6.9 C
Ιωάννινα
13 Απριλίου 2021
ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ

Νέα πρόεδρος της ΕΙΟ η Νίκη Αναστασίου

Σε θρίαμβο της «Κίνησης Φίλων Ιστιοπλοΐας» εξελίχθηκε η εκλογική γενική συνέλευση της Ιστιοπλοϊκής Ομοσπονδίας. Η παράταξη που στηρίζει τη διοίκηση της ΕΙΟ από το 1991 εξέλεξε τα 41 από τα 42 τακτικά και αναπληρωματικά μέλη του νέου ΔΣ και των Επιτροπών!

Για πρώτη φορά στην ιστορία του αθλήματος πρόεδρος θα είναι γυναίκα και συγκεκριμένα η Νίκη Αναστασίου (πρώην γεν. γραμματέας), ενώ το ίδιο ισχύει και στην Ανοιχτή Θάλασσα με την Εριφύλη Βαρδάκη!

Αναλυτικά η κα Αναστασίου έλαβε 57 ψήφους έναντι 26 του Ιωάννη Παπαδημητρίου και 25 του Λάζαρου Τσαλίκη.

Ψήφισαν ηλεκτρονικά 110 εκπρόσωποι σωματείων και το νέο ΔΣ, εκτός από την πρόεδρο, αποτελείται από τους εξής : Κωνσταντίνος Γεωργόπουλος (Ι.Ο. Πατρών) , Στέφανος Χανδακάς (Ν.Ο.Ε.), Γιάννης Μπέης (ΙΟΠΟΡ) , Γιάννης Μαρουλάκης (Ι.Ο. Κέρκυρας), Ακριβή Αυλωνίτη (Ν.Ο. Λευκάδας) , Γιώργος Καμνής (ΝΑΟ ΚΕΚΡΟΨ), Δημήτρης Χριστοφόρου (ΝΟΠΦ) , Γιώργος Παπαστεφάνου (ΣΕΑΝΑΔ Περάματος), Κωνσταντίνος Χατζηκωνσταντίνου (Ν.Ο. Αλεξανδρούπολης), Γιάννης Θεοδωρίδης (ΣΙΠ ΟΤΕ), Χαράλαμπος Τσουκαλάς (Ν.Ο. Βόλου & Αργοναύτες) , Δημήτρης Σμέης (ΟΘΑ), Κωνσταντίνος Πετρόπουλος (Ν.Ο. Βουρκαρίου Σαλαμίνας) και ο Ιωάννης Καλατζής (Ι.Ο. Αγ. Νικολάου) από τον συνδυασμό του Λάζαρου Τσαλίκη. Πρώτος αναπληρωματικός είναι ο Χαράλαμπος Ρούσσης. Να σημειωθεί ότι τα 11 μέλη της ΚΙ.ΦΙ στη διοίκηση είναι νέα.

Εκπρόσωπος της ΕΙΟ στην ΕΟΕ εξελέγη ο Σ. Χανδακάς και αναπληρωματικός ο Κ. Χατζηκωνσταντίνου.

Στην Ανοιχτή Θάλασσα, εκτός από την κα Βαρδάκη, εξελέγησαν οι Μάρκος Λαμπρινάκης, Ευθύμιος Παλλαδινός, Κωνσταντίνος Καλογερόπουλος, Μιχαήλ Τσατσόπουλος, Στέφανος Φερεκιάδης, Ιωάννης Συφαλέρας, Ιωάννης Καραμούζης, Ιωάννης Τερζενίδης. Αναπληρωματικά μέλη είναι οι Σωτήρης Μενούνος, Ηλίας Γεωργιάδης, Ευστάθιος Τύρος.

Η νέα εξελεγκτική επιτροπή αποτελείται από τους Κωνσταντίνο Λυμπέρη, Μαρία Ρήγα και Μαργαρίτα Φλωρεντίνε Μπεσουσάνη. Αναπληρωματικό μέλος είναι ο Παναγιώτης Καγιώργης.

