11.9 C
Ιωάννινα
24 Φεβρουαρίου 2024
ΜΠΑΣΚΕΤ

Που αγωνίζονται οι ομάδες των Ιωαννίνων (25-26/11)

Όλες οι ομάδες των Ιωαννίνων που αγωνίζονται στις εθνικές κατηγορίες, έχουν υποχρεώσεις το Σαββατοκύριακο.

Διαιτητές – Κομισάριοι Εθνικών Πρωταθλημάτων (25-26/11)

Διαιτητές – Κομισάριοι Α1 Γυναικών (7η αγωνιστική, 25-26/11)

Σάββατο 25/11

ΠΑΟΚ 12.30 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός Γερακίνης-Παζώλης-Χατζηχαρίσης (Λαζαρίδης)

Κυριακή 26/11

Εσπέρου 12.30 Εσπερίδες Καλλιθέας-Νίκη Λευκάδας Ασλανίδης-Τσατταλιού-Τσικριτσάκη (Σαμαρτζή)

Ιβανώφειο 16.00 Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα Ταρενίδης-Χρυσάφης-Νέδογλου (Αργυρού)

Π. Γιαννακόπουλος 14.30 Παναθηναϊκός-Ελευθερία Μοσχάτου Αναστασίου-Κιούλαφας-Τσούρη (Ζαγκλής)

Δ. Καλτσάς 13.45 Αθηναϊκός-Εύνικος Θεοδωρόπουλος-Αργυρούδης-Ναστούλης (Δήμου)

Διαιτητές – Κομισάριοι National League 1 (25-26/11)

1ος Όμιλος (8η αγωνιστική)

Σάββατο 25/11

Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Καλογερόπουλος Φ.-Κούλης Χαρ.-Αντωνιάδης (Ζώης)

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Παγκράτι Καρακάσης-Τσακιράκη-Καμήτσος (Ναλετάκης Ιωάν.)

Μιχ. Μουρούτσος 17.00 Δάφνη-Έσπερος Κονταράτος-Σκουλαρίκης-Ραπτογιάννης (Αλετράς)

Τάκης Βογιατζής 17.00 Πανελευσινιακός-Αναγέννηση Κουτσοδήμος-Μαρίγλη-Χαϊνά (Λιμνιάτης)

Στ. Βενέτης 17.00 Αιγάλεω-Πρωτέας Βούλας Σπυρόπουλος-Παπαδόπουλος Χρ.-Καψιώχας (Παπάντος)

Κυριακή 26/11

Σοφία Μπεφόν 14.00 Π. Φάληρο-ΑΠΑΣ Νάξου Τα Φανάρια Κανελλόπουλος-Μακρόπουλος-Λιαρομμάτης (Ζερβούδης)

Ρεπό: ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ

2ος Όμιλος (7η αγωνιστική)

Σάββατο 25/11

Ιωαννίνων (Ν) 16.00 Βίκος Ιωαννίνων-Πανελλήνιος Κατωτικίδης-Γεωργούλης-Λυγούρας (Τζαμάκου)

Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Νήαρ Ηστ Λόρτος-Παπαθανασίου-Αγραφιώτης Β. (Μόρφη)

ΔΑΚ Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρεβενών-Εθνικός Λειβαδιάς Αναστασιάδης Β.-Κώνης-Κανελλίδης (Βόντζας)

Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Σοφάδες Λογοθέτης-Καραμπιτσάκος-Ελ Ανύ (Δραμεσιώτης)

Κατσιμήδειο 12.00 Τρίκαλα Basket –ΝΕΟ Ληξουρίου Σταματόπουλος-Μαραμής-Γιατρόπουλος (Χλωρός Ν.)

Τετάρτη 29/11

Ληξουρίου 14.00 ΝΕΟ Ληξουρίου-Εθνικός Καρακάσης-Μακρόπουλος-Λιαρρομάτης (Κοκορδάτος)

Ρεπό: Αίολος Αγυιάς

3ος Όμιλος (8η αγωνιστική)

Σάββατο 25/11

Δ. Κραχτίδης 17.00 ΚΑΟ Δράμας-Γέφυρα Χατζημπαλίδης-Λαδάς-Νέδογλου (Γαϊτάνης)

2ου Γ.Λ. Κομοτηνής 17.00 Κομοτηνή-Φίλιππος Βέροιας Σελεβός-Σιταρίδης-Δικταπανίδης (Αποστολίδης)

Καλαμαριάς 17.00 ΑΟ Αρετσού Καλαμαριάς-Μαχητές Πεύκων Πειραματικού Εκίζογλου-Ηλιόπουλος-Μιχέλη Ευ. (Θεοδώρου)

11ο Δημοτικό 17.00 ΔΕΚΑ-Πανσερραϊκός Παπαγεωργίου-Ντούρας-Ράπτης (Τοζακίδης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Λεύκιππος Ξάνθης Πράττος-Θεοδωρίδης-Μπουγλός Π. (Πανταζής)

Μίμης Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Μακεδονικός Αγραφιώτης Γρ.-Καντερές-Αθανασιάδης Αθ. (Παπαδόπουλος Ν.)

