5.9 C
Ιωάννινα
27 Οκτωβρίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Παίδες και προμίνι 2009 στο παρκέ το Σαββατοκύριακο

Αγώνες σε παίδες και προμίνι 2009, περιλαμβάνει το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων υποδομών της ΕΣΚΑΒΔΕ.

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 25 – 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΣΚΟΡ
25/9/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 17:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
25/9/2021 ΔΑΚ ΑΣΤΑΚΟΥ 17:30 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΜΠΕΣΤΙΑΣ
25/9/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
25/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
25/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΜΠΕΣΤΙΑΣ
25/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:00 Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
25/9/2021 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ 18:00 ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
25/9/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 19:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΜΙΓΔΟΣ
25/9/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 12:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
25/9/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
25/9/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΙΓΑΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
25/9/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΤΣΙΓΑΣ ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
25/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΒΙΝΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
25/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ+ΣΤΕΦΑ
25/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:45 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΘΡΥΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗ
25/9/2021 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:00 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
25/9/2021 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:00 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΝΤΑΓΚΑΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
25/9/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 16:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΝΝΗΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
25/9/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 18:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΚΑΝΝΗΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
25/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:30 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. –
25/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:45 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΘΩΜΟΣ ΟΡ.
25/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΡΟΥΓΚΑΣ
25/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ Ν. ΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021
26/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΜΠΕΣΤΙΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
26/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
26/9/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 15:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΤΣΩΛΗΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
26/9/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 17:30 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΤΣΩΛΗΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
26/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:30 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
26/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:45 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΑΙΔΩΝ ΒΙΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
26/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
26/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 Α.Γ.Σ.Ι. – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΑΝΑΒΟΣ
26/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΝΑΒΟΣ ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ
26/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:45 ΘΡΥΛΟΣ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΥΔΑΣ
26/9/2021 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 17:00 ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
26/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΝΑΚΑΣ ΡΟΥΓΚΑΣ
26/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:30 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ ΠΡΟΜΙΝΙ 2009 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ

 

Related posts

Τα εισιτήρια για τον αγώνα με τον Παναθηναϊκό

Κώστας Γεωργιάδης

ΕΟΚ: Δωρεάν τα έντυπα για έκδοση δελτίων από 1/11

Κώστας Γεωργιάδης

ΓΕ Αγρινίου: Κάλεσμα για στήριξη των φιλάθλων στο πρώτο εντός έδρας

Κώστας Γεωργιάδης