3.9 C
Ιωάννινα
9 Δεκεμβρίου 2021
ΒΟΛΛΕΥ

Πρόγραμμα και διαιτητές (05-10/11)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των Εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 5-10 Νοεμβρίου 2021.

League Cup «Νίκος Σαμαράς» 2021-22 – Α΄φάση – Α’ αγώνας

Παρασκευή 5 Νοεμβρίου 2021

Ζηρίνειο 19:15: Α.Ο.Π.Κηφισιάς – Α.Ο.Φοίνικας ΟΝΕΧ
Διαιτητές: Ονόπας, Κυριοπούλου, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Κατερλή, Βαρατάσης, Γραμματεία: Παπασηφάκη.

Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021

Δ.Βικέλας Μακροχώρι 17:00: Α.Ο.Φίλιππος Βέροιας – Α.Ο.Ν.Σ.Μίλων
Διαιτητές: Παπαδογούλας, Δανιηλίδου, Παρατηρητής: Θεμελής, Επόπτες: Σαρακινίδης, Βένος, Γραμματεία: Συρομάχου.

Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021

Μελίνα Μερκούρη Ρέντη 16:00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Κουτσούλας, Βουδούρης, Παρατηρητής: Γεωργουλέας, Επόπτες: Γεωργιάδης, Χατζηβασιλείου, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Bαρδινογιάννειο Αθλητικό Κέντρο Ηράκλειο 17:30: Ο.Φ.Η. – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Αγγελίδης, Τραχαλάκη, Παρατηρητής: Κοκοτσάκης, Επόπτες: Κόκκας, Σπαντιδάκη, Γραμματεία: Αβραμοπούλου.

Volley League Γυναικών – 6η αγωνιστική

Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021

Αγίου Θωμά 17.00: Παναθηναϊκός Α.Ο. – Α.Ο. Μαρκοπούλου
Διαιτητές: Μουλά Λ., Νικάκης, Παρατηρητής: Γεωργόπουλος, Επόπτες: Κώτσιας, Ρηγόπουλος, Γραμματεία: Οικονόμου Δ.

Μίκρας 18.00: Π.Α.Ο.Κ. – Ηλυσιακός Α.Ο.
Διαιτητές: Μπέλλος Εμ., Δημητρίου, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης, Επόπτες: Βασδέκης, Διονά, Γραμματεία: Σιδηρά.

Δ.Α.Κ. Ευόσμου 18.30: Α.Π.Σ. Αίας – Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
Διαιτητές: Τσιούλα, Μαυρίδης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Κοτσικάρη, Φλώρου, Γραμματεία: Δεληκωστίδου.

«Απ. Κόντος» Ν. Φιλαδέλφεια 18.45: Α.Ε.Κ. – Α.Ο. Λαμίας 2013
Διαιτητές: Μαριδάκης, Μαρκάτης, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Τσίτσικας, Παυλάκης, Γραμματεία: Τάλαρου.

Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. Σαντορίνης 19.00: Α.Ο. Θήρας – Α.Ο.Φ. Πορφύρας
Διαιτητές: Ράντσιου, Μουλά Ειρ., Παρατηρητής: Μαυρικίδης, Επόπτες: Δρόσος, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Εμμανοηλίδη.

«Στ. Καλαϊτζής» Ν. Ερυθραία 19.30: Α.Ο.Ν. Αμαζόνες – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Φραγκάκης, Βελώνης, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς, Επόπτες: Σταυράτη, Σπίγγου, Γραμματεία: Κρητικού.

Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021

«Μ. Μερκούρη» Ρέντη 20.00: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. – Α.Σ.Π. Θέτις
Διαιτητές: Ονόπας, Μεταξά, Παρατηρητής: Διαμαντόπουλος, Επόπτες: Καλούδας, Σαμοθράκης, Γραμματεία: Ιωάννου.

Volley League Γυναικών – 7η αγωνιστική

Τετάρτη 10 Νοεμβρίου 2021

Μαρκόπουλου 17.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου – Α.Ο. Θήρας
Διαιτητές: Κουτσούλας, Μενεσλής, Παρατηρητής: Ράπτης, Επόπτες: Σταθοπούλου, Μαλλιάρα, Γραμματεία: Οικονόμου Δ.

Χαλκιοπούλειο Λαμίας 18.00: Α.Ο. Λαμίας 2013 – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Διαιτητές: Κουτσής, Μαυράκης, Παρατηρητής: Παναγής, Επόπτες: Σκορδαρά, Στάικος, Γραμματεία: Καραβανά.

«Γ. Γεννηματάς» Βούλας 18.00: Α.Σ.Π. Θέτις – Α.Π.Σ. Αίας
Διαιτητές: Λιάκου, Μαύρος, Παρατηρητής: Τσιντομηνάς, Επόπτες: Σαμοθράκης, Παυλάκης, Γραμματεία: Κρητικού.

