3.9 C
Ιωάννινα
9 Δεκεμβρίου 2021
ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ

Οι 75 αθλητές και αθλήτριες που εντάχθηκαν στις κατηγορίες σχεδιασμού της νέας χρονιάς

Έξι δυνατά ονόματα στην πρώτη κατηγορία και συνολικά 75 αθλητές και αθλήτριες στο σύνολο των κατηγοριών αποτελούν τον βασικό κορμό του νέου σχεδιασμού, που επικυρώθηκε στην διάρκεια της σημερινής συνεδρίασης του διοικητικού συμβουλίου της Ομοσπονδίας.

Οι αθλητές και αθλήτριες κατάφεραν να ενταχθούν σε καθεμία από τις τέσσερις κατηγορίες χάρη στις παρουσίες τους την χρονιά που πέρασε, τη διάκριση σε μεγάλες διοργανώσεις και τη θέση τους στο παγκόσμιο ράνκινγκ.

Ο αριθμός των αθλητών και αθλητριών που εντάχθηκαν στο σχεδιασμό σε σχέση με το 2021 είναι ιδιαίτερα αυξημένος, αφού την περασμένη χρονιά οι τέσσερις κατηγορίες “φιλοξενούσαν” 46 αθλητές και αθλήτριες.

Στην Γ΄ κατηγορία του σχεδιασμού εντάχθηκαν όσοι αθλητές και αθλήτριες συμμετείχαν στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκιο, ωστόσο δεν κατάφεραν για διάφορους λόγους να πετύχουν τις προϋποθέσεις ένταξης σε κάποια από τις κατηγορίες. Την πρόταση έκανε η Επιτροπή Υψηλού Αθλητισμού και αποδέχθηκε το διοικητικό συμβούλιο του ΣΕΓΑΣ, προκειμένου να μην μείνουν έξω σπουδαίοι αθλητές, που χρειάζονται τη στήριξη της Ομοσπονδίας.

Η πρόταση της Επιτροπής Αθλητισμού για τους αθλητές και τις αθλήτριες που θα ενταχθούν στο σχεδιασμό της επόμενης χρονιάς έγινε δεκτή ομόφωνα από τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου. Το παρών στη συνεδρίαση του συμβουλίου έδωσαν όλα μέλη, εκτός από τον αντιπρόεδρο, Παναγιώτη Μελαχρινό.

