20.9 C
Ιωάννινα
24 Σεπτεμβρίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Πρεμιέρα για παίδες και νεανίδες

Ξεκινάει το Σαββατοκύριακο η σεζόν στα πρωταθλήματα νεανίδων και παίδων της ΕΣΚΑΒΔΕ.

Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 11 – 12 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021
11/9/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
11/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΜΠΕΣΤΙΑΣ
11/9/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:00 Γ.Ε ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
11/9/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 19:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΙΓΑΣ
11/9/2021 ΝΈΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 14:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΓΔΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
11/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Ο ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 16:15 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
11/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:45 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ+ΣΤΕΦΑ
11/9/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 15:00 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΚΟΛΥΔΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ
11/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 11:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΝΑΚΑΣ
11/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 13:15 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΙΣΘΟΟΣ(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ
11/9/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:30 ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021
12/9/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 15:45 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
12/9/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18:00 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ
12/9/2021 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:00 Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΛΗΜΑΤΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ 16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021
16/9/2021 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΤΑΣ 21:30 Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ

Related posts

Παίδες και προμίνι 2009 στο παρκέ το Σαββατοκύριακο

Κώστας Γεωργιάδης

Με τη φανέλα του ΑΓΣΙ WBC η Ελένη Παππά

Κώστας Γεωργιάδης

Εννέα αναμετρήσεις στο πρόγραμμα του Νέου Κλειστού

Κώστας Γεωργιάδης