-1.1 C
Ιωάννινα
26 Ιανουαρίου 2022
ΒΟΛΛΕΥ

Πρόγραμμα και διαιτητές (04-05/12)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 4-5 Δεκεμβρίου 2021.

Volley League Ανδρών – 6η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Βαρδινογιάνειο 16.45: Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Αγγελίδης, Τραχαλάκη, Παρατηρητής: Κοκοτσάκης, Επόπτες: Κουνδουράκη, Σπαντιδάκη, Γραμματεία: Αβραμοπούλου.

Αγ. Θωμά 17.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Διαιτητές: Βουδούρης, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Ιωάννου, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

Δ.Α.Κ. Δ. Βικέλας 18.00: Α.Π.Σ. Φίλιππος Βέροιας – Α.Ο. Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Αβραμίδης, Παπαδογούλας, Παρατηρητής: Αντωνούλης, Επόπτες: Πλιάχα, Βένος, Γραμματεία: Συρομάχου.

Ζηρινείο 19.00: Α.Ο.Π. Κηφισιάς – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Κατερλή, Κατσιάρας, Γραμματεία: Μπίτσικα.

Volley League Γυναικών – 12η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Δ.Α.Κ. Ευόσμου 13.00: Α.Π.Σ. Αίας – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Δημητρίου, Τοσουνίδης, Παρατηρητής: ΣΙδηράς, Επόπτες: Καπλάνης, Διονά, Γραμματεία: Λάμπρου.

Μ. Μερκούρη 17.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Ονόπας, Ράντσιου, Παρατηρητής: Ανδρονικίδης, Επόπτες: Καλούδας, Τσίτσικας Ν., Γραμματεία: Καστάνη.

Μίκρας 18.00: Π.Α.Ο.Κ. – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Σταυριανίδης, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης, Επόπτες: Βασδέκης, Λούμσι, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου.

Α. Φώτσης 19.00: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Φραγκάκης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Σταυράτη, Σταθοπούλου Μ., Γραμματεία: Οικονόμου Δ..

Δ.Α.Κ. Νάξου 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Α.Ο.Φ. Πορφυράς
Διαιτητές: Πρεντζάς, Βελώνης, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Σαμοθράκης, Θεοδοσίου, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.

Γ. Γεννηματάς 19.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Νικάκης, Κουτσούλας, Παρατηρητής: Γεωργοπούλος, Επόπτες: Μουζακίτη, Ανδρέου, Γραμματεία: Πεσίνογλου.

Στ. Καλαϊτζής 20.00: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Μουλά Ειρ., Μενεσλής, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Βαρατάσης, Κουρτεσιώτης, Γραμματεία: Τάλαρου.

Pre League Ανδρών – Α’ όμιλος – 7η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Ανδρέας Βαρίκας 17.00: Γ.Σ. Πανιώνιος – Α.Ο. Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Βλάχος, Γραμματεία: Ιωάννου, Παρατηρητής: Πέρρος.

Βαθέως 19.00: Α.Σ. Κέρκης Σάμου – Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Καραδημητρίου, Γραμματεία: Ζαβού, Παρατηρητής: Περρής.

Αιγίου 19.00: Α.Ο. Αιγιαλέων – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κτενάς, Γραμματεία: Μάμμου, Παρατηρητής: Ιορδανίδης.

Pre League Ανδρών – Β’ όμιλος – 7η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Δ.Α.Κ. Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης – Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής
Διαιτητές: Τσιούλα, Μαυρίδης, Γραμματεία: Πασπάλα, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Τ9 Κατερίνης 18.00: Σ.Φ.Κ. Πιερικός Κατερίνης – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Ισκάς, Κατσιούλης, Γραμματεία: Καραπέδη, Παρατηρητής: Θεμελής.

Ν. Σαμαράς 18.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας – Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Παπαχρήστου, Γραμματεία: Σαρδάνη, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

Pre League Γυναικών – Α’ όμιλος – 7η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Δ.Α.Κ. Κυμίνων 18.00: Α.Σ. Μακεδόνες – Α.Σ.Π. Κόρινθος
Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Δρανίτσας, Γραμματεία: Ιωαννίδου, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021

Ανδρέας Βαρίκας 13.00: Γ.Σ. Πανιώνιος – Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Λιδωρικιώτη, Γραμματεία: Παπανικολάου, Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Β.

Ζηρίνειο 17.30: Ζ.Α.Ο.Ν. – Α.Ο. Αιγάλεω
Διαιτητές: Προκοπίου, Κυργιαλάνη, Γραμματεία: Κρητικού, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

Pre League Γυναικών – Β’ όμιλος – 7η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Βότση 18.00: Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση – Φ.Ο. Βριλησσίων
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Γιωγιού, Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Σιδηράς.