Ρεπό: ΕΚ Καβάλας

Τετάρτη 29/11 (7η αγωνιστική)

Γέφυρας 19.30 Γέφυρα-ΔΕΚΑ Λόρτος-Κοντογιάννης-Δικταπανίδης (Θεοδώρου)

Διαιτητές – Κομισάριοι National League 2 (6η αγωνιστική, 26/11)

1ος Όμιλος

Κυριακή 26/11

Promitheas Park 19.00 Προμηθέας 2014-Αστέρας Τεμένης Λάμπος-Διαμαντής-Μπολάνος (Σπυρόπουλος)

Νέο Τ9 Κωστακίων 17.00 Δόξα Πύρρου Άρτας-ΑΕ Γλαύκου Εσπέρου Φασόλης-Μπαβέλας-Βομπίρης (Καραδήμας)

Ιωάννινων (Ν) 17.00 Ιωάννινα ΣΚ-Γαργαλιάνων Εκίζογλου-Αναστασιάδης Γ.-Κούρογλου (Μίγδος)

Ν. Κίου 17.00 Αργοναύτης-Παναχαϊκή Ευφραιμίδης-Πολάτογλου-Στραγαλινός (Τοκαλτίδης)

Κάτω Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-ΑΓΣ Ιωαννίνων Χρόνης-Μπερέτσος-Ζαφείρη (Θεοδοσόπουλος)

Παραμυθιάς 17.00 ΚΑΕ Παραμυθιάς-Ιόνιος Παπαγεωργίου-Ηλιόπουλος-Κασούμης (Μπαλαμπάνης)

2ος Όμιλος

Σάββατο 25/11

Δαϊς 20.30 Δούκας-ΑΚ Μπάσκετ Ελευσίνας Σπυρλιδάκης-Μπον-Κουτίβης (Κυριόγλου)

Κυριακή 26/11

Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αργοναύτης Τρ. Πετράκης Ιωάν.-Σάλτας-Ρώτας (Θωμάς)

Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ Παλαίμων-Ίκαρος Καλλιθέας Μπακετέα-Νικόλιας-Σπυρόπουλος Αντ. (Σακελλάρης)

Δ. Περιστεράκης 13.00 Πανναξιακός-Πέρα Ανδρεόπουλος-Διόλατζης-Τζαγκατζής (Καραμπίνης)

Γεωργία Λαούδη 17.00 ΚΑΠ-Πικέρμι Κηπώσης-Σίμα-Γερός (Γιαλιάς)

Ρεπό: Ηλυσιακός

3ος Όμιλος

Σάββατο 25/11

Αγ. Αναργύρων 19.15 ΓΕ Αγ. Αναργύρων-Ένωση Ιλίου Παπαδόπουλος Ανδ.-Παπανικολάου Ιωάν.-Κατσέλη (Φαλούκας)

Κυριακή 26/11

ΕΑΚ Χανίων 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Νίκη Αμαρουσίου Λιόνας-Τσάλας-Αποστολόπουλος (Πετράκης)

Α’ Μοσχάτου 17.00 Ελευθερία Μ.-ΚΟ Χολαργού Περδετζόγλου-Βαγγάλης-Καραπαπάς (Σταθούλης)

Α’ Ηλιούπολης 17.00 Ηλιούπολη-Πεύκη-Παπαγεωργίου Δήμ.-Ψύχας-Αρτελάρης (Γκόγκας)

Λίντο 17.00 Ηράκλειο-Δάφνη Δ. Πλέγας-Παπαδόπουλος Νικ.-Θεοδοσόπουλος (Μακρής)

Π. Σαλπέας 17.00 Πορφύρας-Ερμής Αργυρούπολης Μαυρέλης-Αυγερινός-Κολίλας (Φιλίππου Χριστίνα)

4ος Όμιλος

Κυριακή 26/11

Εκπ. Φρυγανιώτη 17.00 Εκπ. Φρυγανιώτη-Μελίκη Ντούρας-Καντζουρίδης-Τριανταφύλλου (Κωστίκας)

Μεσοποταμίας 17.00 Καστοριά-ΑΕ Λάρισας Καντερές-Καραβάς-Πλιάκος (Κηπουρίδης)

