28.3 C
Ιωάννινα
16 Αυγούστου 2022
ΒΟΛΛΕΥ

Πρόγραμμα και διαιτητές (04-06/02/2022)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 4-6 Φεβρουαρίου.

Volley League – 12η αγωνιστική

«Μελίνα Μερκούρη» -: Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟΝΣ Μίλων
Διαιτητές: Μουλά Λ., Βελώνης, Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Κατσιάρας, Ιωάννου, Γραμματεία: Καλιγέρη.

Παρασκευή 4 Φεβρουαρίου 2022

Ζηρίνειο 19.15: ΑΟΠ Κηφισιάς – ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
Διαιτητές: Βουδούρης, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Βαρατάσης, Παπαγιαννόπουλος, Θεοδωρίδου.

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022

Βαρδινογιάνειο Αθλητικό Κέντρο 17.00: ΟΦΗ – ΑΟ Φοίνικας Σύρου ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Αγγελίδης, Καραπουλάκης, Παρατηρητής: Βλαχάκης, Επόπτες: Κόκκας, Κουνδουράκη, Γραμματεία: Αβραμοπούλου.

Αγίου Θωμά 20.30: Παναθηναϊκός ΑΟ – ΠΑΟΚ
Διαιτητές: Κουτσούλας, Γεροθόδωρος, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Κατερλή, Τόλιος, Γραμματεία: Ψαρρά.

Volley League Γυναικών – 20η αγωνιστική

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022

«Μελίνα Μερκούρη» Ρέντη 16.30: Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΑΟ Λαμίας 2013
Διαιτητές: Μαριδάκης, Μενεσλής, Παρατηρητής: Τσάκωνας, Επόπτες: Βέντρας, Ρούσσος, Γραμματεία: Πασπαλά Μ..

ΔΑΚ Ευόσμου 18.00: ΑΠΣ Αίας – ΑΣΠ Θέτις
Διαιτητές: Μούζουλας, Βασιλειάδης, Παρατηρητής: Σιδηράς, Επόπτες: Διονά, Κοτσικάρη, Γραμματεία: Λάμπρου.

Μίκρας 18.00: ΠΑΟΚ – Πανναξιακός ΑΟΝ
Διαιτητές: Παπακοσμάς, Δημητρίου, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Φλώρου, Καπλάνης, Γραμματεία: Κουμπλή.

ΔΑΠΠΟΣ Σαντορίνης 19.00: ΑΟ Θήρας – ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil
Διαιτητές: Μιχαήλογλου, Λιάκου, Παρατηρητής: Παγκοζίδης, Επόπτες: Δρόσος, Μουζακίτη, Γραμματεία: Γαρδέλη.

«Στ. Καλαϊτζής» Ν. Ερυθραία 20.00: ΑΟΝ Αμαζόνες – Ηλυσιακός Αο
Διαιτητές: Νικάκης, Μαύρος, Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Σταθοπούλου, Σταυράτη, Γραμματεία: Κρητικού.

«Απ. Κόντος» Ν. Φιλαδέλφεια 20.30: ΑΕΚ – ΑΟΦ Πορφύρας
Διαιτητές: Μαρκάτης, Μεταξά, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Ρηγόπουλος, Σταυρόπουλος, Γραμματεία: Κρανιά.

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου

Αγίου Θωμά Μαρούσι 15.30: Παναθηναϊκός ΑΟ – Άρης
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Μενεσλής, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Σπίγγου, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Πεσίνογλου.

Pre League Ανδρών – Γ’ Όμιλος – 5η αγωνιστική

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022

«Απ. Κόντος» Ν. Φιλαδέλφεια 17.00: ΑΕΚ – ΑΟ Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Ονόπας, Φραγκάκης, Γραμματεία: Τάλαρου, Παρατηρητής: Πέρρος.

ΔΑΚ Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης – ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Ισκάς, Γραμματεία: Τερζή, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.

Βαθέως 19.00: ΑΣ Κέρκης Σαμου – ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Πρέντζας, Γραμματεία: Βαρβάτε, Παρατηρητής: Περρής.

Pre League Ανδρών – Δ’ Όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022

2ο Γ.Λ. Κομοτηνής 16.30: ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΓΣ Πανιώνιος
Διαιτητές: Τζεπκινλής, Παπαχρήστου, Γραμματεία: Μιχαλιτσούδη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Αιγίου 18.00: ΑΟ Αιγιαλέων – ΣΦΚ Πιερικός Κατερίνης
Διαιτητές: Χανδρινός, Γκόλφης, Γραμματεία: Μάμμου, Παρατηρητής: Πετούσης Κ..

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου 2022

Μίκρας 15.30: Άρης – ΑΣ Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Γεωργιάδης Εμ., Παπαδόπουλος, Γραμματεία: Χαλκιά, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

Pre League Γυναικών – Γ’ Όμιλος – 2η αγωνιστική

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022

Βότση 18.00: ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση – ΑΣ Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Τοσουνίδης, Σταυριανίδης, Γραμματεία: Πασπαλά, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Παραλίας 18.00: Απόλλων Καλαμάτας – ΦΟ Βριλησσίων
Διαιτητές: Καραγιαννόπουλος, Κανελλίδης, Γραμματεία: Πανδή, Παρατηρητής: Τομαράς.

