4.9 C
Ιωάννινα
4 Δεκεμβρίου 2021
ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ

Οι ημερομηνίες των αγωνιστικών της Super League 2

Την Κυριακή 31 Οκτωβρίου είναι προγραμματισμένη η πρεμιέρα της Super League 2.

Οι ημερομηνίες των αγωνιστικών έχουν διαμορφωθεί ως εξής:

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η (31/10) 16η (13/2)
Ολυμπιακός Β – Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας – Βέροια
Πιερικός – Θεσπρωτός
ΑΕΛ – ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Πόντου – Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής – Αν. Καρδίτσας
Νίκη Βόλου – Ξάνθη
Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου

2η (7/11) 17η (20/2)
Βέροια – Ολυμπιακός Β
Θεσπρωτός – Απόλλων Λάρισας
ΠΑΟΚ Β – Πιερικός
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας – Απόλλων Πόντου
Ξάνθη – Ηρακλής
Ολυμπιακός Βόλου – Νίκη Βόλου
Τρίκαλα – Πανσερραϊκός

3η (14/11) 18η (20/2)
Ολυμπιακός Β – Θεσπρωτός
Απόλλων Λάρισας – ΠΑΟΚ Β
Πιερικός – Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ – Αν. Καρδίτσας
Απόλλων Πόντου – Ξάνθη
Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου – Πανσερραϊκός
Τρίκαλα – Βέροια

4η (21/11) 19η (27/2)
ΠΑΟΚ Β – Ολυμπιακός Β
Θεσπρωτός – Βέροια
Νίκη Βόλου – Τρίκαλα
Πανσερραϊκός – Ηρακλής
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου
Ξάνθη – ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας – Πιερικός
Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Λάρισας

5η (28/11) 20ή (6/3)
Ολυμπιακός Β – Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Λάρισας – Αν. Καρδίτσας
Πιερικός – Ξάνθη
ΑΕΛ – Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός
Ηρακλής – Νίκη Βόλου
Τρίκαλα – Θεσπρωτός
Βέροια – ΠΑΟΚ Β

6η (5/12) 21η (9/3)
Αν. Καρδίτσας – Ολυμπιακός Β
Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια
ΠΑΟΚ Β – Θεσπρωτός
Ηρακλής – Τρίκαλα
Νίκη Βόλου – Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός – ΑΕΛ
Ολυμπιακός Βόλου – Πιερικός
Ξάνθη – Απόλλων Λάρισας

7η (12/12) 22η (13/3)
Ολυμπιακός Β – Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας – Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός – Πανσερραϊκός
ΑΕΛ – Νίκη Βόλου
Απόλλων Πόντου – Ηρακλής
Τρίκαλα – ΠΑΟΚ Β
Θεσπρωτός – Αλμωπός Αριδαίας
Βέροια – Αν. Καρδίτσας

8η (19/12) 23η (20/3)
Ολυμπιακός Βόλου – Ολυμπιακός Β
Ξάνθη – Βέροια
Αν. Καρδίτσας – Θεσπρωτός
Αλμωπός Αριδαίας – ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα
Ηρακλής – ΑΕΛ
Νίκη Βόλου – Πιερικός
Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας

9η (29/12) 24η (27/3)
Ολυμπιακός Β – Πανσερραϊκός
Απόλλων Λάρισας – Νίκη Βόλου
Πιερικός – Ηρακλής
ΑΕΛ – Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα – Αλμωπός Αριδαίας
ΠΑΟΚ Β – Αν. Καρδίτσας
Θεσπρωτός – Ξάνθη
Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου

10η (5/1) 25η (30/3)
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Β
Πανσερραϊκός – Βέροια
Ολυμπιακός Βόλου – Θεσπρωτός
Ξάνθη – ΠΑΟΚ Β
Αν. Καρδίτσας – Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ – Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου – Πιερικός
Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας

11η (9/1) 26η (3/4)
Ολυμπιακός Β – Ηρακλής
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
Πιερικός – ΑΕΛ
Τρίκαλα – Αν. Καρδίτσας
Αλμωπός Αριδαίας – Ξάνθη
ΠΑΟΚ Β – Ολυμπιακός Βόλου
Θεσπρωτός – Πανσερραϊκός
Βέροια – Νίκη Βόλου

