23.9 C
Ιωάννινα
26 Ιουλίου 2021
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Πρεμιέρα στη Νέα Σμύρνη

fash n.smyrnh

fash n.smyrnhΆρωμα Super League είχε η σημερινή ημέρα σαν παρένθεση από τα Ευρωπαϊκά ματς.

Και αυτό γιατί πραγματοποίηθηκε η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος. Ο ΠΑΣ ξεκινάει τη σεζόν κόντρα στον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη.

Η σέντρα είναι το Σαββατοκύριακο 20-21 Αυγούστου και η λήξη στις 30 Απριλίου 2017.

Το πρόγραμμα αναλυτικά:

1η Αγωνιστική
ΑΕΛ    –    Βέροια
Πλατανιάς    –    Παναθηναϊκός
Ηρακλής    –    Ξάνθη
Κέρκυρα    –    Ατρόμητος
Ολυμπιακός    –    Αστέρας Τρίπολης
Λεβαδειακός    –    ΠΑΟΚ
ΑΕΚ    –    Παναιτωλικός
Πανιώνιος    –    ΠΑΣ Γιάννινα

2η Αγωνιστική
Πλατανιάς    –    ΑΕΛ
Βέροια    –    Ηρακλής
Παναθηναϊκός    –    Κέρκυρα
Ξάνθη    –    Ολυμπιακός
Ατρόμητος    –    Λεβαδειακός
Αστέρας Τρίπολης    –    ΑΕΚ
ΠΑΟΚ    –    ΠΑΣ Γιάννινα
Παναιτωλικός    –    Πανιώνιος

3η Αγωνιστική
ΑΕΛ    –    Ηρακλής
Κέρκυρα    –    Πλατανιάς
Ολυμπιακός    –    Βέροια
Λεβαδειακός    –    Παναθηναϊκός
ΑΕΚ    –    Ξάνθη
ΠΑΣ Γιάννινα    –    Ατρόμητος
Πανιώνιος    –    Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΟΚ    –    Παναιτωλικός

4η Αγωνιστική
Κέρκυρα    –    ΑΕΛ
Ηρακλής    –    Ολυμπιακός
Πλατανιάς    –    Λεβαδειακός
Βέροια    –    ΑΕΚ
Παναθηναϊκός    –    ΠΑΣ Γιάννινα
Ξάνθη    –    Πανιώνιος
Ατρόμητος    –    Παναιτωλικός
Αστέρας Τρίπολης    –    ΠΑΟΚ

5η Αγωνιστική
ΑΕΛ    –    Ολυμπιακός
Λεβαδειακός    –    Κέρκυρα
ΑΕΚ    –    Ηρακλής
ΠΑΣ Γιάννινα    –    Πλατανιάς
Πανιώνιος    –    Βέροια
Παναιτωλικός    –    Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ    –    Ξάνθη
Ατρόμητος    –    Αστέρας Τρίπολης

6η Αγωνιστική
Λεβαδειακός    –    ΑΕΛ
Ολυμπιακός    –    ΑΕΚ
Κέρκυρα    –    ΠΑΣ Γιάννινα
Ηρακλής    –    Πανιώνιος
Πλατανιάς    –    Παναιτωλικός
Βέροια    –    ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός    –    Αστέρας Τρίπολης
Ξάνθη    –    Ατρόμητος

7η Αγωνιστική
ΑΕΛ    –    ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννινα    –    Λεβαδειακός
Πανιώνιος    –    Ολυμπιακός
Παναιτωλικός    –    Κέρκυρα
ΠΑΟΚ    –    Ηρακλής
Αστέρας Τρίπολης    –    Πλατανιάς
Ατρόμητος    –    Βέροια
Παναθηναϊκός    –    Ξάνθη

8η Αγωνιστική
ΠΑΣ Γιάννινα    –    ΑΕΛ
ΑΕΚ    –    Πανιώνιος
Λεβαδειακός    –    Παναιτωλικός
Ολυμπιακός    –    ΠΑΟΚ
Κέρκυρα    –    Αστέρας Τρίπολης
Ηρακλής    –    Ατρόμητος
Πλατανιάς    –    Ξάνθη
Βέροια    –    Παναθηναϊκός

9η Αγωνιστική
ΑΕΛ    –    Πανιώνιος
Παναιτωλικός    –    ΠΑΣ Γιάννινα
ΠΑΟΚ    –    ΑΕΚ
Αστέρας Τρίπολης    –    Λεβαδειακός
Ατρόμητος    –    Ολυμπιακός
Ξάνθη    –    Κέρκυρα
Παναθηναϊκός    –    Ηρακλής
Βέροια    –    Πλατανιάς