Δ. Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Ολυμπιακός Βόλου Αγραφιώτης Γρ.-Κολοκυθάς-Δώνης (Καρακώστας)

Μπάρας 17.00 Τρίκαλα-Αλμυρός Ευφραιμίδης Σ.-Τοπαλίδης-Μιχέλης (Γκούτας)

ΣΣ Κατερίνης17.00 Πιερικός Αρχέλαος-ΚούΠα Κιλκίς Μαραμής-Κλεπουσνιώτου-Σκρίνος (Γιαμούζης)

Άργους Ορεστικό 17.00 Άργος Ορ.-Αετοί Βέροιας Τσαρδούλιας Τ.-Αθανασιάδης Βλ.-Αβρονιδάκης (Πλεξίδας)

5ος Όμιλος

Κυριακή 26/11

Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Σταυρούπολη Κοντογιάννης-Ντόνης-Μιχέλη (Φωτιάδης)

Σιδηροκάστρου 18.00 Ρούπελ Σιδ.-Ναύαρχος Βότσης Ελευθεριάδης-Θεοδωρίδης-Καρυπίδης (Δημάδης)

Κορδελιού 17.00 Όλυμπος ΕΚΕ-Ακ. Μπάσκετ Μουδ. Χατζηκώστας-Χάνος-Γεωργουσόπουλος (Σιμητόπουλος Ιωάν.)

Βασιλικών 17.00 ΓΑΣ Βασιλικών-Ασπίς Ξάνθης Χατζηχαρίσης-Ράπτης-Νικολαϊδης (Παπαδόπουλος Ιωάν.)

Λαγυνών 17.00 Εθνικός Λ.-ΜΠΑΣ Αγ. Βαρβάρας Γιαννούλης-Κάννης-Γκαρτζονίκας (Καυχίτσας)

Ν. Μουδανιών 17.00 ΚΑΟΧ Ευρώπη 87-Ιωνικός Ιωνίας Παπαγερίδης-Πράττος-Αναστασιάδης Π. (Μανιός)

Διαιτητές – Κομισάριοι Α2 Γυναικών (7η αγωνιστική, 26/11)

1ος Όμιλος

Κυριακή 26/11

Π. Σαλπέας 14.00 Πορφύρας-Π. Φάληρο Οικονόμου-Μύζικας (Καλαρέμας)

Παν. Τριανταφύλλου 13.30 ΚΑΟ Μελισσίων-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Γαρινή-Γεωργόπουλος Χ. (Παπαφωτίου)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 13.30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ιωνικός ΝΦ Δημουλάς-Αλεξόπουλος Χ. (Μοσκοβής)

Promitheas Park 15.00 Προμηθέας Π.-Αγ. Παρασκευή Ξηροκώστας-Γκαραβέλλος (Κοκορδάτος)

Υμηττού 17.00 Αμύντας-Δανοί Άργους Πετράκης Γ.-Τζανετάκης (Αλετράς)

Ανθούπολης 14.30 ΑΕΚ Περιστερίου-Σπόρτιγκ Παλογέλης-Αλεξόπουλος Π. (Παπάντος)

Γ. Στεφανόπουλος 17.00 Άμιλλα Περιστερίου-Τερψιθέα Αντωνέλου-Μούστρης (Φλώρος)

2ος Όμιλος

Κυριακή 26/11

Αλ. Δημόγλου 12.30 Πάνθηρες Καβάλας-Άρης Παπαδόπουλος Γρ.-Γκαντίδης Θ. (Μπακλατζής)

ΣΣ Κατερίνης 13.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ανόρθωση Βόλου Λαμπρέλλης-Σιούλας (Βάτσιος)

Ν. Ρύσιου 13.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Ολύμπια Λάρισας Μαρτυγάκης-Πετράκης (Πολυχρονίδης)

1ο-2ο Λύκειο Πτολεμαϊδας 14.00 Απόλλων Πτ.-Πυλαία Λυτροσυγκούνης-Πάνος (Κηπουρίδης)

ΜΕΝΤ 13.00 ΜΕΝΤ-Πανόραμα Σμπρίνης-Τσαπόγα (Παραλικίδης)

Ιωαννίνων (Ν) 14.00 Ιωάννινα ΣΚ-Πανσερραϊκός Αναστασιάδης Γ.-Κούρογλου (Τζαμάκου)

Ρεπό: Παναθλητικός

Related posts

Ρεπό την 3η αγωνιστική για τον ΑΓΣΙ WBC

Κώστας Γεωργιάδης

Με στόχο την τρίτη νίκη οι γυναίκες του IBC

Κώστας Γεωργιάδης

Δύσκολοι αγώνες για το IBC και τον ΑΓΣΙ

Κώστας Γεωργιάδης