10.9 C
Ιωάννινα
22 Φεβρουαρίου 2024
ΜΠΑΣΚΕΤ

Οι αναμετρήσεις στα υποδομής (26-27/11)

Αναμετρήσεις στα πρωταθλήματα εφήβων, παίδων, κορασίδων και παμπαίδων, θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο.

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ – 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
ΑΞ. ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
26/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑΣ
26/11/2022 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 14:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
26/11/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ
26/11/2022 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 15:30 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ(Β) – Λ.Κ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ –
26/11/2022 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 11:30 Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΖΕΡΒΑΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
26/11/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11:30 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ –
** 26/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΙΟΥΣ –
26/11/2022 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 18:30 Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΙΑΚΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
26/11/2022 ΚΛ. ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 11:00 Α.Γ.Ο ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΔΑΛΛΑΣ ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ
26/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 19:30 Α.Σ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Κ.Α.Ε ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΤΙΣΙΟΣ –
26/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 21:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΘΩΜΟΣ Β.
26/11/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΤΣΙΜΠΕΡΛΕΝΙΟΣ
** 26/11/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ Β.
ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2022
27/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Μ.Σ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. –
27/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
27/11/2022 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ –
27/11/2022 ΝΈΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 12:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Β.Α.Ο ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. –
27/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ –
27/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:15 Α.Γ.Σ.Ι. – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ –
27/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13:30 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
27/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 15:45 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ(Β) – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΗΜΑΤΑΣ
27/11/2022 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:00 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
27/11/2022 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΟΛΟΝΥΦΗΣ –
** 27/11/2022 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 13:15 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Λ. –
27/11/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΔΙΑΡΟΓΛΟΥ –
27/11/2022 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:30 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
27/11/2022 ΑΝΟΙΚΤΟ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ 12:00 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ –
27/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:00 Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΙΟΥΣ –
**27/11/2022 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:00 Ν.Α.Ο ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Κ.Ε ΦΑΙΑΚΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΜΑΚΡΗΣ
27/11/2022 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 17:00 Α.Μ.Σ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΤΣΙΓΑΣ
27/11/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ –
27/11/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
27/11/2022 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
*** Με αστεράκια οι αξιολογημένοι αγώνες

Related posts

Που αγωνίζονται οι ομάδες των Ιωαννίνων (24-28/2)

Κώστας Γεωργιάδης

Πότε και που θα γίνει ο τελικός εφήβων Βίκος-Λέων Μεσολογγίου

Κώστας Γεωργιάδης

Οι υποψηφιότητες για τις εκλογές της ΕΣΚΑΒΔΕ

Κώστας Γεωργιάδης