7.5 C
Ιωάννινα
20 Απριλίου 2021
ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ

Οι διασυλλογικοί έως 16 Οκτωβρίου

sima skoe

sima skoeΟι διασυλλογικοί αγώνες σκοποβολής έως 16 Οκτωβρίου.

ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΑΘΕΡΟΥ ΣΤΟΧΟΥ και ΣΚΟΠΟΒΟΛΗΣ IPSC ΑΠΟ 10/10/2020 έως και 16/10/2020

ΣΤΑΘΕΡΟΣ ΣΤΟΧΟΣ

Αγώνας Β’ κατηγορίας την 12 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Σ.Σ. Χανίων «Ο ΒΑΡΔΑΣ» στο Ε.Σ. Χανίων με ώρα έναρξης 17.00.
Αγώνας Α’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 ελεύθερου πιστολίου και τυφεκίου 0,22 πρηνηδόν και 3Χ40 του Σ.Ο. Αποφοίτων Α.Σ.Ο.Ε.Ε. στο Ε.Σ. Βύρωνα με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνες Α’ κατηγορίας στις 10 (αεροβόλου πιστολίου ΑΓ, πιστολίου ταχύτητας Α και τυφεκίου 0,22 πρηνηδόν και 3Χ40 ΑΓ) και 11 Οκτωβρίου 2020 (αεροβόλου τυφεκίου ΑΓ, πιστολίου σπορ και τυφεκίου 0,22 πρηνηδόν και 3Χ40 ΑΓ) και αγώνες αεροβόλων όπλων Παίδων Α-Β του Σ.Σ. Βόλου στο σκοπευτήριο Ε.Α.Κ. Ν. Δημητριάδος Βόλου με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνας Α’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και ταχύτητας του ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ Α.Σ. στο σκοπευτήριο Πλώρας Ηρακλείου με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνας Β’ κατηγορίας την 10 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ των Ε.ΣΚ.Ο. Θεσσαλονίκης και Λ.Π.Σ. «ΣΑΡΙΣΑ» – συνδιοργάνωση – στο π.β. Νάρρες Πενταλόφου με ώρα έναρξης 08.30.
Αγώνες Β’ κατηγορίας στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου ΜΔ ταχείας, σπορ και στάνταρντ των Ε.Λ.Π. Σκοποβολής και Ε.Σ.Α. Σκοποβολής – συνδιοργάνωση – στο σκοπευτήριο Ζεστών Νερών Λαγκαδά με ώρα έναρξης 08.30.
Αγώνας Β’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης του ΣΚ.Ο.ΛΕ. Κρήτης στο Ε.Σ. Χανίων με ώρα έναρξης 09.30.
Αγώνες Β’ κατηγορίας στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Α.Σ.Ο. «ΛΕΥΚΟΡΕΙΤΗΣ» στο σκοπευτήριο Ασκύφου Χανίων με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνας Β’ κατηγορίας την 10 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, στάνταρντ, σπορ, ταχύτητας και ΜΔ ταχείας του Σ.Ο. Σπάρτης στο σκοπευτήριο Σελλασίας Σπάρτης με ώρα έναρξης 15.30.
Αγώνες Β’ κατηγορίας στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ των Σ.Α.Σ. Πατρών και Σ.Α.Σ. ΑΙΤΩΛΙΚΗ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ – συνδιοργάνωση – στο π.β. Αρόης Πατρών με ώρες έναρξης 09.30 και 09.00 αντίστοιχα.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου ΜΔ ταχείας, κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Σ.Ο. Σικυωνίων στο σκοπευτήριο στη θέση Τσάκριζα Σουλίου Σικυωνίων με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου ΜΔ ταχείας, κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Σ.Ο. «ΠΕΛΟΨ» στο π.β. 11ου ΣΠ Τρίπολης με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 10 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Σ.Σ. Ρόδου στο σκοπευτήριο Αφάντου Ρόδου με ώρα έναρξης 16.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 10 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Α.Σ.Ο. Γυθείου στο σκοπευτήριο στη θέση Μοσχούνα Λιαδή Βόλτες με ώρα έναρξης 16.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 10 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του ΣΚ.Ο. Ιεράπετρας στο σκοπευτήριο Ιεράπετρας με ώρα έναρξης 15.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 10 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου ΜΔ ταχείας και 0,22 ταχείας του Σ.Ο. «ΑΓΩΓΗ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου ΜΔ ταχείας και 0,22 ταχείας του Σ.