Στην πειθαρχική επιτροπή εξελέγησαν οι Ηλίας Τέφας , Χρήστος Αδάμ, Δημήτρης Κακαλίκας, Γεώργιος Δημακαράκος, Χρήστος Δημητράκος, Παντελής Παυλίδης, Γεώργιος Λέσσης. Αναπληρωματικά μέλη είναι οι Νάνσυ Παπαποστόλου, Κατερίνα Καντιώτου και Σάββας Ασλανίδης.

Ο διοικητικός απολογισμός του ΔΣ της ΕΙΟ και των Επιτροπών εγκρίθηκαν με 93 ψήφους έναντι 9. Με 88 ψήφους έναντι 13 εγκρίθηκε ο οικονομικός απολογισμός του ΔΣ της ΕΙΟ και η έκθεση της εξελεγκτικής επιτροπής και του ισολογισμού για την περίοδο 1/1/2020 έως 31/12/2020. Ο οικονομικός απολογισμός για την περίοδο 1/1/2021 έως 28/2/2021 πέρασε με 87 ψήφους έναντι 13.

 Οι υποψήφιοι Πρόεδροι έλαβαν τις παρακάτω ψήφους: 

  1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ: 57
  2. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ: 26
  3. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ: 25

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακήρυξε ως επιτυχούσα Πρόεδρο κατά σειρά εκλογής, την:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   57

 Τα υποψήφια Μέλη Δ.Σ. έλαβαν τις παρακάτω ψήφους: 

  1. ΑΛΕΒΙΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 31
  2. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 22
  3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ: 28
  4. ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΑΚΡΙΒΗ του ΙΩΑΝΝΗ: 40
  5. ΑΧΛΑΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ: 1
  6. ΒΑΡΒΑΡΡΗΓΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ: 20
  7. ΒΓΕΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 26
  8. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ: 46
  9. ΓΙΑΛΟΥΣΗ ΛΙΑΝΑ-ΣΤΕΛΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ: 21
  10. ΓΙΑΝΝΙΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ: 9
  11. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΡΜΑΝΔΟΥ: 23
  12. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ: 37
  13. ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ: 33
  14. ΚΑΜΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ: 40
  15. ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 21
  16. ΚΑΤΩΠΟΔΗ ΑΡΓΥΡΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 24
  17. ΚΟΥΝΤΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 21
  18. ΚΡΟΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 27
  19. ΛΙΟΛΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ: 6
  20. ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ: 5
  21. ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ: 41
  22. ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ: 20
  23. ΜΠΕΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ: 43
  24. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 26
  25. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΝΕΣΤΗ: 20
  26. ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΧΩΜΙΟΥ: 39
  27. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ: 34
  28. ΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ: 2
  29. ΡΟΥΣΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ: 32
  30. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ: 19
  31. ΣΜΕΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ: 36
  32. ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ: 22
  33. ΣΤΡΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΙΑΣΩΝΑ: 18
  34. ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: 19
  35. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ: 37
  36. ΧΑΝΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 45
  37. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 38
  38. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ: 22
  39. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ: 40

Τα υποψήφια Τακτικά Μέλη Ε.Α.Θ. έλαβαν τις παρακάτω ψήφους:

  1. ΑΛΤΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ: 29
  2. ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ: 26
  3. ΒΑΡΔΑΚΗ ΕΡΙΦΥΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 74
  4. ΓΑΛΑΝΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 36
  5. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ: 23
  6. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ: 62
  7. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ: 51
  8. ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ: 24
  9. ΚΑΤΣΙΚΑΒΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 21
  10. ΚΟΥΤΣΟΥΒΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ: 22
  11. ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ: 67
  12. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΕΑΡΧΟΥ: 22
  13. ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ: 64
  14. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 23
  15. ΠΛΕΙΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ: 26
  16. ΣΥΦΑΛΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ: 52
  17. ΤΕΡΖΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ: 51
  18. ΤΟΡΟΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ: 19
  19. ΤΣΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 61
  20. ΦΕΡΕΚΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ: 54

 Τα υποψήφια Αναπληρωματικά Μέλη Ε.Α.Θ. έλαβαν τις παρακάτω ψήφους:

  1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΤΙΜΟΘΕΟΥ: 70
  2. ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ :74
  3. ΤΥΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ: 61

Τα υποψήφια Τακτικά Μέλη Πειθαρχικής Επιτροπής έλαβαν τις παρακάτω ψήφους:

  1. ΑΔΑΜ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ: 58
  2. ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΟΥΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΦΩΤΙΟΥ: 28
  3. ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: 22
  4. ΔΗΜΑΚΑΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ: 54
  5. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ: 54
  6. ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ: 27
  7. ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΝΟΜΙΚΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ: 2
  8. ΚΑΚΑΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 57
  9. ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ: 17
  10. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ: 24
  11. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ: 18
  12. ΚΥΡΙΑΦΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ: 23
  13. ΛΕΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ: 52
  14. ΜΑΝΙΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ: 21
  15. ΜΟΣΧΟΒΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ: 19
  16. ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ: 54
  17. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 20
  18. ΤΕΦΑΣ ΚΟΥΤΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: 59
  19. ΧΑΜΑΡΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ: 20

 Τα υποψήφια Αναπληρωματικά Μέλη Πειθαρχικής Επιτροπής έλαβαν τις παρακάτω ψήφους:

  1. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 64
  2. ΚΑΝΤΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 66
  3. ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 68

Τα υποψήφια Τακτικά Μέλη Εξελεγκτικής Επιτροπής έλαβαν τις παρακάτω ψήφους:

  1. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 26
  2. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ: 25
  3. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ: 78
  4. ΜΠΕΣΟΥΣΑΝΗ ΦΛΩΡΕΝΤΙΝΕ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 58
  5. ΡΗΓΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 63
  6. ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 20

 Το υποψήφιο Αναπληρωματικό Μέλος Εξελεγκτικής Επιτροπής έλαβε τις παρακάτω ψήφους:

ΚΑΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ: 74

 Οι υποψήφιοι Τακτικοί Εκπρόσωποι για την Ε.Ο.Ε. έλαβαν τις παρακάτω ψήφους:

  1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ: 21
  2. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ: 36
  3. ΧΑΝΔΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: 52

Οι υποψήφιοι Αναπληρωματικοί Εκπρόσωποι για την Ε.Ο.Ε. έλαβαν τις παρακάτω ψήφους:

  1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ: 28
  2. ΚΡΟΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΣ: 31
  3. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ: 49

Το Νέο Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΚΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ & Έφορος Νήσων Αιγαίου : Νίκη Αναστασίου

Α’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ -Υπεύθυνος Τομέα Αθλητισμού: Στέφανος Χανδακάς

Β’ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ- Υπεύθυνος Δημ. Σχέσεων& Έφορος Ευβοϊκού : Γιάννης Μπέης

Γ΄ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ Β. Ελλάδας: Κώστας Χ”τζηκων/νου

ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ : Γιώργος Καμνής

ΕΙΔ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ- Σύνδεσμος με ΕΑΘ : Γιάννης Μαρουλάκης

ΤΑΜΙΑΣ : Γιάννης Θεοδωρίδης

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΤΑΜΙΑΣ: Κώστας Πετρόπουλος

ΕΦΟΡΟΣ ΓΡΑΦΕΙΩΝ,ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ & ΜΕΣΩΝ- Έφορος Αθηνών : Γιώργος Παπαστεφάνου

ΕΦΟΡΟΣ  ΥΛΙΚΟΥ & Έφορος Νότιας Ελλάδας : Κώστας Γεωργόπουλος

ΕΦΟΡΟΣ ΧΟΡΗΓΙΩΝ & ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ- ΕΦΟΡΟΣ ΚΕΝ. ΕΛΛΑΔΟΣ: Λάμπης Τσουκαλάς

ΕΦΟΡΟΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ : Δημήτρης Χριστοφόρου

ΕΦΟΡΟΣ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΟΣ & ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ: Βούλα Αυλωνίτου

ΕΦΟΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: Δημήτρης Σμέης

ΜΕΛΟΣ: Γιάννης Καλατζής

Related posts

Στην τελική ευθεία ο σχεδιασμός της καλύτερης δυνατής προετοιμασίας της ολυμπιακής ομάδας

Κώστας Γεωργιάδης

Το “6ο Κύπελλο Ρίψεων” στο Καυτανζόγλειο στάδιο

Κώστας Γεωργιάδης

Επέστρεψε με χαμόγελα η Εθνική ομάδα από το Βαρέζε

Κώστας Γεωργιάδης