Παραλίας 18.00: Απόλλων Καλαμάτας – Χ.Α.Ν.Θ.
Διαιτητές: Χανδρινός, Σπίνας, Γραμματεία: Βλαχούδη, Παρατηρητής: Τσουμελέας.

2ο Κορυδαλλού 19.00: Α.Γ.Σ. Άρτεμις – Γ.Σ. Ηλιούπολης
Διαιτητές: Μαριδάκης, Μάλφας, Γραμματεία: Καλιγέρη, Παρατηρητής: Καπαντάης.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Νεάπολης Μυτ. 16.00: ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης – Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Μιχαήλαρος.

Ολυμπιάδας 18.00: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς – Α.Σ. Κόροιβος Αμαλιάδας, Διαιτητές: Γεράνιος, Λιναρδάτος.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Τ. Παπαγεωργίου 16.00: Α.Ο. Νέροι Βύρωνος – Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Μεταξά, Τσίτσικας.

Λύκειο Μελισσίων 18.00: Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος – Α.Ο. Φλοίσβος, Διαιτητές: Μαύρος, Τόλιος.

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021

Σελεπίτσαρι 20.00: Α.Ο. Ιωνικός Νίκαιας – Α.Ε. Αρμενίων, Διαιτητές: Τσίτσικας, Μαλλιάρα.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Πανοράματος 18.30: Α.Ε.Ν. Πανοράματος – Χ.Α.Ν.Θ., Διαιτητές: Μαλακίδης, Μπέλλος.

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021

Χαλκιοπούλειο 15.00: Α.Π.Σ. Φθία Λαμίας – Α.Σ. Μακεδονικός, Διαιτητές: Μαυράκης, Καλαντζής.

Δ.Α.Κ. Έδεσσας 17.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Γ.Σ. Πανηπειρωτικός, Διαιτητές: Σαρακινίδης, Χανός.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Σουφλίου 18.00: Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου – Α.Σ. Έλπις, Διαιτητές: Τζεπκινλής, Πατσιάς.

ΜΕΝΤ 20.00: Ένωση Τούμπας – Ο.Π.Α.Θ. Περσέας, Διαιτητές: Μούζουλας, Κυριακόπουλος.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Π. Νικολαΐδης 17.00: Ο.Φ.Α. Απολλώνιος – Α.Ε. Αγ. Παρασκευής, Διαιτητές: Γεωργάκη, Παπαθανασίου, Επόπτες: Κώτσιας, Κολλάρου.

Μίλωνα 19.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων – Γ.Σ. Ηρακλής Κηφισιάς, Διαιτητές: Χαμπιλού, Τουμπανάκης, Επόπτες: Γεωργοπούλου, Σταυρόπουλος.

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021

ΕΑΠ 18.00: Ε.Α.Π. – Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Γκόλφης, Πετούσης.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Γουδίου 16.00: Α.Ε. Αμπελοκήπων – Γ.Ε. Ηρακλείου, Διαιτητές: Οικονομοπούλου, Σπίγγου.

Ν. Παξιμαδάς 16.00: Γ.Σ. Πετρούπολης – Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου, Διαιτητές: Γεωργιάδης Στ., Παπαγιαννόπουλος.

Α’ Αργυρούπολης 19.30: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Ένωση Βύρωνα, Διαιτητές: Κατσούλης, Ρηγόπουλος.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 7η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Μ. Παρασκευόπουλος 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Γ.Σ.Γ. Νίκη, Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τονονίδης.

Ι. Λεμονίδης 18.00: Α.Σ. Ελπίς – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Μπέλλος Εμ., Παπαδοπούλου Χρ.

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021

Δ. Κραχτίδης 17.30: Α.Σ. Γαία Δράμας – Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά, Διαιτητές: Τσαφαρίδης, Κυριακίδης.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 7η αγωνιστική

Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021

Πρέβεζας 17.00: Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας – Α.Σ. Ασκληπιός Τρικάλων, Διαιτητές: Φλούδας, Γκοργκόλης.

1ο Γυμν. Λάρισας 18.00: Ε.Α. Λαρίσης – Α.Σ. Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Χλωρός, Βήτας.

Νέαπολης Λάρισας 18.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Παρασκευάς, Σκορδαρά.

Κυριακή 5 Δεκεμβρίου 2021

Σταυρούπολης 19.00: Ε.Ο. Σταυρούπολης – Π.Ο.Γ. Ηρακλής Γέφυρας, Διαιτητές: Μπουκουβάλα, Φλώρου.

Related posts

Κύπελλο ανδρών: Αναβολές αγώνων

Κώστας Γεωργιάδης

Η πρεμιέρα στις Κορασίδες Κ-18

Κώστας Γεωργιάδης

Νικηφόρο πέρασμα με 2-3 σετ από τη Σταυρούπολη οι γυναίκες του ΓΑΣ

Κώστας Γεωργιάδης