Ο. «ΑΓΩΓΗ» στο σκοπευτήριο Οινοφύτων με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11 και 14 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και ΜΔ ταχείας του Α.Σ.Ο. Παναθηναίων στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρες έναρξης 11.00, 11.00 και 17.30 αντίστοιχα.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11 και 14 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και ΜΔ ταχείας και τυφεκίου 0,22 πρηνηδόν του Α.Σ.Ο. Παναθηναίων στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρες έναρξης 10.00, 10.00 και 13.00 αντίστοιχα.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και Μ.Δ. ταχείας) με ώρα έναρξης 08.30 και 14, 16 Οκτωβρίου 2020 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και Μ.Δ. ταχείας) με ώρα έναρξης 17.30, του ΑΘΛ.Ο.Σ. στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και Μ.Δ. ταχείας) με ώρα έναρξης 09.00 και 12, 13, 14, 15, 16 Οκτωβρίου 2020 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και Μ.Δ. ταχείας) με ώρα έναρξης 17.30 του ΑΘΛ.Ο.Σ. στο σκοπευτήριο στρατοπέδου Ιλάρχου Βαρύτη στο Γουδί.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 10 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Σ. Βύρωνα στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.30.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 10 Οκτωβρίου 2020 τυφεκίου ΜΔ 300μ. πρηνηδόν των ΑΘΛ.Ο.Σ. και Σ.Σ. Βύρωνα – συνδιοργάνωση – στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Σ. «ΚΟΝΔΩΡ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Α.Σ.Π.Α. «ΑΘΗΝΑ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Α.Σ.Π.Α. «ΠΟΣΕΙΔΩΝ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 08.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στης 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Εθνικού Ομίλου Πρακτικής Σκοποβολής της Ελλάδος (Ε.Ο.Π.Σ.Ε.) στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Α.Σ.Σ.Χ. «ΔΙΑΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 09.00 και 14 Οκτωβρίου 2020 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 17.30 του Σ.Ο.Δ.Π.Α. «ΛΑΠΙΘΑΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Ο. Αττικής στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 09.00 και 14 Οκτωβρίου 2020 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 17.30 του Σ.Ο.Α. «ΑΤΛΑΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11 (πιστολίου ΜΔ ταχείας και 0,22 ταχείας) με ώρα έναρξης 09.00 και 14 Οκτωβρίου 2020 (πιστολίου ΜΔ ταχείας και 0,22 ταχείας) με ώρα έναρξης 17.30 του Σ.Π.Σ. «ΑΕΤΟΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 09.00 και 14 Οκτωβρίου 2020 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 17.30 του Α.Σ.Χ. «ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Α.Σ.Ο. «ΨΗΛΟΡΕΙΤΗΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Ε.Σ.Σ. «ΑΛΦΑ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.30.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης, ταχύτητας και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 09.00 και 14, 16 Οκτωβρίου 2020 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης, ταχύτητας και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 17.30 του Α.Σ.Ο. «ΕΥΑΓΟΡΑΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 09.00 και 14, 16 Οκτωβρίου 2020 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 17.30 του Α.Σ.Ο.Π. Φαλήρου στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 09.00 και 14 Οκτωβρίου 2020 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 17.30 του Α.Σ.Σ. «ΤΟΞΟΤΗΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 09.00 και 14, 16 Οκτωβρίου 2020 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 17.30, του Σ.