12η (16/1) 27η (10/4)
Απόλλων Πόντου – Ολυμπιακός Β
Ηρακλής – Βέροια
Νίκη Βόλου – Θεσπρωτός
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Β
Ολυμπιακός Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας
Ξάνθη – Αν. Καρδίτσας
Πιερικός – Τρίκαλα
ΑΕΛ – Απόλλων Λάρισας

13η (23/1) 28η (17/4)
Ολυμπιακός Β – ΑΕΛ
Απόλλων Λάρισας – Πιερικός
Τρίκαλα – Ξάνθη
Αν. Καρδίτσας – Ολυμπιακός Βόλου
Αλμωπός Αριδαίας – Πανσερραϊκός
ΠΑΟΚ Β – Νίκη Βόλου
Θεσπρωτός – Ηρακλής
Βέροια – Απόλλων Πόντου

14η (30/1) 29η (27/4)
Πιερικός – Ολυμπιακός Β
ΑΕΛ – Βέροια
Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός
Ηρακλής – ΠΑΟΚ Β
Νίκη Βόλου – Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός – Αν. Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου – Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας – Τρίκαλα

15η (6/2) 30ή (1/5)
Ολυμπιακός Β – Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου
Ξάνθη – Πανσερραϊκός
Αν. Καρδίτσας – Νίκη Βόλου
Αλμωπός Αριδαίας – Ηρακλής
ΠΑΟΚ Β – Απόλλων Πόντου
Θεσπρωτός – ΑΕΛ
Βέροια – Πιερικός

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η (31/10) 16η (13/2)
Κηφισιά – Ρόδος
Αστ. Βλαχιώτη – Ηρόδοτος
ΟΦΙ – Παναθηναϊκός Β
Καλλιθέα – Επισκοπή
Λεβαδειακός – Καραϊσκάκης
Χανιά – Καλαμάτα
Εργοτέλης – Αιγάλεω
Διαγόρας – ΑΕΚ Β

2η (7/11) 17η (20/2)
Ηρόδοτος – Κηφισιά
Παναθηναϊκός Β – Αστ. Βλαχιώτη
Επισκοπή – ΟΦΙ
Καραϊσκάκης – Καλλιθέα
Καλαμάτα – Λεβαδειακός
Αιγάλεω – Χανιά
ΑΕΚ Β – Εργοτέλης
Ρόδος – Διαγόρας

3η (14/11) 18η (20/2)
Κηφισιά – Παναθηναϊκός Β
Αστ. Βλαχιώτη – Επισκοπή
ΟΦΙ – Καραϊσκάκης
Καλλιθέα – Καλαμάτα
Λεβαδειακός – Αιγάλεω
Χανιά – ΑΕΚ Β
Εργοτέλης – Διαγόρας
Ρόδος – Ηρόδοτος

4η (21/11) 19η (27/2)
Επισκοπή – Κηφισιά
Παναθηναϊκός Β – Ηρόδοτος
Εργοτέλης – Ρόδος
Διαγόρας – Χανιά
ΑΕΚ Β – Λεβαδειακός
Αιγάλεω – Καλλιθέα
Καλαμάτα – ΟΦΙ
Καραϊσκάκης – Αστ. Βλαχιώτη

5η (28/11) 20ή (6/3)
Κηφισιά – Καραϊσκάκης
Αστ. Βλαχιώτη – Καλαμάτα
ΟΦΙ – Αιγάλεω
Καλλιθέα – ΑΕΚ Β
Λεβαδειακός – Διαγόρας
Χανιά – Εργοτέλης
Ρόδος – Παναθηναϊκός Β
Ηρόδοτος – Επισκοπή

6η (5/12) 21η (9/3)
Καλαμάτα – Κηφισιά
Καραϊσκάκης – Ηρόδοτος
Επισκοπή – Παναθηναϊκός Β
Χανιά – Ρόδος
Εργοτέλης – Λεβαδειακός
Διαγόρας – Καλλιθέα
ΑΕΚ Β – ΟΦΙ
Αιγάλεω – Αστ. Βλαχιώτη

