3.9 C
Ιωάννινα
9 Δεκεμβρίου 2021
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ

Οι αναμετρήσεις στις υποδομές (6-7/11)

Στα πρωταθλήματα υποδομών της ΕΠΣΗΠ, θα διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο οι παρακάτω αγώνες:

ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α
(3η αγωνιστική)
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 06/11/21 10:00 ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Μ.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 06/11/21 12:00 ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ EPIRUS SPORT Δευτέρα 08/11/21 20:00 ΠΑΣΙΑΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β
(3η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 10:00 ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 06/11/21 12:00 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΙΜΑ Μ. ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β – Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 07/11/21 09:00 ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή 07/11/21 12:00 ΠΑΣΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΙΑΡΑΣ Ν.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α
(3η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 06/11/21 09:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Χ., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ Σάββατο 06/11/21 11:00 ΣΙΣΚΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 07/11/21 10:30 ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΗΛΙΑ Ε., ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ Α.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Τρίτη 09/11/21 16:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β
(3η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 07/11/21 10:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β EPIRUS SPORT Κυριακή 07/11/21 10:30 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΙΜΑ Μ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 07/11/21 11:00 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΓΟΥΚΟΣ Χ.
ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β – ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 07/11/21 11:00 ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΣΗΠΑΚΗ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Α
(3η αγωνιστική)
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 06/11/21 10:00 ΧΑΛΚΗΣ Μ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 11:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 07/11/21 09:30 ΚΥΡΙΑΖΗ Α. ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Κυριακή 07/11/21 10:00 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β
(3η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 12:00 ΑΛΕΞΙΟΥ Π.
ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ Κυριακή 07/11/21 11:00 ΠΑΥΛΟΥ Ε.
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ Β ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 07/11/21 11:30 ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 07/11/21 12:00 ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Γ
(3η αγωνιστική)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Σάββατο 06/11/21 10:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α.
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 – ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ SOCCER WORLD Κυριακή 07/11/21 12:00 ΧΑΛΚΗΣ Μ.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 07/11/21 12:30 ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ Π.
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α
(3η αγωνιστική)
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 06/11/21 10:00
Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Σάββατο 06/11/21 10:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ EPIRUS SPORT Κυριακή 07/11/21 10:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 07/11/21 10:00
Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΚΛΗΜΗΣ Κυριακή 07/11/21 11:00
ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β EPIRUS SPORT Κυριακή 07/11/21 11:00
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β
(3η αγωνιστική)
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡΟΥ- ΑΕΤΟΙ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Α.Σ.ΕΡΜΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β ΧΑΜΕΝΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ Σάββατο 06/11/21 11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β – ΟΙ ΤΑΥΡΟΙ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Σάββατο 06/11/21 11:00
Α.Ο.ΑΝΑΤΟΛΗΣ Β – ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 2009 ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή 07/11/21 11:00
Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Κυριακή 07/11/21 11:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 07/11/21 12:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 – ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ SOCCER WORLD Κυριακή 07/11/21 12:00
Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β – ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ SOCCER WORLD Κυριακή 07/11/21 13:00

Related posts

Σταυράκι-Κοσμηρά 1-2: Πρώτη φορά στα ημιτελικά ο Α.Ο. Κοσμηράς! (photo)

Κώστας Γεωργιάδης

Κουτσελιό-Αμπελόκηποι 3-1: Πήρε την πρόκριση στον επαναληπτικό ο Π.Α.Ο. Κουτσελιου (photos)

Κώστας Γεωργιάδης

Στα ημιτελικά ο ΠΑΟ Κουτσελιού και η Κοσμηρά

Κώστας Γεωργιάδης