Σ. Κηφισιάς στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 09.30 και 14 Οκτωβρίου 2020 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 17.30 του Α.Σ.Σ. «ΒΕΛΗΝΕΚΕΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του «ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και ΜΔ ταχείας του Σ.Π.Σ. «ΠΗΓΑΣΟΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.30.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του «ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Α.Σ.Ο.Ν. Ιωνίας στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας) με ώρα έναρξης 10.00 και 14, 16 Οκτωβρίου 2020 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ 4ταχείας) με ώρα έναρξης 17.30, του Α.Σ.Ο. Πειραιά στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 10 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Ο. «ΣΦΑΙΡΑ» στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Ο. «ΣΦΑΙΡΑ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης, ταχύτητας ΜΔ ταχείας και 0,22 ταχείας του Α.Ο. «ΑΓΕΛΗ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του «ΟΛΥΜΠΙΟΣ» Γ.Σ. στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 11 και 15 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Ο. Ανατολικής Αττικής στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 10.00 και 17.30 αντίστοιχα.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10 και 12 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 13.00 και 17.30 αντίστοιχα.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης, ΜΔ ταχείας και 0,22 ταχείας του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10 και 14 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Ο.ΣΚ.Ι. Όπλων στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 08.00 και 17.30 αντίστοιχα.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 10 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης του Γ.Σ. «ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10 και 14 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Σ.Σ. Μεσογαίας στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 09.00 και 17,30 αντίστοιχα.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 10 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης και στάνταρντ του Σ.Α.Σ. Αττικής «ΟΠΛΑΡΧΗΓΟΣ ΒΑΡΔΑΝΤΩΝΗΣ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρα έναρξης 09.30.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Σ. Θηβών στο σκοπευτήριο Υπάτου Θηβών με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ. Οινοφύτων «ΚΑΠΕΤΑΝ Ι. ΛΙΑΠΗΣ» στο σκοπευτήριο Οινοφύτων με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Ο. Πάρου-Αντιπάρου στο σκοπευτήριο Αγίου Βλάση Πάρου με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Σ.Σ. Επιδαύρου στο σκοπευτήριο Καλούδας Δήμαινας Επιδαύρου με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, ΜΔ ταχείας και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Ο. Αιτωλοακαρνανίας «ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ» στο π.β. 132 ΣΜ Αγρινίου με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης και τυφεκίου ΜΔ 300μ πρηνηδόν του Σ.Ο. Αργολίδος στο π.β. ΚΕΜΧ Ναυπλίου με ώρα έναρξης 09.30.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Ο. «ΚΟΥΡΟΣ» – Ε.Ο.Μ. στο π.β. Κανδηλίου Μεγάρων με ώρα έναρξης 09.30.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Ο «ΩΡΙΩΝ» στο π.β. Κανδηλίου Μεγάρων με ώρα έναρξης 09.30.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Ο. «ΔΗΜΗΤΡΑ» στο π.β. Κανδηλίου Μεγάρων με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 10 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του ΣΚ.Ο.Π.Ο. Σαλαμίνας στο σκοπευτήριο στην περιοχή Γκινάνι Δ.Δ. Αιαντείου Σαλαμίνας με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης των Σ.