7.9 C
Ιωάννινα
9 Δεκεμβρίου 2021
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου στις υποδομές (20-21/11)

Για τα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΠΣΗΠ, το Σαββατοκύριακο θα διεξαχθούν οι εξής αγώνες:

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α
(5η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 20/11/21 09:00 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΩΓΟΥ Α.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 20/11/21 10:00 ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β
(5η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 20/11/21 09:30 ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε., ΠΑΣΙΑΣ Α.
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 21/11/21 09:00 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Η., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α
(5η αγωνιστική)
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 11:00 ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 21/11/21 09:00 ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΗΛΙΑ Ε.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή 21/11/21 09:30 ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν., ΤΖΙΜΑ Μ.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 21/11/21 12:00 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(5η αγωνιστική)
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο 20/11/21 12:00 ΠΑΣΙΑΣ Α., ΗΛΙΑ Ε., ΓΟΥΚΟΣ Χ.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 20/11/21 13:00 ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 21/11/21 10:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΩΓΟΥ Α.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
(5η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 10:00 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Λ.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 21/11/21 11:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Κυριακή 21/11/21 12:00 ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β
(5η αγωνιστική)
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β – Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 20/11/21 12:30 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 21/11/21 09:30 ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Κυριακή 21/11/21 11:00 ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Γ
(5η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο 20/11/21 10:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ.
ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Σάββατο 20/11/21 11:00 ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ SOCCER WORLD Κυριακή 21/11/21 12:30 ΠΑΥΛΟΥ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α
(5η αγωνιστική)
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 20/11/21 12:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Ε.Α.Κ.Ι. Κυριακή 21/11/21 10:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή 21/11/21 12:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ EPIRUS SPORT Κυριακή 21/11/21 12:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β
(5η αγωνιστική)
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ ΚΛΗΜΗΣ Σάββατο 20/11/21 10:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο 20/11/21 10:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ – Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β EPIRUS SPORT Σάββατο 20/11/21 11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 20/11/21 11:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β SOCCER WORLD Κυριακή 21/11/21 10:00
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 21/11/21 11:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 21/11/21 13:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ EPIRUS SPORT Κυριακή 21/11/21 13:00

Related posts

Προπόνηση για τη στελέχωση της Μικτής Κ-17 της ΕΠΣΗΠ

Κώστας Γεωργιάδης

Σταυράκι-Κοσμηρά 1-2: Πρώτη φορά στα ημιτελικά ο Α.Ο. Κοσμηράς! (photo)

Κώστας Γεωργιάδης

Κουτσελιό-Αμπελόκηποι 3-1: Πήρε την πρόκριση στον επαναληπτικό ο Π.Α.Ο. Κουτσελιου (photos)

Κώστας Γεωργιάδης