18.9 C
Ιωάννινα
19 Μαΐου 2022
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Οι αναμετρήσεις στις υποδομές (14-18/5)

Το πρόγραμμα των αγώνων των πρωταθλημάτων υποδομής “Στέφανος Γεράσης” έχει ως εξής:

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α
(17η αγωνιστική)
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 14/05/22 18:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ EPIRUS SPORT Κυριακή 15/05/22 18:00
(18η αγωνιστική)
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Τετάρτη 18/05/22 17:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τετάρτη 18/05/22 17:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη 18/05/22 19:30
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β
(17η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 14/05/22 17:00
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 15/05/22 10:30
(18η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Τετάρτη 18/05/22 17:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ EPIRUS SPORT Τετάρτη 18/05/22 17:00
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη 18/05/22 17:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α
(17η αγωνιστική)
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 14/05/22 10:30
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ EPIRUS SPORT Σάββατο 14/05/22 18:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 15/05/22 10:30
(16η αγωνιστική)
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Τρίτη 17/05/22 16:00
(15η αγωνιστική)
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Πέμπτη 19/05/22 16:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(17η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 14/05/22 12:30
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Σάββατο 14/05/22 13:00
(18η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη 18/05/22 16:00
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Τετάρτη 18/05/22 19:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ EPIRUS SPORT Τετάρτη 18/05/22 19:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Τετάρτη 18/05/22 19:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
(17η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο 14/05/22 10:30
(14η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο 14/05/22 12:45
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β
(17η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 14/05/22 13:00
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 14/05/22 13:00
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 15/05/22 11:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Γ
(17η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 14/05/22 10:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο 14/05/22 11:30
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 – ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ SOCCER WORLD Κυριακή 15/05/22 11:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α
(20η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 14/05/22 10:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 14/05/22 11:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ EPIRUS SPORT Κυριακή 15/05/22 11:00
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 15/05/22 12:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β
(20η αγωνιστική)
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 14/05/22 11:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 14/05/22 11:30
ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 – ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 14/05/22 12:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο 14/05/22 13:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο 14/05/22 13:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ SOCCER WORLD Κυριακή 15/05/22 12:00

Related posts

Οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής των μπαράζ ανόδου στη Γ’ Εθνική

Ποδοσφαιρικό τουρνουά για παιδιά στον Κατσικά

Δωρεάν μαστογραφίες από τα Γιάννενα WFC

Κώστας Γεωργιάδης