Ο. Αρκαλοχωρίου και Ο.Π.Σ. Ηρακλείου – συνδιοργάνωση – στο Στείρωνα Αρκαλοχωρίου με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10 και 14 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ, στάνταρντ, ελεύθερου, ΜΔ ταχείας και τυφεκίων ΜΔ 300μ πρηνηδόν και 3 στάσεων και 0,22 πρηνηδόν και 3 στάσεων των ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΣ Α.Σ. και Γ.Σ. «ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ» – συνδιοργάνωση – στο π.β. ΣΕΑΠ Ηρακλείου με ώρα έναρξης 17.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 11 (πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ) με ώρα έναρξης 10.30 και 14 Οκτωβρίου 2020 (πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ) με ώρα έναρξης 17.30 του Σ.Ο. Ρεθύμνου «ΟΙ ΑΕΤΟΙ» στο π.β. Θεοδωράκη Ρεθύμνου.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 09.00 και 14 Οκτωβρίου 2020 (πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης) με ώρα έναρξης 16.00 του Ο.Α.Σ. Κορινθίας στο π.β. 698 ΑΒΠ Κορίνθου.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ, στάνταρντ και τυφεκίου 0,22 πρηνηδόν του Σ.Α.Σ. Δύστου στο σκοπευτήριο Δύστου με ώρα έναρξης 11.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης του Σ.Ο. Νομού Εύβοιας στο σκοπευτήριο Ριτσώνας Χαλκίδας με ώρες έναρξης 15.30 και 09.00 αντίστοιχα.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 14 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ, στάνταρντ και ΜΔ ταχείας του Α.Σ. Α.Ε.ΤΟ.Σ. στο σκοπευτήριο Αγριλιάς Λαμίας με ώρα έναρξης 17.30.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Σ.Ο. Καλής Συκιάς στο σκοπευτήριο Καλής Συκιάς με ώρα έναρξης 11.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 15 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Σ.Α.Σ. Δήμου Κουτσοποδίου στο σκοπευτήριο Κουτσοποδίου με ώρα έναρξης 13.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 10 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ και στάνταρντ του Σ.Ο. Καλαμάτας «ΑΡΤΕΜΙΣ» στο π.β. 9ου ΣΠ Καλαμάτας με ώρα έναρξης 09.30.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 14 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης του Ο.Φ.Σ. Κέρκυρας στο σκοπευτήριο Γέφυρας Ιατρών Κέρκυρας με ώρα έναρξης 16.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, σπορ, στάνταρντ, 0,22 ταχείας και ΜΔ ταχείας του Σ.Ο. Λακεδαιμονίων «ΛΕΩΝΙΔΑΣ» στο π.β. ΚΕΕΜ Σπάρτης με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 10 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης, στάνταρντ και σπορ του Α.Σ.Ο. Σάμου στο π.β. Στεφάνας Σάμου με ώρα έναρξης 11.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Ο. Χίου στο π.β. Κορακάρη Χίου με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνες Γ’ κατηγορίας στις 10, 11, 13, 14, 15, 16 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ και κεντρικής πυροδότησης του Α.Σ.Ο. «ΕΛΙΤ» στο κλειστό σκοπευτήριο Ασπροπύργου με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης και ΜΔ ταχείας του Σ.Ο. Κρουσώνα «ΜΑΛΕΒΙΖΙ» στο σκοπευτήριο Βουλισμάτων Ηρακλείου με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνας Γ’ κατηγορίας την 11 Οκτωβρίου 2020 πιστολίου στάνταρντ, σπορ, κεντρικής πυροδότησης, ΜΔ ταχείας, ταχύτητας, τυφέκιο ΜΔ 300μ και 0,22 50μ πρηνηδόν του Α.Ο. «ΜΠΟΥΝΤΟ» στο π.β. στρατοπέδου Κατσιμήτρου Ιωαννίνων με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνας Β’ κατηγορίας την 14 Οκτωβρίου 2020 ελεύθερου πιστολίου και τυφεκίου 0,22 πρηνηδόν και 3Χ40 της Σ.Λ. ΖΕΥΣ στο Ε.Σ. Βύρωνα με ώρα έναρξης 16.00.
Αγώνας Β’ κατηγορίας την 14 Οκτωβρίου 2020 αεροβόλων όπλων ΑΓΕΝ και Παίδων της Σ.Λ. ΖΕΥΣ στο σκοπευτήριο αεροβόλων στην Καλλιθέα με ώρα έναρξης 16.00.

ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ IPSC

Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής στις 11 και 15 Οκτωβρίου 2020 του Α.Σ.Ο. Ανατολικής Αττικής στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 10.00 και 17.30 αντίστοιχα.
Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής τυφεκίου mini rifle στις 11 και 15 Οκτωβρίου 2020 του Α.Σ.Ο. Ανατολικής Αττικής στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 10.00 και 17.30 αντίστοιχα.
Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής στις 10 και 12 Οκτωβρίου 2020 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 13.00 και 17.30 αντίστοιχα.
Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής λειόκανου τυφεκίου στις 10 και 12 Οκτωβρίου 2020 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 13.00 και 17.30 αντίστοιχα.
Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής ραβδωτού τυφεκίου στις 10 και 12 Οκτωβρίου 2020 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 13.00 και 17.30 αντίστοιχα.
Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής τυφεκίου mini rifle στις 10 και 12 Οκτωβρίου 2020 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο π.β. Σ.Σ.Ε. στη Βάρη με ώρες έναρξης 13.00 και 17.30 αντίστοιχα.
Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής στις 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 Οκτωβρίου 2020 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρες έναρξης 09.00.
Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής λειόκανου τυφεκίου στις 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 Οκτωβρίου 2020 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρες έναρξης 09.00.
Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής ραβδωτού τυφεκίου στις 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 Οκτωβρίου 2020 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρες έναρξης 09.00.
Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής τυφεκίου mini rifle στις 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 Οκτωβρίου 2020 του Α.Σ.Σ. «ΑΧΙΛΛΕΑΣ» στο σκοπευτήριο Λιούγκου Ασπροπύργου με ώρες έναρξης 09.00.
Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 του Εθνικού Ομίλου Πρακτικής Σκοποβολής της Ελλάδος (Ε.Ο.Π.Σ.Ε.) στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής ραβδωτού τυφεκίου στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 του Εθνικού Ομίλου Πρακτικής Σκοποβολής της Ελλάδος (Ε.Ο.Π.Σ.Ε.) στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 10 Οκτωβρίου 2020 του ΑΘΛ.Ο.Σ. στο π.β. ΜΦΑΤ Χαϊδαρίου με ώρα έναρξης 09.30.
Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 10 Οκτωβρίου 2020 των Πανελλήνια Σκοπευτική Εταιρία, Σ.Σ. Μαλακάσας και Α.Ο.Ρ. Πειραιά – συνδιοργάνωση – στο σκοπευτήριο Μαλακάσας με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής Ε.Δ. και Σ.Α. την 11 Οκτωβρίου 2020 με συνδιοργανωτές την Πανελλήνια Σκοπευτική Εταιρία και το Σ.Σ. Μαλακάσας στο σκοπευτήριο Μαλακάσας με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής την 11 Οκτωβρίου 2020 του Σ.Ο. Θεσσαλονίκης στο π.β. Νάρρες Πενταλόφου με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής στις 10 (prematch κριτών) και 11 Οκτωβρίου 2020 (λοιποί αθλητές) του Σ.Ο. Κοζάνης στο π.β. Ν. Νικόπολης Κοζάνης με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 των Ε.Λ.Π. Σκοποβολής και Ε.Σ.Α. Σκοποβολής – συνδιοργάνωση – στο σκοπευτήριο Ζεστών Νερών Λαγκαδά με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής στις 10 (prematch κριτών) και 11 Οκτωβρίου 2020 (λοιποί αθλητές) του Ο.Α.Σ. Ρίου στο π.β. Αρόης Πατρών με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 11 Οκτωβρίου 2020 του Σ.Ο. Βόλου στο σκοπευτήριο Ν. Αγχιάλου Βόλου με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 10 Οκτωβρίου 2020 του Σ.Ο. Ρόδου στο σκοπευτήριο Κάτω Καλαμώνα Ρόδου με ώρα έναρξης 15.30.
Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 10 Οκτωβρίου 2020 του Σ.Σ. Ρόδου στο σκοπευτήριο Αφάντου Ρόδου με ώρα έναρξης 16.00.
Αγώνες Πρακτικής Σκοποβολής στις 10 και 11 Οκτωβρίου 2020 του Α.Σ.Ο. Καρύστου στο σκοπευτήριο Λυγιάς Καρανικόλα Καρύστου με ώρα έναρξης 11.00.
Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 14 Οκτωβρίου 2020 του Ο.Φ.Σ. Κέρκυρας στο σκοπευτήριο Γέφυρας Ιατρών Κέρκυρας με ώρα έναρξης 10.00.
Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής την 11 Οκτωβρίου 2020 του Α.Ο. «ΜΠΟΥΝΤΟ» στο π.β. στρατοπέδου Κατσιμήτρου Ιωαννίνων με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής λειόκανου τυφεκίου την 11 Οκτωβρίου 2020 του Α.Ο. «ΜΠΟΥΝΤΟ» στο π.β. στρατοπέδου Κατσιμήτρου Ιωαννίνων με ώρα έναρξης 09.00.
Αγώνας Πρακτικής Σκοποβολής ραβδωτού τυφεκίου την 11 Οκτωβρίου 2020 του Α.Ο. «ΜΠΟΥΝΤΟ» στο π.β. στρατοπέδου Κατσιμήτρου Ιωαννίνων με ώρα έναρξης 09.00.

Related posts

Αναμορφώνεται η πίστα ποδηλάτου και ο περιβάλλων χώρος

Κώστας Γεωργιάδης

Στα Γιάννενα η επανεκκίνηση

Κώστας Γεωργιάδης

Επιστρέφει η κωπηλασία στο Μεσολόγγι με τη βοήθεια και του ΝΟΙ

Κώστας Γεωργιάδης