15.9 C
Ιωάννινα
16 Οκτωβρίου 2021
ΜΠΑΣΚΕΤ

Πρεμιέρα για τους έφηβους και τις κορασίδες

Αρκετά φιλικά αλλά και αγώνες των πρωταθλημάτων εφήβων, κορασίδων, παίδων και προμίνι 2009, περιλαμβάνει το πρόγραμμα του τριημέρου (1-3/10).
Κ.Ε.Δ / Ε.Σ.ΚΑ.ΒΔ.Ε. – ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ : 1 – 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β’ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
1/10/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 19:15 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ ΦΙΛΙΚΟ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
2/10/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 15:30 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΛΥΤΡΑΣ –
2/10/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 18:00 Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ ΕΦΗΒΩΝ ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
2/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 12:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΜΙΝΙ 2009 ΓΚΟΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
2/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 14:00 Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. – Π.Α.Σ ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΕΦΗΒΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ
2/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Λ.Φ.Α. 93′ ΜΙΝΙ 2009 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ. ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥ ΚΑΣ.
2/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΕΦΗΒΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΤΣΙΓΑΣ
2/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:00 ΦΙ.ΜΠΑ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΜΙΝΙ 2009 ΓΚΟΤΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
2/10/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 12:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
2/10/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14:00 Λ.Κ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ ΜΙΝΙ 2009 ΓΑΛΗΝΑΣ ΧΡ. ΛΑΒΔΑΡΙΑΣ
2/10/2021 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11:00 Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΝΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2/10/2021 ΝΕΟ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 11:00 Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Κ.Α.Ε ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ ΜΙΝΙ 2009 ΚΟΛΥΔΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ
2/10/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΜΙΝΙ 2009 ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
2/10/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 12:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ε ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΩΛΗΣ
2/10/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 9:00 Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΒΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗ
2/10/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 20:45 Π.Α.Σ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΝΤΑΓΚΑΣ ΚΛΗΜΑΤΑΣ
2/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) ΜΙΝΙ 2009 ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΝΑΚΑΣ
2/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:15 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΕΦΗΒΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΡΟΥΓΚΑΣ
2/10/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Σ. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΦΙΛΙΚΟ ΤΣΙΓΑΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
2/10/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 18:30 ΑΓΩΝΑΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΦΙΛΙΚΟ ΚΑΝΝΗΣ ΘΩΜΟΣ Β.
ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021
3/10/2021 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 16:30 Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΦΙΜΠΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΛΥΤΡΑΣ
3/10/2021 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 13:00 Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΗΜΑΚΑΚΗ ΛΥΤΡΑΣ
3/10/2021 ΝΕΟ ΑΣΤΑΚΟΥ 12:00 ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ ΠΑΙΔΩΝ ΓΚΟΤΑΣ ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Θ.
3/10/2021 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:00 Α.Λ.Φ.Α. 93′ – Α.Σ. ΛΕΩΝ ΜΕΣΟΛ. ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
3/10/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 11:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΤΣΙΓΑΣ
3/10/2021 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14:00 Α.Σ. ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΑΛΗΝΑΣ Β. ΤΣΙΓΑΣ
3/10/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 10:00 Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ
3/10/2021 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ 16:00 Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΦΙΛΙΚΟ ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΤΣΩΛΗΣ
3/10/2021 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 11:00 Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΙΔΩΝ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Θ. ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ+ΣΤΕΦΑ
3/10/2021 ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:00 Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΜΙΝΙ 2009 ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΠΑΠΠΑΣ Ν.
3/10/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 10:15 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι. ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
3/10/2021 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 12:15 Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) ΜΙΝΙ 2009 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ
3/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 10:00 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ(Β) – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ(Β) ΠΑΙΔΩΝ ΝΑΚΑΣ –
3/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 12:15 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΝΑΚΑΣ
3/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 14:30 Ν.Α.Ο. ΝΑΥΣΙΘΟΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΘΩΜΟΣ ΟΡ. ΡΟΥΓΚΑΣ
3/10/2021 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 16:45 Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ Ν. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΜΙΝΙ 2009 ΜΠΟΥΧΑΓΙΑΡ ΡΟΥΓΚΑΣ

Related posts

Αναβλήθηκε το Τρίτων-Χαρίλαος Τρικούπης

Κώστας Γεωργιάδης

Πρεμιέρα με περίπατο στην Κέρκυρα για τους Μολοσσούς BC

Κώστας Γεωργιάδης

Τρίτων-Χαρίλαος Τρικούπης Live Streaming

Κώστας Γεωργιάδης