1.9 C
Ιωάννινα
9 Δεκεμβρίου 2021
ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ

Οι κληρώσεις των Α’ Φάσεων σε Παίδες και Κορασίδες

waterpolo

Πραγματοποιήθηκε, διαδικτυακά, η κλήρωση των πρωταθλημάτων υδατοσφαίρισης Παίδων και Κορασίδων (Α’ Φάση).

ΠΑΙΔΩΝ (10-12 Δεκεμβρίου)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Παναθηναϊκός, ΑΟ Καστέλλας, Νηρέας Χαλανδρίου, Υδραϊκός, Νηρέας Γέρακα

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΝΟ Βουλιαγμένης, Τρίτων Αμαρουσίου, ΝΟ Καλαμακίου, Ηλυσιακός, Απόλλων Σμύρνης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΑΟ Παλαιού Φαλήρου, ΓΣ Ηλιούπολης, Άρης Νίκαιας, ΑΕΚ, Μίλων

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Ολυμπιακός, Πανιώνιος, ΑΝΟ Αργυρούπολης, ΑΟ Πετρούπολης, Εθνικός Πειραιά

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Ιωνικός Νίκαιας, Διώνη, ΣΚ Ροή, ΓΣ Περιστερίου

ΟΜΙΛΟΣ ΧΙΟΥ: ΝΟ Χίου, ΠΕΚΕ Βροντάδου, ΑΝΟ Γλυφάδας, ΑΕ Χαϊδαρίου

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΚΕ Κοζάνης, ΠΑΟΚ, Πανσερραϊκός, ΣΑΠΚ Νεάπολης, ΧΑΝΘ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΟΘΑ Καβάλας, ΠΑΣ Φοίβος, ΟΦΘ, ΕΑΤΕ Κολλεγίου, Άρης Θεσσαλονίκης

ΟΜΙΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ: ΝΟ Ιτέας, ΝΟ Λάρισας, Νηρέας Λαμίας, ΟΕΑΝΑ Βόλου, ΟΥΚ Βόλου

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΝΑΟ Κέρκυρας, ΝΟ Ναυπλίου, ΝΟ Καλαμάτας, ΝΟ Πατρών, ΝΕ Πατρών

ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: ΝΟ Αγίου Νικολάου, ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Χανίων, Ακαδημία Ηρακλείου, ΟΦΗ

Στην επόμενη φάση (14-16 Ιανουαρίου), δεν προκρίνεται η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου.

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (10-12 Δεκεμβρίου)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΓΣ Ηλιούπολης, ΑΝΟ Γλυφάδας, Νηρέας Χαλανδρίου, ΑΟ Καστέλας, ΓΣ Περιστερίου

Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: Εθνικός Πειραιά, ΝΟ Βουλιαγμένης, Ολυμπιακός, ΝΟ Χίου, Ολυμπιακός Αλίμου

ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: ΑΠΣ Οξυγόνο, ΕΑΤΕ Κολλεγίου, ΠΑΟΚ, ΟΥΚ Βόλου

ΟΜΙΛΟΣ ΧΑΝΙΩΝ: ΝΟ Ρεθύμνου, ΝΟ Χανίων, Ηλυσιακός, Πανιώνιος

ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ: ΝΕ Πατρών, ΝΑΟ Κέρκυρας, Ιωνικός Νίκαιας

Στην επόμενη φάση (14-16 Ιανουαρίου), δεν προκρίνεται η τελευταία ομάδα κάθε Ομίλου.

Related posts

Καλλιτεχνικό πατινάζ: Ολοκληρώθηκαν με επιτυχία τα «Τέστ Αξιολόγησης»

Κώστας Γεωργιάδης

Αμετάβλητη η κορυφή στους ελληνικούς πίνακες αξιολόγησης

Κώστας Γεωργιάδης

Ατομικό ρεκόρ βαθμών για την Μένια Τσιόβολου στην Ιταλία και σημαντικό βήμα πρόκρισης στους Χειμερινούς Ολυμπιακούς

Κώστας Γεωργιάδης