10η Αγωνιστική
Παναιτωλικός    –    ΑΕΛ
Πανιώνιος    –    ΠΑΟΚ
ΠΑΣ Γιάννινα    –    Αστέρας Τρίπολης
ΑΕΚ    –    Ατρόμητος
Λεβαδειακός    –    Ξάνθη
Ολυμπιακός    –    Παναθηναϊκός
Κέρκυρα    –    Βέροια
Ηρακλής    –    Πλατανιάς

11η Αγωνιστική
ΑΕΛ    –    ΠΑΟΚ
Αστέρας Τρίπολης    –    Παναιτωλικός
Ατρόμητος    –    Πανιώνιος
Ξάνθη    –    ΠΑΣ Γιάννινα
Παναθηναϊκός    –    ΑΕΚ
Βέροια    –    Λεβαδειακός
Πλατανιάς    –    Ολυμπιακός
Ηρακλής    –    Κέρκυρα

12η Αγωνιστική
Αστέρας Τρίπολης    –    ΑΕΛ
ΠΑΟΚ    –    Ατρόμητος
Παναιτωλικός    –    Ξάνθη
Πανιώνιος    –    Παναθηναϊκός
ΠΑΣ Γιάννινα    –    Βέροια
ΑΕΚ    –    Πλατανιάς
Λεβαδειακός    –    Ηρακλής
Ολυμπιακός    –    Κέρκυρα

13η Αγωνιστική
ΑΕΛ    –    Ατρόμητος
Ξάνθη    –    Αστέρας Τρίπολης
Παναθηναϊκός    –    ΠΑΟΚ
Βέροια    –    Παναιτωλικός
Πλατανιάς    –    Πανιώνιος
Ηρακλής    –    ΠΑΣ Γιάννινα
Κέρκυρα    –    ΑΕΚ
Ολυμπιακός    –    Λεβαδειακός

14η Αγωνιστική
Ξάνθη    –    ΑΕΛ
Ατρόμητος    –    Παναθηναϊκός
Αστέρας Τρίπολης    –    Βέροια
ΠΑΟΚ    –    Πλατανιάς
Παναιτωλικός    –    Ηρακλής
Πανιώνιος    –    Κέρκυρα
ΠΑΣ Γιάννινα    –    Ολυμπιακός
ΑΕΚ    –    Λεβαδειακός

15η Αγωνιστική
ΑΕΛ    –    Παναθηναϊκός
Βέροια    –    Ξάνθη
Πλατανιάς    –    Ατρόμητος
Ηρακλής    –    Αστέρας Τρίπολης
Κέρκυρα    –    ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός    –    Παναιτωλικός
Λεβαδειακός    –    Πανιώνιος
ΑΕΚ    –    ΠΑΣ Γιάννινα

16η Αγωνιστική
Βέροια    –    ΑΕΛ
Παναθηναϊκός    –    Πλατανιάς
Ξάνθη    –    Ηρακλής
Ατρόμητος    –    Κέρκυρα
Αστέρας Τρίπολης    –    Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ    –    Λεβαδειακός
Παναιτωλικός    –    ΑΕΚ
ΠΑΣ Γιάννινα    –    Πανιώνιος

17η Αγωνιστική
ΑΕΛ    –    Πλατανιάς
Ηρακλής    –    Βέροια
Κέρκυρα    –    Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός    –    Ξάνθη
Λεβαδειακός    –    Ατρόμητος
ΑΕΚ    –    Αστέρας Τρίπολης
ΠΑΣ Γιάννινα    –    ΠΑΟΚ
Πανιώνιος    –    Παναιτωλικός

18η Αγωνιστική
Ηρακλής    –    ΑΕΛ
Πλατανιάς    –    Κέρκυρα
Βέροια    –    Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός    –    Λεβαδειακός
Ξάνθη    –    ΑΕΚ
Ατρόμητος    –    ΠΑΣ Γιάννινα
Αστέρας Τρίπολης    –    Πανιώνιος
Παναιτωλικός    –    ΠΑΟΚ

19η Αγωνιστική
ΑΕΛ    –    Κέρκυρα
Ολυμπιακός    –    Ηρακλής
Λεβαδειακός    –    Πλατανιάς
ΑΕΚ    –    Βέροια
ΠΑΣ Γιάννινα    –    Παναθηναϊκός
Πανιώνιος    –    Ξάνθη
Παναιτωλικός    –    Ατρόμητος
ΠΑΟΚ    –    Αστέρας Τρίπολης

20η Αγωνιστική
Ολυμπιακός    –    ΑΕΛ
Κέρκυρα    –    Λεβαδειακός
Ηρακλής    –    ΑΕΚ
Πλατανιάς    –    ΠΑΣ Γιάννινα
Βέροια    –    Πανιώνιος
Παναθηναϊκός    –    Παναιτωλικός
Ξάνθη    –    ΠΑΟΚ
Αστέρας Τρίπολης    –    Ατρόμητος