Μίκρας 18.00: Α.Σ. Άρης – Παναθηναϊκός Α.Ο.
Διαιτητές: Βασιλειάδης, Ισκάς, Παρατηρητής: Μιχελινάκης, Επόπτες: Βασδέκης, Λούμσι, Γραμματεία: Τερζή.

Δ.Α.Κ. Νάξου 19.00: Πανναξιακός Α.Ο.Ν. – Π.Α.Ο.Κ.
Διαιτητές: Νικάκης, Μάλφας, Παρατηρητής: Πολίτης, Επόπτες: Θεοδοσίου, Κουκουμάκας, Γραμματεία: Τζακωνιάτου.

«Α. Φώτσης» Ιλίσια 19.45: Ηλυσιακός Α.Ο. – Α.Ο.Ν. Αμαζόνες
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Οικονόμου Β., Παρατηρητής: Τσιμπινός, Επόπτες: Κώτσας, Σπίγγου, Γραμματεία: Τάλαρου.

«Π. Σαλπέας» Πειραιάς 20.00: Α.Ο.Φ. Πορφύρας – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Αντωνόπουλος, Χρηστίδης, Παρατηρητής: Πέρρος, Επόπτες: Γεωργοπούλου, Μουζακίτη, Γραμματεία: Θεοδωρίδου.

Pre League Ανδρών – Α’ όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021

Αιγίου 19.00: Α.Ο. Αιγιαλέων – Α.Σ. Πανερυθραϊκός
Διαιτητές: Γεράνιος, Λιναρδάτος, Γραμματεία: Τριανταφυλλοπούλου, Παρατηρητής: Ιορδανίδης.

Βαθέως 19.00: Α.Σ. Κέρκης Σάμου – Α.Ο. Καλαμάτα 80
Διαιτητές: Μενεσλής, Αντωνόπουλος, Γραμματεία: Βαρβάτε, Παρατηρητής: Τσάκωνας.

«Α. Βαρίκας» 19.30: Γ.Σ. Πανιώνιος – Α.Ε.Κ.
Διαιτητές: Γεροθόδωρος, Βλάχος, Γραμματεία: Καπουράνη, Παρατηρητής: Πολίτης.

Pre League Ανδρών – Β’ όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021

Τ9 Κατερίνης 18.00: Σ.Φ.Κ. Πιερικός – Μ.Γ.Σ.Α.Ε. Κομοτηνής
Διαιτητές: Αβραμίδης, Πορτοκαλίδης, Γραμματεία: Καραπέδη, Παρατηρητής: Σιδηράς.

«Ν. Σαμαράς» 18.00: Α.Σ. Άθλος Ορεστιάδας – Α.Σ. Άρης
Διαιτητές: Μυλωνάκης, Ιωαννίδης, Γραμματεία: Σαρδάνη, Παρατηρητής: Σαρδάνης.

Δ.Α.Κ. Πολίχνης 18.00: Πήγασος Πολίχνης – Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης Σκύδρας
Διαιτητές: Γεωργιάδης Ε., Ισκάς, Γραμματεία: Εμμανουηλίδου, Παρατηρητής: Δεληκωστίδης.

Pre League Γυναικών – Α’ όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021

Κυμίνων 18.00: Α.Σ. Μακεδόνες – Α.Ο. Αιγάλεω
Διαιτητές: Τοσουνίδης, Βασιλειάδης, Γραμματεία: Ιωαννίδου, Παρατηρητής: Κουκουμάκας.

Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021

Ζηρίνειο 17.30: Ζ.Α.Ο.Ν. – Α.Σ. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Διαιτητές: Μάλφας, Κατερλή, Γραμματεία: Αντωνίου, Παρατηρητής: Ράπτης.

«Α. Βαρίκας» 18.30: Γ.Σ. Πανιώνιος – Α.Σ.Π. Κόρινθος
Διαιτητές: Κυριοπούλου, Κατσούλης, Γραμματεία: Καπουράνη, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.

Pre League Γυναικών – Β’ όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021

2ο Κορυδαλλού 17.00: Α.Γ.Σ. Άρτεμις – Χ.Α.Ν.Θ.
Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Γεωργιάδης Στ., Γραμματεία: Νικολάου, Παρατηρητής: Καπάνταης.

Βότση 18.00: Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση – Γ.Σ. Ηλιούπολης
Διαιτητές: Γιώγιου, Κουκουμάκας, Γραμαμτεία: Χαλκιά, Παρατηρητής: Τσοπάνογλου.

Παραλίας 18.00: Απόλλων Καλαμάτας – Φ.Ο. Βριλησσίων
Διαιτητές: Χανδρινός, Κανελλίδης, Γραμματεία: Πανδή, Παρατηρητής: Τομαράς.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 1η αγωνιστική

Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021

Κιάτου 15.00: Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου – ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης, Διαιτητές: Κτενάς, Κούγιας.

