Αξιούπολης 16:15, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Φαίακας V-Hotels
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Μπουγιάκας)
ΧΑΝΘ 17:00, ΧΑΝΘ- Φοίβος Συκεών
(Γράψας- Κυριακού, Μεϊμαρίδης)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕ Χαλανδρίου- Αθηναϊκός –κεκλεισμένων των θυρών-
(Τόλιος- Φωκίτης)
Γ. Χαλκίδης 18:00, Άρης Νικαίας- Ακαδημία Πάτρας
(Καρυδάκης- Γιακαλής)
Λουτρακίου 19:00, Ποσειδών Λουτρακίου- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Γερουλάνος- Λεφάκης)
Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- HC Σαλαμίνα
(Ζήσης- Χαραλαμπίδης)

Β’ Ανδρών
Κοζάνης 16:00, ΑΟ Κοζάνης- ΑΟΑ Καστοριάς
(Μαυρίδης- Τομίδης)
Ιλισίων 17:00, ΓΑΣ Καματερού- ΑΟ Ηλυσιακός
(Δαμάσκος- Μπράμου)
Καλλιθέας 21:30, Δίας Μοσχάτου Ταύρου- Έσπερος Καλλιθέας
(Στασινού- Κολυβέρη)
Καματερού 21:45, Ασπίδα Αγ. Αναργύρων- ΑΟ Πολιτείας
(Σκλαβενίτης- Δαμάσκος)

Α1 Γυναικών (1η αγωνιστικής- εξ’ αναβολής)
ΟΑΚΑ 15:00, ΑΕΚ- Αναγέννηση Άρτας –κεκλεισμένων των θυρών-
(Τόλιος- Φωκίτης, Ανταλής)

Α1 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
(Πατιός- Πήτας, Δελόγλου)
Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- ΓΑΣ Καματερού
(Παπαματθαίου- Δρακόπουλος, Προδρομίδης)

Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023
Α2 Ανδρών
Φιλίππειο 15:00, Φέρωνας Markakis Homme- Εκμάθηση
(Τσιάνας- Αγγελίδης, Σίσκου)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Γιακαλής- Ψύλλος)
Σερρών 17:00, Πανσερραϊκός- Αρχέλαος Κατερίνης
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Β’ Ανδρών
Βόλου 13:00, Κένταυρος Αγριά Βόλου- ΓΕ Δράμας
(Βελάνη- Καποτάς)
Ιωαννίνων 15:00, ΑΟ Ιωαννίνων- Πόντιοι Κιλκίς
(Πατιός- Πήτας)
Κλαδισού 16:00, Ιδομενέας Γαλατά- Αμφικτύονες Λαμίας
(Καρυδάκης- Λιούντμπεργ)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΠ Πανόραμα- Αμύντας Αμυνταίου
(Παπούλιας- Βιολιτζής)
Ασπροπύργου 17:30, Ολύμπιος Δίας- Δόξα Βύρωνα
(Παπαπαύλου- Κολυβέρη)
Κερατσινίου 18:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Πήγασος Κυψέλης
(Σκλαβενίτης- Δρακόπουλος)

Α1 Γυναικών (8η αγωνιστική)
Γ. Χαλκίδης 15:30, ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού- ΠΑΟΚ Mateco
(Μπράμου- Στασινού, Αντωνόπουλος)
Βύρωνας 16:00, Αθηναϊκός- Αναγέννηση Άρτας
(Φωτακίδης- Λεφάκης, Ανταλής)
ΟΑΚΑ 16:00, ΑΕΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Κινατζίδης- Γερουλάνος, Τσάκωνας)

Α2 Γυναικών
Κλαδισού 14:00, ΕΑΧ Χανιά- ΑΣ Άνοιξης Διονύσου
(Καρυδάκης- Λιούντμπεργκ)

Τετάρτη 13 Δεκεμβρίου 2023
Κύπελλο Ανδρών (Φάση των 16)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Bianco Monte Δράμα
Σερρών 16:00, Πανσερραϊκός- ΑΣΕ Δούκα
Βριλησσίων 17:45, ΕΣΝ Βριλησσίων- Αερωπός Έδεσσας
Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΠΑΟΚ
Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος ΓΣ- Διομήδης Άργους
ΧΑΝΘ 20:00, ΧΑΝΘ- ΓΑΣ Κιλκίς
ΟΑΚΑ 21:00, ΑΕ Χαλανδρίου- Ιωνικός Αffidea –κεκλεισμένων των θυρών-
*Ολυμπιακός- ΑΕΚ θα παίξουν Τετάρτη 31/1/2024

 

Related posts

Νικηφόρο πέρασμα από την Κοζάνη ο ΑΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης

Στην Κοζάνη ο ΑΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης

Δραματική νίκη του ΑΟΙ επί της Αγριάς Βόλου

Κώστας Γεωργιάδης