24.9 C
Ιωάννινα
20 Σεπτεμβρίου 2021
ΧΑΝΤΜΠΟΛ

Προημιτελικός το Σάββατο για την Αναγέννηση Άρτας

anaggenisi logoΤον προημιτελικό για το Κύπελλο Γυναικών, δίνει το Σάββατο η Αναγέννηση Άρτας.

Θα αντιμετωπίσει στις 15:30 στο “Σπίτι του Χάντμπολ” την ΑΕΣΧ Πυλαίας.

Handball Premier (11η αγωνιστική), Κύπελλο Γυναικών (προημιτελικά), Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)

Σάββατο 21 Δεκεμβρίου 2019
Handball Premier (11η αγωνιστική)
Δαϊς 17:00, ΑΣΕ Δούκα- Δράμα Bianco Monte
(Βήτας- Σκλαβενίτης, Ανταλής)
Νίκαιας 18:00, Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic- ΠΑΟΚ
(Τσάκωνας- Φωκίτης, Μίγκας)
Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αερωπός Έδεσσας Man Dynamic
(Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη, Αντωνόπουλος)
Νέα Κίος 19:00, Διομήδης Άργους- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή
(Αβράμης- Χρόνης, Νικολίτσας)

Κύπελλο Γυναικών (προημιτελικά)
Σπίτι του Χάντμπολ 15:30, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Αναγέννηση Άρτας Φέτα Ήπειρος
(Τόλιος- Νικολαϊδης, Παρτεμιάν)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ Mateco- Πανόραμα Honda
(Νάσκος- Νικολαϊδης, Παρτεμιάν)
Γιαννιτσών 20:00, Μέγας Αλέξανδρος- Βέροια 2017
(Δελόγλου- Βαγγελτζίκης, Σαμαράς)

Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική)
Ιλισίων 16:00, Ηλυσιακός- Ακαδημία Πάτρας
(Χαραλαμπίδης-Ζήσης)
Αξιούπολης 17:00, Ηλυσιακός- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας)
ΧΑΝΘ 18:00, ΧΑΝΘ- Ζαφειράκης Νάουσας
(Τζαφερόπουλος- Χαρίτσος)
ΔΑΚ Κατερίνας 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- ΓΑΣ Κιλκίς
(Γράψας- Κυριάκου)

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)
Προσοτσάνης 16:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Πανσερραικός
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)
Κραχτίδης 19:00, ΓΕ Δράμας- Μακεδών
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)
Καματερού 20:00, Λεωνίσας Αγ. Αναργύρων- ΑΟ Πολιτείας
(Λεφάκης- Ψύλλος)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:30, Άρης Θεσσαλονίκης- Απόλλων
(Θεοδοσίου- Παπούλιας)
ΔΓ Καλλιθέας 21:00, ΠΟΚ Έσπερος- ΓΣ Παπασιδέρης
(Φωτακίδης- Μπράμου)

Κυριακή 22 Δεκεμβρίου 2019
Handball Premier (11η αγωνιστική)
Ιωνικού 13:00, Ιωνικός ΝΦ- Φίλιππος Βέροιας (ΕΡΤSPORTS)
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Μίγκας)

Α2 Ανδρών (8η αγωνιστική
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Ποσειδών
(Βήτας- Σκλαβενίτης)
ΔΓ Βριλήσσίων 17:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- Πανιώνιος
(Μερτινιάν- Φωτακίδης)
Σαλαμίνας 18:00, HC Σαλαμίνας- Πανελλήνιος
(Τσάκωνας- Φωκίτης)

Β’ Ανδρών (6η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 14:00, Ιδομενέας Γαλατά- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Πρεβενά- Σαματά)
ΔΑΚ Κιλκίς 17:00, Πόντιοι Κιλκίς- Ασπίδα Ξάνθης
(Παπαδόπουλος- Μπαλάκος)
ΔΑΚ Λαμίας 17:00, Ιωνικός ΝΦ- Δόξα Βύρωνα
(Παλαμιώτης- Βελάνη)
Αιγίου 17:30, Σεριφάτο Αιγίου- Πήγασος Κύψελης
(Αβράμης- Χρόνης)

Α2 Γυναικών (1η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 16:00, Ωρίωνας Χανιών- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Πρεβενά- Σαματά)

Α2 Γυναικών (13η αγωνιστική)
ΔΑΚ Κλαδισού 10:30, ΕΑΧ Χανιά- Πολυνίκης Ναυπλίου
(Πρεβενά- Σαματά)

Related posts

Τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου (18-19/9)

Κώστας Γεωργιάδης

Με το αριστερό η Αναγέννηση Άρτας

Κώστας Γεωργιάδης

Αρχίζει το 41ο πρωτάθλημα της Α1 Γυναικών

Κώστας Γεωργιάδης