5.9 C
Ιωάννινα
21 Απριλίου 2021
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Ξεχωρίζει το ντέρμπι στο Τσεπέλοβο!

panzagorisiakos pogonatos

panzagorisiakos pogonatosΝτέρμπι πρωτοπόρων έχουμε στον πρώτο όμιλο της Β’Κατηγορίας εκεί όπου ο Πανζαγορισιακός που εντυπωσιάζει στο ξεκίνημα του πρωταθλήματος φιλοξενεί το Κεφαλόβρυσο που πετάει φωτιές έχοντας μέχρι στιγμής συντελεστή τερμάτων 18-0!!!

Οι Αμπελόκηποι που αποτελούν τον έτερο πρωτοπόρο έχουν έξοδο που εγκυμονεί κινδύνος στην έδρα του Βελισσαρίου ενώ ντέρμπι υπάρχει και στην Περίβλεπτο εκεί όπου η τοπική ομάδα φιλοξενεί την Κληματιά.

 

Στον δεύτερο όμιλο το Κουτσελιό θα προσπαθήσει να διευρύνει το απόλυτο των νικών στην έδρα της Χρυσοβίτσας ενώ το ματς της αγωνιστικής θα λάβει χώρα στην Ηλιόκαλη όπου η ομώνυμη ομάδα θα υποδεχτεί την Αναγέννηση Ελληνικού.

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής της Maison Β’ Ερασιτεχνικής:

ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 03/10/20 17:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ.
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο 03/10/20 17:00 ΝΕΟΣ Κ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β., ΓΩΓΟΥ Α.
Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 03/10/20 17:30 ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 04/10/20 17:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) Κυριακή 04/10/20 17:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 04/10/20 17:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 04/10/20 17:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β.

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 0-3 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ Σάββατο 03/10/20 17:00 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Χ., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Σάββατο 03/10/20 17:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο.
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/10/20 14:30 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΣΗΠΑΚΗ Β.
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 04/10/20 17:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 04/10/20 17:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Χ.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 04/10/20 17:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΑΣΣΟΣ Δ.

Τάσος Μπαλάσκας

Related posts

Συλλυπητήρια της ΑΕ Κρανούλας για τον Λάμπρο Τζίμα

Κώστας Γεωργιάδης

Συλλυπητήρια της ΕΠΣΗΠ για τον Λάμπρο Τζίμα

Κώστας Γεωργιάδης

Το γκολ και δηλώσεις από το Γιάννενα WFC-Καστοριά (vids)

Κώστας Γεωργιάδης