23.6 C
Ιωάννινα
3 Αυγούστου 2021
ΒΟΛΛΕΥ

Οι ώρες έναρξης της Β’ Φάσης των Πανελλήνιων Πρωταθλημάτων

Η ΕΟΠΕ δημοσίευσε το ολοκληρωμένο πρόγραμμα της Β’ φάσης των Πανελληνίων πρωταθλημάτων Αγοριών (Κ21, Κ18) και κοριτσιών (Κ20, Κ18), καθώς προστέθηκαν οι ώρες έναρξης των αγώνων.

Αναλυτικά οι όμιλοι και το πρόγραμμα των αγώνων έχουν ως εξής:

ΑΓΟΡΙΑ Κ21

Α’ όμιλος: Πήγασος Πολίχνης, ΑΠΣ Φίλιππος, ΑΣ Άρης, ΓΣ Πανηπειρωτικός

1η αγωνιστική

Κυριακή 25 Ιουλίου

18.00: ΓΣ Πανηπειρωτικός-Πήγασος Πολίχνης

Δευτέρα 26 Ιουλίου

19.00: ΑΠΣ Φίλιππος-ΑΣ Άρης

2η αγωνιστική (1/8)

Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2

Β’ όμιλος: ΦΕΣ Αριστοτέλης, ΧΑΝΘ, ΑΣ Αργώ Βόλου, ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής

1η αγωνιστική

Δευτέρα 26 Ιουλίου

18.00: ΧΑΝΘ-ΑΣ Αργώ Βόλου
19.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής

2η αγωνιστική (1/8)

Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2

Γ’ όμιλος: ΑΟΠ Κηφισιάς, ΑΟ Αστέρας Νίκαιας, ΑΕΠ Ολυμπιάς, ΓΕ Ηρακλείου

1η αγωνιστική

Δευτέρα 26 Ιουλίου

17.00: ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟΠ Κηφισιάς
19.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΑΟ Αστέρας Νίκαιας

2η αγωνιστική (1/8)

Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1

Δ’ όμιλος: ΑΟΝΣ Μίλων, Παναθηναϊκός ΑΟ, Ολυμπιακός ΣΦΠ,

1η αγωνιστική

Κυριακή 25 Ιουλίου

18.00:Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΟΝΣ Μίλων
*Ο Παναθηναϊκός ΑΟ πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (1/8)

Παναθηναϊκός-Νικητής αγώνα 1

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20

Α’ όμιλος: ΠΑΟΚ, ΕΑ Λάρισας

1η αγωνιστική

Δευτέρα 26 Ιουλίου

19.00: ΠΑΟΚ-ΕΑ Λάρισας

Β’ όμιλος: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, ΑΠΣ Αίας, ΑΣ Γιάννενα

1η αγωνιστική

Δευτέρα 26 Ιουλίου

19.00: ΑΠΣ Αίας-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
*Ο ΑΣ Γιάννενα πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (1/8)

Νικητής αγώνα 1-ΑΣ Γιάννενα

Γ’ όμιλος: ΑΟ Μαρκοπούλου, ΑΣΠ Ερμής, ΑΟ Κύδων, Ολυμπιακός ΣΦΠ

1η αγωνιστική

Δευτέρα 26 Ιουλίου

15.00: ΑΟ Κύδων-Ολυμπιακός ΣΦΠ
18.00: ΑΣΠ Ερμής-ΑΟ Μαρκοπούλου

2η αγωνιστική (1/8)

Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1

Δ’ όμιλος: ΑΣΠ Απόλλων, ΣΦΑΜ Φοίβος, Αίολος Αγυιάς

1η αγωνιστική

Δευτέρα 26 Ιουλίου

19.30: ΣΦΑΜ Φοίβος-Αίολος Αγυιάς
*Ο ΑΣΠ Απόλλων πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (1/8)

Νικητής αγώνα 1-ΑΣΠ Απόλλων

ΑΓΟΡΙΑ Κ18

Α’ όμιλος: Πήγασος Πολίχνης, ΑΠΣ Φίλιππος

1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου

19.00: ΑΠΣ Φίλιππος-Πήγασος Πολίχνης

Β’ όμιλος: ΑΣ Άθλος, ΠΑΟΚ, ΓΣ Πανηπειρωτικός

1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου

18.00: ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΣ Άθλος
*Ο ΠΑΟΚ πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (29/7)

ΠΑΟΚ-Νικητής αγώνα 1

Γ’ όμιλος: Παναθηναϊκός ΑΟ, Ολυμπιακός ΣΦΠ, ΓΕ Ηρακλείου, ΑΕΠ Ολυμπιάς

1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου

13.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς-Ολυμπιακός ΣΦΠ
17.00: ΓΕ Ηρακλείου-Παναθηναϊκός ΑΟ

2η αγωνιστική (29/7)

Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1

Δ’ όμιλος: ΑΟ Αστέρας Νίκαιας, ΑΕΚ, ΣΦΠ Χανίων, ΑΣ Άθληση

1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου

12.00: ΑΣ Άθληση-ΑΟ Αστέρας Νίκαιας
19.00: ΣΦΠ Χανίων-ΑΕΚ

2η αγωνιστική (29/7)

Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18

Α’ όμιλος: ΑΠΣ Αίας, ΕΑ Λάρισας, ΑΣ Γιάννενα

1η αγωνιστική

Τρίτη 27 Ιουλίου

19.00: ΕΑ Λάρισας-ΑΣ Γιάννενα

*Ο ΑΠΣ Αίας πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (29/7)

ΑΠΣ Αίας-Νικητής αγώνα 1

Β’ όμιλος: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Βυζαντινός ΑΟ, ΣΦΚ Πιερικός, ΑΟ Καβάλας

1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου

18.00: ΣΦΚ Πιερικός-Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
19.00: ΑΟ Καβάλας-Βυζαντινός ΑΟ

2η αγωνιστική (29/7)

Νικητής αγώνα 1-Νικητής αγώνα 2

Γ’ όμιλος: Ολυμπιακός ΣΦΠ, ΑΟ Μαρκοπούλου, ΑΣΠ Απόλλων

1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου

18.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ-ΑΣΠ Απόλλων
*Ο ΑΟ Μαρκοπούλου πέρασε άνευ αγώνος

2η αγωνιστική (29/7)

ΑΟ Μαρκοπούλου-Νικητής αγώνα 1

Δ’ όμιλος: ΣΦΜ Φοίβος, ΑΣ Περιστέρι, ΑΣΠ Ερμής, ΝΟΠ Ρεθύμνου

1η αγωνιστική

Παρασκευή 23 Ιουλίου

18.00: ΑΣΠ Ερμής-ΑΣ Περιστέρι
19.00: ΝΟΠ Ρεθύμνου-ΣΦΜ Φοίβος

2η αγωνιστική (29/7)

Νικητής αγώνα 2-Νικητής αγώνα 1

Related posts

Aσημένιο για τον αθλητή του “Club beach volley Ερμής Πρέβεζας” Βαγγέλη Ρούσσο

Κώστας Γεωργιάδης

Πανελλήνιο πρωτάθλημα αγοριών Κ21 και κοριτσιών Κ20: Το Σάββατο 07/08 οι ημιτελικοί

Κώστας Γεωργιάδης

Πανελλήνιο πρωτάθλημα αγοριών και κοριτσιών Κ18: Την Τετάρτη 4 Αυγούστου οι ημιτελικοί

Κώστας Γεωργιάδης