9.9 C
Ιωάννινα
20 Μαΐου 2022
ΜΠΑΣΚΕΤ

Οι διαιτητές στους εξ αναβολής αγώνες (30/1-16/2)

Οι διαιτητές και οι κομισάροι των εξ αναβολής αγώνων είναι:

Κυριακή 30/1

Χίου 17.00 Βροντάδου-Παπάδος Γέρας Χρηστίδης Π.-Πετράκης Ιωάν. (Μάρης)

Χαλκιοπούλειο 15.30 Αναγέννηση Λαμίας-Αλμυρός Ξ¨ερας-Καρακώστας (Χριστοδούλου Γ.)

Παναχαϊκής 14.00 Παναχαϊκή-Εργοτέλης Μπούκας-Γαραντζιώτης (Κοκορδάτος)

Βικέλας 19.00 Αετοί Βέροιας-ΔΕΚΑ Δολγύρρας-Αναστασιάδης Π. (Ντόγκας)

Τετάρτη 2/2

Κω 13.30 ΑΕ Δικαίου Κω-ΚΑΠ Αδαμόπουλος-Κηπώσης (Πλατέλλα)

Κλαδισού 14.30 ΟΑ Χανίων-ΠΑΣ Γιάννινα Μαλαμάς-Ζακεστίδης-Σκανδαλάκης (Χριστινάκης Β.)

Αγ. Δημητρίου (Π) 17.00 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Ελευθερία Μοσχάτου Τσώνος-Κατραχούρας-Τεφτίκης (Παλάτος)

Α. Βαρίκας 17.00 Πανιώνιος-ΑΟΚ Χανιά Δημάδης-Ασλανίδης-Κουτσοδήμος (Παυλόπουλος)

Β’ Κλειστό Κακούρης 18.30 Ένωση Ιλίου-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Κωνσταντινόπουλος-Κούλης Χ.-Αυγερινός (Παππάς)

Καρδίτσας (Ν) 17.00 Καρδίτσα-Ελευθερούπολη Ελευθεριάδης Π.-Αγραφιώτης Ιωάν.-Δέλλας Χρ. (Τέγα)

Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Καλαμάτα Κουκουλεκίδης Βας.-Χρόνης (Μαγγανάς)

Στρέφη 19.00 Τρίτων-Μαρούσι Ανδρικόπουλος-Ζιώγας-Μαρτινάκος (Μωϋσιάδης)

ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός Τζιοπάνος Ν.-Ευφραιμίδς-Λουλουδιάδης (Γκούμας)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Πανερυθραϊκός Ξενικάκης-Λουλουδιάδης-Ντούρας (Στουπίδης)

Κρομμυώνιο 19.00 Τήρων Αγ. Θεοδώρων-Νίκη Αμαρουσίου Μακρόπουλος-Λιαρομμάτης (Πετρόπουλος)

Παρασκευή 4/2

Πλάτων 16.00 Άρης Νίκαιας-ΟΦΗ Καρακάσης-Μαρινάκης-Λάμπος (Μπουρνάς)

Τετάρτη 9/2

Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Ελευθερούπολη Κατραχούρας-Χριστινάκης-Κατσαπρακάκης (Κυρτάτας)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Καρδίτσα Πουρσανίδης Κ.-Μαραμής-Τζιοπάνος Γ. (Παραλυκίδης)

Κοντόπευκο 19.30 ΚΑΠ-ΑΣ Τήρων Αγ. Θεοδώρων Τσαϊρίδης-Τσατταλιού (Ζερβούδης)

Μεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Φίλιππος Βέροιας Τσαχάκης-Καλογερόπουλος Φ.-Τηγάνης (Καββαδίας)

Μελισσίων 20.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Αγ. Παρασκευή Αδαμόπουλος-Παπαδόπουλος Ανδρ. (Πετράκης)

Τετάρτη 16/2

ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ-Δούκας Χαλαμπαλάκης-Φραγκούλη-Χριστοδουλάκης (Μπορμπαντωνάκης)

Υμηττού 17.00 Αμύντας-Καρδίτσα Χαλαμπαλάκης-Κοντίλης-Χριστινάκης (Παυλόπουλος)

Κοντόπευκο 19.30 ΚΑΠ-Πεύκη Κούλης Κ.-Παπαγεωργίου Δημ. (Κυριόγλου)

Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Δάφνη Δ. Τσιμπούρης-Νάστος-Ρίζος (Τρίγκα)

Related posts

Ήττα στο φινάλε για τον Ολυμπιακό στο F4

Κώστας Γεωργιάδης

Το Σάββατο το ματς της χρονιάς για τον ΑΟ Αγρινίου

Κώστας Γεωργιάδης

Β. Λιόλιος: «Τα σωματεία έδωσαν μαζική εντολή για μοντέρνα ομοσπονδία με… λυμένα χέρια»

Κώστας Γεωργιάδης