Ζηρίνειο 20.30: ΖΑΟΝ – ΑΟ Αιγάλεω
Διαιτητές: Χρηστίδης, Γεωργάκη, Γραμματεία: Οικονόμου Δ., Παρατηρητής: Ανδρονικίδης.

Pre League Γυναικών – Δ’ Όμιλος – 2η αγωνιστική

Σάββατο Φεβρουαρίου 2022

ΔΑΚ Κυμίνων 17.00: ΑΣ Μακεδόνες – ΓΣ Πανιώνιος
Διαιτητές: Μαυρίδης, Γιωγιού, Γραμματεία: Σιδηρά, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

2ο Κορυδαλλού 19.00: ΑΓΣ Άρτεμις – ΓΣ Ηλιούπολης
Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Μάλφας, Γραμματεία: Λυκούδη, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος.

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου 2022

«Μ. Τσικίνας» 16.30: ΧΑΝΘ – ΑΣΠ Κόρινθος
Διαιτητές: Δρανίτσας, Κυριακόπουλος, Γραμματεία: Δεληκωστίδου, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 10η αγωνιστική

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022

«Ν. Παξιμαδάς» 15.00: ΓΣ Πετρούπολης – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης, Διαιτητές: Τσιτσικάς, Κατσιάρας.
Αμαλιάδας 18.00: ΑΣ Κόροιβος Αμαλιάδας – ΑΕΠ Ολυμπιάς, Διαιτητές: Γεράνιος, Λιναρδάτος.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 10η αγωνιστική

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022

«Σοφία Μπεφόν» 16.00: ΑΟ Φλοίσβος Π. Φαλήρου – ΣΦΑΜ Φοίβος, Διαιτητές: Προκοπίου, Βλάχος.
1ο Γυμν. Ρέντη 16.00: ΑΕ Αρμενίων – ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας, Διαιτητές: Βελώνης, Τριανταφυλλόπουλος.

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου 2022

Λίντο 14.00: ΓΕ Ηρακλείου – ΑΟ Νέοι Βύρωνος

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 10η αγωνιστική

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022

«Μ. Τσικίνας» 18.00: ΧΑΝΘ – ΑΕΝ Πανοράματος, Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Λούμσι.
Νεάπολης Θεσσ. 18.00: ΑΣ Μακεδονικός – ΑΠΣ Φθία Λαμίας, Διαιτητές: Παπαδόπουλος, Βασδέκης.
Ιωαννίνων 18.00: ΓΣ Πανηπειρωτικός – ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Αποστόλου, Φλούδας.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 10η αγωνιστική

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022

ΚΑΠΠΑ2000 18.00: ΟΠΑΘ Περσέας – Ένωση Τούμπας, Διαιτητές: Μαλακίδης, Αβραμίδης.
«Ι. Λεμονίδης» 18.00: ΑΣ Ελπίς – ΑΣΑ Έβρος Σουφλίου, Διαιτητές: Κουκουμάκας Π., Γεωργιάδης Εμ..

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 10η αγωνιστική

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022

Αγ. Παρασκευής 15.00: ΑΕ Αγ. Παρασκευής – ΟΦΑ Απολλώνιος, Διαιτητές: Χαμπιλού, Μαλλιάρα.
Ζηρίνειο 15.00: ΓΣΚ Ηρακλής – ΑΟΝΣ Μίλων, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Κυργιαλάνη.
Απόλλωνος 15.00: ΑΣΠ Απόλλων – ΕΑΠ, Διαιτητές: Κτενάς, Σπίνας.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 10η αγωνιστική

Κυριακή 6 Φεβρουαρίου 2022

Λίντο 16.00: ΓΕ Ηρακλείου – ΑΕ Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Κόκκας, Καραπουλάκης.
«Μ. Μερκούρη» Ρέθυμνο 16.00: ΝΟΠ Ρεθύμνου – ΓΣ Πετρούπολης, Διαιτητές: Τραχαλάκη, Συκάς.
«Στ. Καραλής» 16.00: Ένωση Βύρωνα – ΑΟΝ Αργυρούπολης, Διαιτητές: Κατερλή, Αρβανίτης.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 12η αγωνιστική

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022

«Μ. Παρασκευόπουλος» 18.00: ΓΣΓ Νίκη – ΑΣ Ελπίς, Διαιτητές: Πεσλής, Δήμου.
Καλαμίτσας 18.00: ΑΟ Καβάλας – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Κυριακίδης, Κωστόπουλος.
ΔΑΚ Έδεσσας 18.00: ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας – ΜΑΣ Νέα Γενεά, Διαιτητές: Βένος, Δαλκιράνης.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 12η αγωνιστική

Σάββατο 5 Φεβρουαρίου 2022

ΔΑΚ Κατσιμίδου 18.00: ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων – ΑΣ Γιάννενα, Διαιτητές: Χλωρός, Βήτας.
Σταυρούπολης 18.00: ΕΟ Σταυρούπολης – ΦΓΣ Πρέβεζας, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Κακάτσιου.
Νεάπολης Λάρισας 19.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – ΑΣ Αργώ Βόλου, Διαιτητές: Κατσιούλης, Μπατσίλα.

Related posts

Στην Κροατία η εθνική ομάδα

Κώστας Γεωργιάδης

Βαλκανικό νεανίδων: Στην 4η θέση η εθνική ομάδα

Κώστας Γεωργιάδης

«Κάναμε ένα ακόμη βήμα»

Κώστας Γεωργιάδης