21η Αγωνιστική
ΑΕΛ    –    Λεβαδειακός
ΑΕΚ    –    Ολυμπιακός
ΠΑΣ Γιάννινα    –    Κέρκυρα
Πανιώνιος    –    Ηρακλής
Παναιτωλικός    –    Πλατανιάς
ΠΑΟΚ    –    Βέροια
Αστέρας Τρίπολης    –    Παναθηναϊκός
Ατρόμητος    –    Ξάνθη

22η Αγωνιστική
ΑΕΚ    –    ΑΕΛ
Λεβαδειακός    –    ΠΑΣ Γιάννινα
Ολυμπιακός    –    Πανιώνιος
Κέρκυρα    –    Παναιτωλικός
Ηρακλής    –    ΠΑΟΚ
Πλατανιάς    –    Αστέρας Τρίπολης
Βέροια    –    Ατρόμητος
Ξάνθη    –    Παναθηναϊκός

23η Αγωνιστική
ΑΕΛ    –    ΠΑΣ Γιάννινα
Πανιώνιος    –    ΑΕΚ
Παναιτωλικός    –    Λεβαδειακός
ΠΑΟΚ    –    Ολυμπιακός
Αστέρας Τρίπολης    –    Κέρκυρα
Ατρόμητος    –    Ηρακλής
Ξάνθη    –    Πλατανιάς
Παναθηναϊκός    –    Βέροια

24η Αγωνιστική
Πανιώνιος    –    ΑΕΛ
ΠΑΣ Γιάννινα    –    Παναιτωλικός
ΑΕΚ    –    ΠΑΟΚ
Λεβαδειακός    –    Αστέρας Τρίπολης
Ολυμπιακός    –    Ατρόμητος
Κέρκυρα    –    Ξάνθη
Ηρακλής    –    Παναθηναϊκός
Πλατανιάς    –    Βέροια

25η Αγωνιστική
ΑΕΛ    –    Παναιτωλικός
ΠΑΟΚ    –    Πανιώνιος
Αστέρας Τρίπολης    –    ΠΑΣ Γιάννινα
Ατρόμητος    –    ΑΕΚ
Ξάνθη    –    Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός    –    Ολυμπιακός
Βέροια    –    Κέρκυρα
Πλατανιάς    –    Ηρακλής

26η Αγωνιστική
ΠΑΟΚ    –    ΑΕΛ
Παναιτωλικός    –    Αστέρας Τρίπολης
Πανιώνιος    –    Ατρόμητος
ΠΑΣ Γιάννινα    –    Ξάνθη
ΑΕΚ    –    Παναθηναϊκός
Λεβαδειακός    –    Βέροια
Ολυμπιακός    –    Πλατανιάς
Κέρκυρα    –    Ηρακλής

27η Αγωνιστική
ΑΕΛ    –    Αστέρας Τρίπολης
Ατρόμητος    –    ΠΑΟΚ
Ξάνθη    –    Παναιτωλικός
Παναθηναϊκός    –    Πανιώνιος
Βέροια    –    ΠΑΣ Γιάννινα
Πλατανιάς    –    ΑΕΚ
Ηρακλής    –    Λεβαδειακός
Κέρκυρα    –    Ολυμπιακός

28η Αγωνιστική
Ατρόμητος    –    ΑΕΛ
Αστέρας Τρίπολης    –    Ξάνθη
ΠΑΟΚ    –    Παναθηναϊκός
Παναιτωλικός    –    Βέροια
Πανιώνιος    –    Πλατανιάς
ΠΑΣ Γιάννινα    –    Ηρακλής
ΑΕΚ    –    Κέρκυρα
Λεβαδειακός    –    Ολυμπιακός

29η Αγωνιστική
ΑΕΛ    –    Ξάνθη
Παναθηναϊκός    –    Ατρόμητος
Βέροια    –    Αστέρας Τρίπολης
Πλατανιάς    –    ΠΑΟΚ
Ηρακλής    –    Παναιτωλικός
Κέρκυρα    –    Πανιώνιος
Ολυμπιακός    –    ΠΑΣ Γιάννινα
Λεβαδειακός    –    ΑΕΚ

30η Αγωνιστική
Παναθηναϊκός    –    ΑΕΛ
Ξάνθη    –    Βέροια
Ατρόμητος    –    Πλατανιάς
Αστέρας Τρίπολης    –    Ηρακλής
ΠΑΟΚ    –    Κέρκυρα
Παναιτωλικός    –    Ολυμπιακός
Πανιώνιος    –    Λεβαδειακός
ΠΑΣ Γιάννινα    –    ΑΕΚ

Related posts

To Who is who του Gardawski

Κώστας Γεωργιάδης

Τηλεδιάσκεψη πριν την κλήρωση της Δευτέρας 26/7

Κώστας Γεωργιάδης

Γερμανοπολωνός στα 3-5 Πηγάδια

Κώστας Γεωργιάδης