9.9 C
Ιωάννινα
28 Νοεμβρίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Οι αναμετρήσεις στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα (23-27/10)

Οι ομάδες εφήβων-νεανίδων-κορασίδων-παίδων και μίνι 2009 συνεχίζουν τις αγωνιστικές τους υποχρεώσεις το Σαββατοκύριακο.

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 23 – 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
23/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΜΙΝΙ 2009 ΜΠΕΣΤΙΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
23/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΜΙΝΙ 2009 ΜΠΕΣΤΙΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
23/10/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 15:45 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
23/10/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΜΙΝΙ 2009 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23/10/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 13:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
23/10/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
23/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΜΙΝΙ 2009 ΝΑΚΑΣ –
23/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00 Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ
23/10/2021 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 10:00 Α.Ο. ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ 2009 ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΓΚΟΥΜΑΣ
23/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
23/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
23/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΜΙΝΙ 2009 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
23/10/2021 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:15 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
23/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:45 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
24/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 10:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΜΙΝΙ 2009 ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
24/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
24/10/2021 ΝΈΟ ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 15:30 Α.Μ.Σ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
24/10/2021 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 17:00 Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ –
24/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΝΑΚΑΣ –
24/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:15 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΜΙΝΙ 2009 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ
24/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:30 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ(Β) – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΡΟΥΓΚΑΣ –
24/10/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 14:00 Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΝΑΒΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
24/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:30 Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
24/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17:30 ΦΙ.ΜΠΑ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
24/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19:30 ΦΙ.ΜΠΑ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
24/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
24/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ
24/10/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
24/10/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18:00 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΕΦΗΒΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
24/10/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Α.Γ.Σ.Ι. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
27/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:30 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.

Κώστας Γεωργιάδης

Related posts

Εθνική Ανδρών: Τα εισιτήρια του αγώνα Ελλάδα-Λευκορωσία

Κώστας Γεωργιάδης

Διαδικτυακές μεταδόσεις της Κυριακής 28 Νοεμβρίου

Κώστας Γεωργιάδης

Με περίπατο το “5 στα 5” για την Αστράκα

Κώστας Γεωργιάδης