26.2 C
Ιωάννινα
21 Σεπτεμβρίου 2021
ΒΟΛΛΕΥ

Πρεμιέρα εκτός με τη ΧΑΝΘ ο Πανηπειρωτικός! Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Ανδρών

panipeirotikos agiasmos 2020

Με αντίπαλο τη ΧΑΝΘ εκτός έδρας, ξεκινάει τις υποχρεώσεις του στην Α2 Ανδρών, ο Πανηπειρωτικός.

Το πρώτο σερβίς είναι προγραμματισμένο για για το Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021.

Το πλήρες πρόγραμμα της Α2 Ανδρών όπως προέκυψε από την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε το πρωί της Πέμπτης στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ:

Α’ ΖΩΝΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (6/11) 6η αγωνιστική (11/12)

Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΡΕΠΟ
ΓΣ Πετρούπολης-ΑΣ Κόροιβος

2η αγωνιστική (13/11) 7η αγωνιστική (18/12)

ΓΣ Πετρούπολης Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΣ Κόροιβος-ΡΕΠΟ

3η αγωνιστική (20/11) 8η αγωνιστική (8/1)

ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΓΣ Πετρούπολης
ΡΕΠΟ-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου-ΑΣ Κόροιβος

4η αγωνιστική (27/11) 9η αγωνιστική (15/1)

ΓΣ Πετρούπολης-ΡΕΠΟ
Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου-ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΣ Κόροιβος-ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης

5η αγωνιστική (4/12) 10η αγωνιστική (22/1)

ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης-ΓΣ Πετρούπολης
ΡΕΠΟ-Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου
ΑΕΠ Ολυμπιάς-ΑΣ Κόροιβος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (6/11) 6η αγωνιστική (11/12)

ΑΟ Φλοίσβος-ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας-ΣΦΑΜ Φοίβος
ΓΕ Ηρακλείου-ΑΕ Αρμενίων

2η αγωνιστική (13/11) 7η αγωνιστική (18/12)

ΓΕ Ηρακλείου-ΑΟ Φλοίσβος
ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας
ΑΕ Αρμενίων-ΣΦΑΜ Φοίβος

3η αγωνιστική (20/11) 8η αγωνιστική (8/1)

ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας-ΓΕ Ηρακλείου
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΟ Φλοίσβος-ΑΕ Αρμενίων

4η αγωνιστική (27/11) 9η αγωνιστική (15/1)

ΓΕ Ηρακλείου-ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΟ Φλοίσβος-ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας
ΑΕ Αρμενίων-ΑΟ Νέοι Βύρωνος

5η αγωνιστική (4/12) 10η αγωνιστική (22/1)

ΑΟ Νέοι Βύρωνος-ΓΕ Ηρακλείου
ΣΦΑΜ Φοίβος-ΑΟ Φλοίσβος
ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας-ΑΕ Αρμενίων

Β’ ΖΩΝΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (6/11) 6η αγωνιστική (11/12)

ΑΣ Μακεδονικός-ΑΕΝ Πανοράματος
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΑΠΣ Φθία
ΧΑΝΘ-ΓΣ Πανηπειρωτικός

2η αγωνιστική (13/11) 7η αγωνιστική (18/12)

ΧΑΝΘ-ΑΣ Μακεδονικός
ΑΕΝ Πανοράματος-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΠΣ Φθία

3η αγωνιστική (20/11) 8η αγωνιστική (8/1)

ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Φθία-ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΣ Μακεδονικός-ΓΣ Πανηπειρωτικός

4η αγωνιστική (27/11) 9η αγωνιστική (15/1)

ΧΑΝΘ-ΑΠΣ Φθία
ΑΣ Μακεδονικός-ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΓΣ Πανηπειρωτικός-ΑΕΝ Πανοράματος

5η αγωνιστική (4/12) 10η αγωνιστική (22/1)

ΑΕΝ Πανοράματος-ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Φθία-ΑΣ Μακεδονικός
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας-ΓΣ Πανηπειρωτικός

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική (6/11) 6η αγωνιστική (11/12)

ΟΠΑΘ Περσέας-ΜΓΣ Εθνικός
ΑΣΑ Έβρος-Ένωση Τούμπας
ΡΕΠΟ-ΑΣ Ελπίς

2η αγωνιστική (13/11) 7η αγωνιστική (18/12)

ΡΕΠΟ-ΟΠΑΘ Περσέας
ΜΓΣ Εθνικός-ΑΣΑ Έβρος
ΑΣ Ελπίς-Ένωση Τούμπας

3η αγωνιστική (20/11) 8η αγωνιστική (8/1)

ΑΣΑ Έβρος-ΡΕΠΟ
Ένωση Τούμπας-ΜΓΣ Εθνικός
ΟΠΑΘ Περσέας-ΑΣ Ελπίς

4η αγωνιστική (27/11) 9η αγωνιστική (15/1)

ΡΕΠΟ-Ένωση Τούμπας
ΟΠΑΘ Περσέας-ΑΣΑ Έβρος
ΑΣ Ελπίς-ΜΓΣ Εθνικός

5η αγωνιστική (4/12) 10η αγωνιστική (22/1)

ΜΓΣ Εθνικός-ΡΕΠΟ
Ένωση Τούμπας-ΟΠΑΘ Περσέας
ΑΣΑ Έβρος-ΑΣ Ελπίς

Related posts

Όροι διεξαγωγής επίσημων φιλικών αγώνων

Κώστας Γεωργιάδης

Ανανέωσε και η Άννα Τάσση στον ΠΑΣ Γιάννινα

Κώστας Γεωργιάδης

Μνημόνιο συνεργασίας της Ε.Ο.ΠΕ. με το Πανεπιστήμιο Πελοποννήσου

Κώστας Γεωργιάδης