28.3 C
Ιωάννινα
16 Αυγούστου 2022
ΒΟΛΛΕΥ

Πανελλήνιο πρωτάθλημα μπιτς βόλεϊ K19: Οι ομάδες που θα διεκδικήσουν τον τίτλο

beachvolleyeope

Το διήμερο 6-7 Αυγούστου διεξάγεται στο Karteros Beach Sports Center στο Ηράκλειο της Κρήτης η τελική φάση του πανελληνίου πρωταθλήματος Juniors Κ19 αγοριών-κοριτσιών.

Συνολικά 31 ομάδες από όλη την Ελλάδα θα διεκδικήσουν τους δύο τελευταίους (χρονικά) εγχώριους τίτλους της χρονιάς στις υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις του Karteros Beach Sports Center.

Να σημειώσουμε ότι η Κρήτη φιλοξενεί τελική φάση juniors για πρώτη μετά από 19 χρόνια, καθώς η προηγούμενη ήταν το 2003 όταν το Ρέθυμνο είχε φιλοξενήσει τους τελικούς Κ18 αγοριών-κοριτσιών.

Αναλυτικά οι ομάδες που θα συμμετάσχουν στο τουρνουά:

Ταμπλό κοριτσιών
1.Φανιουδάκη Ελευθερία/Φανιουδάκη Νικολέτα, ΕΣΠΕΚ
2.Καλουτσάκη Ελένη/Ματαλιωτάκη Θέμις, ΕΣΠΕΚ
3.Πιτσούλη Εμμανουέλα/Πρινιωτάκη Παρασκευή, ΕΣΠΕΚ
4.Κοντζεδάκη Ιωάννα/Φετφατζή Ελευθερία, ΕΣΠΕΚ
5.Κουκουδίτσκα Κορίνα/Λιόφτη Κατερίνα, ΕΠΕΣΘ
6.Γιαλαμά Εβελίνα/Μιχαηλίδου Άννα, ΕΠΕΣΘ
7.Καραδημήτρα Ευθυμία/Σκουλούδη Αμαλία, ΕΠΕΣΘ
8.Κατσιμήγα Κωνσταντίνα/Κούρκουλου Έλενα, ΕΣΠΕΠ
9.Αυγουστάτου Αμαλία/Λούκα Σοφία, ΕΣΠΕΠ
10.Γκιζέττη Σταματία/Πιτσιγκώνη Ελπίδα, ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
11.Γκίκα Νικολέτα/Θαρρενάκη Καλλιόπη, ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
12.Κατέρη Κατερίνα/Κοντακιώτη Αγγελική, ΕΣΠΑΑΑ
13.Παρίση Κωνσταντίνα/Πατακιάρα Ζωή, ΕΣΠΕΔΕ
14.Μόκαλη Γεωργία/Μόκαλη Δήμητρα,ΕΣΠΕ ΘΡ. / ΑΝ. ΜΑΚ
15.Κοντούδη Τόνια/Αναγνωστοπούλου Άννα, ΕΣΠΕΔΑ
16.Βασιλειάδου Ελπίδα/Ζειμπέκη Ολγα-Μαρία, ΕΣΠΕΜ

Ταμπλό αγοριών
1.Αστρινάκης Δημήτρης/Σπιταδάκης Ιωάννης, ΕΣΠΕΚ
2.Γαλιάκης Ιάσονας/Απλαδάς Σπύρος, ΕΣΠΕΚ
3.Δασκαλάκης Αντώνης/Σφακιανάκης Γιώργος, ΕΣΠΕΚ
4.Γεροβασίλης Γιώργος/Θανόπουλος Κωνσταντίνος, ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
5.Ιντρισλλάρι Αλέξανδρος/Παπαϊωάννου Δημήτρης, ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
6.Καλιόζης Δημήτρης/Καρδούλιας Ιωάννης, ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
7.Καραμανίδης Κοσμάς/Σταυρόπουλος Ευάγγελος, ΕΣΠΕ ΘΡ. / ΑΝ. ΜΑΚ
8.Κεσκίνης Κυριάκος/Κοντοστάθης Ανδρέας, ΕΣΠΕ ΘΡ. / ΑΝ. ΜΑΚ
9.Βένιος Κώστας/Καρύκας Αντώνης, ΕΣΠΑΑΑ
10.Γκουβάκης Βέργος/Φουμάκης Νίκος, ΕΣΠΑΑΑ
11.Γεωργιαδης Χριστόφορος/Ρουμελιώτης Φώτης, ΕΣΠΕΚΕΛ
12.Παξιμαδάκης Χάρης/Πηλίτσης Πέτρος, ΕΣΠΕΚΕΛ
13.Γιαννόπουλος Αθανάσιος/Παπανικολάου Γιώργος, ΕΣΠΕΜ
14.Πετρόπουλος Λεωνίδας/Σπύρου Κώστας, ΕΣΠΕΠ
15.Μηλιώνης Βίκτωρας/Ρέγκλης Ηλίας, ΕΣΠΕΔΑ

Related posts

Στην Κροατία η εθνική ομάδα

Κώστας Γεωργιάδης

Βαλκανικό νεανίδων: Στην 4η θέση η εθνική ομάδα

Κώστας Γεωργιάδης

«Κάναμε ένα ακόμη βήμα»

Κώστας Γεωργιάδης