Αναλυτικά οι κατηγορίες σχεδιασμού της νέας χρονιάς
Α/Α ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 2021 ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣ
ΠΡΩΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΟΣ ΜΗΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΜΑΣΚΙ 8.60 1η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
2 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΜΙΤΣΕΛ ΚΡΙΕΡ 4.80 4η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
3 ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 5.80 4η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
4 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΗ 4.70 8η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
5 ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 20ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1:30.36 8η ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
6 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΜΑΣΙ 14.25 9η ΘΕΣΗ ΣΤΟ W.R.
ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΠΟΛΑΚ ΕΛΕΝΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 4.72 5η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ
2 ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΙΑΝΙΔΗΣ 17.12 7η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ
3 ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΜΑΣΚΙ 14.19 2η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
4 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ 19.92 3η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
5 ΤΖΕΝΚΟ ΕΛΙΝΑ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ 61.64 1η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ20
6 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ 76.44 2η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
7 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ 800 Μ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 2.04.37 3η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
8 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΩΣΤΗΣ ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ 77.68 2η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
9 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΤΕΑΣ 5.50 24η ΘΕΣΗ ΣΤΟ W.R.
10 ΦΥΛΤΙΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 35ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 2.55.10 2η ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΑΔΗΝ
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 35ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 2.57.29 2η ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΑΔΗΝ
12 ΚΟΥΡΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΦΗ 35ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 3.12.07 2η ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΑΔΗΝ
ΤΡΙΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΖΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΥΨΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1.87 11η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ
2 ΖΗΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 60 Μ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΤΣΙΑΒΑΣ 6.67 12ος ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ
3 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ 7.62 11ος ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ
4 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 60 Μ ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 7.29 11η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΛΕΙΣΤΟΥ
5 ΓΝΑΦΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 400 ΕΜΠ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ 57.01 3η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
6 ΣΚΑΡΒΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 69.76 3η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
7 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ 16.20 5η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
8 ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ 78.22 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
9 ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ 20ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1.36.40 7η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
10 ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4Χ100 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΣΧΟΥΤΑΣ 40.07 6η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
11 ΖΙΩΓΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ 74.35 6η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
12 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4Χ100 ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΑΣ 40.07 6η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
13 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4Χ100 ΘΥΜΙΟΣ ΒΕΡΓΟΣ 40.07 6η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
14 ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ 52.34 4η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
15 ΜΙΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 4Χ100 ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΑΣ 40.07 6η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
16 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ 15.67 6η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
17 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 4Χ100 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΡΑΚΑ 40.07 6η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
18 ΡΕΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΣΥΜΕΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 4.15 4η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
19 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΔΙΣΚΟ ΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ 55.34 5η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
20 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 59.87 31η ΘΕΣΗ ΣΤΟ W.R.
21 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 74.58 32η ΘΕΣΗ ΣΤΟ W.R.
22 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΜΑΣΚΙ 16.73 32η ΘΕΣΗ ΣΤΟ W.R.
23 ΓΚΟΥΣΙΝ ΤΑΤΙΑΝΑ ΥΨΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΣΙΩΜΟΥ 1.91 35η ΘΕΣΗ ΣΤΟ W.R.
24 ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 20000 Μ ΒΑΔΗΝ ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1.32.24 30η ΘΕΣΗ ΣΤΟ W.R.
25 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 110 ΕΜΠ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΡΟΛΛΑΣ 13.63 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Ο.Α.
26 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 100 ΕΜΠ ΙΩΑΝΝΑ ΣΙΩΜΟΥ 13.06 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Ο.Α.
27 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 50ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ 3.51.03 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Ο.Α.
28 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 400 M 52.89 ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ Ο.Α.
ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4Χ100 39.50 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
2 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 4Χ100 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ 39.50 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
3 ΓΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 4Χ100 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΖΗΚΟΣ 44.05 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
4 ΔΑΛΑΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 4Χ100 ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 44.05 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
5 ΕΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ 4Χ100 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 44.05 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
6 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 4Χ400 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 3.32.90 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
7 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΗΚΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΤΟΣ 6.33 6η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
8 ΜΑΡΙΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3.000 Μ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΡΕΣ 9.13.75 5η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
9 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4Χ100 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 39.50 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
10 ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 4Χ400 ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 3.32.90 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
11 ΤΡΥΒΙΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4Χ100 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 39.50 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
12 ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 4Χ400 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΖΗΚΟΣ 3.32.90 4η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΟΜΑΔΩΝ
13 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 4.37 11η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
14 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 10.000Μ ΣΑΒΒΑΣ ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ 29.36.98 9η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 4Χ100 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΜΑΣΚΙ 45.14 10η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
16 ΑΝΘΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 4Χ100 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 45.14 10η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
17 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΥΨΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΟΣΗΣ 1,85 12η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
18 ΜΑΛΤΑΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΥΨΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1.82 9η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
19 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 68.75 12η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
20 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 4Χ100 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 45.14 10η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
21 ΡΙΖΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΝΙΚΟΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ 5.35 10η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
22 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 4Χ100 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΠΟΥΡΙΔΗΣ 45.14 10η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
23 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 4Χ100 45.14 10η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ23
24 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 10 Χ.ΒΑΔΗΝ ΗΛΙΑΣ ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ 49.05 9η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
25 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΙΑΝΝΗ ΦΡΑΓΚΟΓΛΟΥ 18.75 6η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ20
26 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΗΛΙΟΣ 57.65 6η ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ Κ20
27 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 57.85 10η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
28 ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΑΚΗ 12.95 10η ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ Κ20
29 ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 20.33 42η ΘΕΣΗ ΣΤΟ W.R.

Related posts

Καλλιτεχνικό πατινάζ: Ολοκληρώθηκαν με επιτυχία τα «Τέστ Αξιολόγησης»

Κώστας Γεωργιάδης

Αμετάβλητη η κορυφή στους ελληνικούς πίνακες αξιολόγησης

Κώστας Γεωργιάδης

Ατομικό ρεκόρ βαθμών για την Μένια Τσιόβολου στην Ιταλία και σημαντικό βήμα πρόκρισης στους Χειμερινούς Ολυμπιακούς

Κώστας Γεωργιάδης