7η (12/12) 22η (13/3)
Κηφισιά – Αιγάλεω
Αστ. Βλαχιώτη – ΑΕΚ Β
ΟΦΙ – Διαγόρας
Καλλιθέα – Εργοτέλης
Λεβαδειακός – Χανιά
Ρόδος – Επισκοπή
Παναθηναϊκός Β – Καραϊσκάκης
Ηρόδοτος – Καλαμάτα

8η (19/12) 23η (20/3)
ΑΕΚ Β – Κηφισιά
Αιγάλεω – Ηρόδοτος
Καλαμάτα – Παναθηναϊκός Β
Καραϊσκάκης – Επισκοπή
Λεβαδειακός – Ρόδος
Χανιά – Καλλιθέα
Εργοτέλης – ΟΦΙ
Διαγόρας – Αστ. Βλαχιώτη

9η (29/12) 24η (27/3)
Κηφισιά – Διαγόρας
Αστ. Βλαχιώτη – Εργοτέλης
ΟΦΙ – Χανιά
Καλλιθέα – Λεβαδειακός
Ρόδος – Καραϊσκάκης
Επισκοπή – Καλαμάτα
Παναθηναϊκός Β – Αιγάλεω
Ηρόδοτος – ΑΕΚ Β

10η (5/1) 25η (30/3)
Εργοτέλης – Κηφισιά
Διαγόρας – Ηρόδοτος
ΑΕΚ Β – Παναθηναϊκός Β
Αιγάλεω – Επισκοπή
Καλαμάτα – Καραϊσκάκης
Καλλιθέα – Ρόδος
Λεβαδειακός – ΟΦΙ
Χανιά – Αστ. Βλαχιώτη

11η (9/1) 26η (3/4)
Κηφισιά – Χανιά
Αστ. Βλαχιώτη – Λεβαδειακός
ΟΦΙ – Καλλιθέα
Ρόδος – Καλαμάτα
Καραϊσκάκης – Αιγάλεω
Επισκοπή – ΑΕΚ Β
Παναθηναϊκός Β – Διαγόρας
Ηρόδοτος – Εργοτέλης

12η (16/1) 27η (10/4)
Λεβαδειακός – Κηφισιά
Χανιά – Ηρόδοτος
Εργοτέλης – Παναθηναϊκός Β
Διαγόρας – Επισκοπή
ΑΕΚ Β – Καραϊσκάκης
Αιγάλεω – Καλαμάτα
ΟΦΙ – Ρόδος
Καλλιθέα – Αστ. Βλαχιώτη

13η (23/1) 28η (17/4)
Κηφισιά – Καλλιθέα
Αστ. Βλαχιώτη – ΟΦΙ
Ρόδος – Αιγάλεω
Καλαμάτα – ΑΕΚ Β
Καραϊσκάκης – Διαγόρας
Επισκοπή – Εργοτέλης
Παναθηναϊκός Β – Χανιά
Ηρόδοτος – Λεβαδειακός

14η (30/1) 29η (27/4)
ΟΦΙ – Κηφισιά
Καλλιθέα – Ηρόδοτος
Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός Β
Χανιά – Επισκοπή
Εργοτέλης – Καραϊσκάκης
Διαγόρας – Καλαμάτα
ΑΕΚ Β – Αιγάλεω
Αστ. Βλαχιώτη – Ρόδος

15η (6/2) 30ή (1/5)
Κηφισιά – Αστ. Βλαχιώτη
Ρόδος – ΑΕΚ Β
Αιγάλεω – Διαγόρας
Καλαμάτα – Εργοτέλης
Καραϊσκάκης – Χανιά
Επισκοπή – Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός Β – Καλλιθέα
Ηρόδοτος – ΟΦΙ

*Τα μπαράζ των πρωταθλητών των δύο ομίλων θα διεξαχθούν στις 8 και τις 15 Μαΐου 2022.

 

Related posts

Θετικό αποτέλεσμα θα διεκδικήσει ο Θεσπρωτός στον αγώνα με τον Αλμωπό στην Αριδαία

Κώστας Γεωργιάδης

122 νέα κρούσματα στην Ήπειρο

Κώστας Γεωργιάδης

5.157 νέα κρούσματα και 88 νέοι θάνατοι

Κώστας Γεωργιάδης