«Ν. Παξιμαδάς» 17.30: Γ.Σ. Πετρούπολης – Α.Σ. Κόροιβος Αμαλιάδας, Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μαυρικίδου.

Α2 Ανδρών – Α’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 1η αγωνιστική

Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021

Αρχάνων 16.00: Γ.Ε. Ηρακλείου – Α.Ε. Αρμενίων, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Κόκκας.

«Σοφία Μπεφόν» 18.00: Α.Ο. Φλοίσβος – Α.Ο. Νέοι Βύρωνος, Διαιτητές: Μαύρος, Τόλιος.

Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021

Σελεπίτσαρι 20.00: Α.Ο. Ιωνικός Νίκαιας – Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος, Διαιτητές: Προκοπίου, Τουμπανάκης.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 1η αγωνιστική

Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021

Έδεσσας 18.00: Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Α.Π.Φ. Φθία Λαμίας, Διαιτητές: Δαλκιράνης, Χάνος

«Μ. Τσικίνας» 18.00: Χ.Α.Ν.Θ. – Γ.Σ. Πανηπειρωτικός, Διαιτητές: Μαλακίδης, Σταυριανίδης.

Νεάπολης Θεσσαλονίκης 19.00: Α.Σ. Μακεδονικός – Α.Ε.Ν. Πανοράματος, Διαιτητές: Μουζούλας, Παπαδόπουλος.

Α2 Ανδρών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 1η αγωνιστική

Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021

ΚΑΠΠΑ2000 18.00: Ο.Π.Α.Θ. Περσέας – Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Κυριακόπουλος, Μπέλλος Ι.

Σουφλίου 18.00: Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου – Ένωση Τούμπας, Διαιτητές: Τζεπκινλής, Μαργαριτίδης.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 1η αγωνιστική

Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021

Ζηρίνειο 15.00: Γ.Σ.Κ. Ηρακλής – Ο.Φ.Α. Απολλώνιος, Διαιτητές: Πρέντζας, Παπαγιαννόπουλος, Επόπτες: Σταθοπούλου, Χατζηθωμά.

Αγ. Παρασκευής 17.00: Α.Ε. Αγίας Παρασκευής – Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Λιδωρικιώτη, Τσιτσικάς.

Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021

Ε.Α.Π. 17.00: Ε.Α.Π. – Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Γκόλφης, Πετούσης.

Α2 Γυναικών – Α’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 1η αγωνιστική

Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021

Α’ Αργυρούπολης 19.30: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης – Γ.Σ. Πετρούπολης, Διαιτητές: Κυργιαλάνη, Παπαθανασίου.

Κυριακή 7 Νοεμβρίου 2021

Λίντο 15.00: Γ.Ε. Ηρακλείου – Ένωση Βύρωνα, Διαιτητές: Καραπουλάκης, Συκάς.

«Μ. Μερκούρη» Ρεθύμνου 16.00: Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου – Α.Ε. Αμπελοκήπων, Διαιτητές: Κανδηλιεράκης, Κουνδουράκη.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Α’ Όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021

«Ι. Λεμονίδης» 18.00: Α.Σ. Ελπίς – Α.Ο. Καβάλας, Διαιτητές: Δρανίτσας, Μπουκουβάλα.

«Δ. Κραχτίδης» 18.00: Α.Σ. Γαία Δράμας – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης, Διαιτητές: Κυριακίδης, Κωστόπουλος.

«Μ. Παρασκευόπουλος» 18.00: Γ.Σ.Γ. Νίκη – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας, Διαιτητές: Τονονίδης, Γκοβάτσος.

Α2 Γυναικών – Β’ Ζώνη – Β’ Όμιλος – 3η αγωνιστική

Σάββατο 6 Νοεμβρίου 2021

1ο Γυμν. Λάρισας 17.00: Ε.Α. Λαρίσης – Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας, Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Μπατσίλα.

Αγριάς Βόλου 18.00: Α.Σ. Αργώ Βόλου – Π.Ο.Γ. Ηρακλής, Διαιτητές: Παρασκευάς, Σκορδαρά.

Ιωαννίνων 18.00: Α.Σ. Γιάννενα – Ε.Ο. Σταυρούπολης, Διαιτητές: Τζελέτας, Αποστόλου.

Κατσιμίδου 20.00: Α.Σ. Ασκληπιός Τρικάλων – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός, Διαιτητές: Κατσιούλης, Βήτας.

Related posts

Ετοιμάζονται για την επιστροφή οι κορασίδες του Αχιλλέα Volley

Κώστας Γεωργιάδης

To σύστημα διεξαγωγής και η Συμπληρωματική Ειδική Προκήρυξη Κυπέλλου Ελλάδας Γυναικών 2021-22

Κώστας Γεωργιάδης

Με το δεξί οι γυναίκες του ΠΑΣ Γιάννινα στη Β’ Εθνική Γυναικών

Κώστας Γεωργιάδης