3.9 C
Ιωάννινα
18 Ιανουαρίου 2022
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Οι αγώνες στα “Στέφανος Γεράσης” (1-5/6)

atlas pas giannina u16

atlas pas giannina u16Οι προσεχείς αγώνες στα “Στέφανος Γεράσης” είναι οι εξής:

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 16
(30η αγωνιστική)
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 01/06/19 10:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΚΙΤΣΟΣ Χ.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 01/06/19 10:30 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 01/06/19 10:30 3-0 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 01/06/19 10:30 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 01/06/19 12:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 01/06/19 12:30 ΚΑΤΣΙΟΣ Α., ΛΙΑΡΟΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Δευτέρα 03/06/19 17:00 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 14 Α
(22η αγωνιστική)
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 01/06/19 13:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Λ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Α
(22η αγωνιστική)
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 01/06/19 12:00 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο 01/06/19 12:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 01/06/19 13:00 ΣΙΣΚΑΣ Π.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Τετάρτη 05/06/19 17:15 ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 12 Β
(22η αγωνιστική)
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 01/06/19 10:30 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο 01/06/19 10:30 ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 01/06/19 12:00 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο 01/06/19 13:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Ι.
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 02/06/19 10:30 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 Α
(17η αγωνιστική)
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 01/06/19 10:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο 01/06/19 10:30
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 01/06/19 10:30
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ Σάββατο 01/06/19 12:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 Β
(21η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο 01/06/19 10:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 – ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ SOCCER WORLD Σάββατο 01/06/19 10:30
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 01/06/19 10:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 01/06/19 10:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΙΑΦΑΣ – Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ Σάββατο 01/06/19 12:30
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 01/06/19 13:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ 10 Γ
(22η αγωνιστική)
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ EPIRUS SPORT Σάββατο 01/06/19 10:30
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Ε.Α.Κ.Ι. Σάββατο 01/06/19 11:30
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 – ΑΓΡΟΤ.ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ Β ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 01/06/19 12:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή 02/06/19 10:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΟΛΓΑ ΝΤΟΤΗ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή 02/06/19 10:30
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 02/06/19 10:30
Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 02/06/19 12:30

Related posts

Νεοχωρόπουλο-Άτλας Χουλιαράδες 0-1: Χρυσή αλλαγή ο Δημάκος (photos+vid)

Κώστας Γεωργιάδης

Προπονήσεις για τις Μικτές τη Δευτέρα 17/1

Κώστας Γεωργιάδης

Πηγές Λούρου-Μέτσοβο 1-3: Νέο τρίποντο το Μέτσοβο!

Κώστας Γεωργιάδης